Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Minigierka ukryte przedmioty. Nie lubię..... Wgapiam się w ekran, okulary przecieram, głowa boli .....wolę logiczne
     
  2. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    Trochę się przy tym natrudziłam,
    ale całą sesję zdjęciową dziś zrobiłam.

    401.png
    safarinov2018camera_icon_big.png safarinov2018camera_50.png safarinov2018camera_100.png safarinov2018camera_200.png

    Co było jej obiektem jeszcze nie zdradzę,
    na razie sprzęt gromadzę.

    safarinov2018_dropitems_shopsale.png
    safarinov2018objective_icon_big.png safarinov2018objective_50.png safarinov2018objective_100.png safarinov2018objective_200.png
    safarinov2018highendcamera_icon_big.png
     
  3. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    selfie :cry:, coś czuję w moich wiedzmiowatych boczkach, że Wyrocznia skupia się na sobie :p
     
  4. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    safarinov2018_news-bg_basket.png
    Na razie zdjęcia koszyków zrobiłam,
    na sobie wcale się nie skupiłam.
    safarinov2018basket1_big.png safarinov2018basket2_big.png safarinov2018basket3_big.png safarinov2018basket4_big.png
     
  5. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Safari fotograficzne najczęściej odbywa się w Afryce. Ciekawe na co będziemy polować? Wyrocznio napisz coś wreszcie o Dożynkach,nie trzymaj nas dłużej w niepewności. Ciekawe czy pogłoski dotyczące miejsca ( plac budowy ) są prawdziwe?
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Pare dni temu pokazywalem tutaj grafike Niemieckiej Wyroczni,,,nie wynikalo z niej by akcja miala odbywac na placu budowy,,,a raczej powrot do tego co kiedys juz mielismy....
     
  7. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    ... a ponieważ ewenty się zazębiają, to wychodzi na to, że safari będzie w tropikach, na wyspie...
     
  8. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    plants_front.png
    W trawie się dziś schowałam
    i choć owadów się bałam,
    to zdjęć kilka zrobiłam
    i poniżej je zamieściłam:

    safarinov2018_buybasket_icon.png safarinov2018basket_shopsale.png safarinov2018photo_icon_big.png safarinov2018photo_icon_small.png safarinov2018photo_ui-panel.png
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ma ktoś pomysł, jaki to może być szyfr? Na razie sprawdzałem szyfr Cezara + te trudniejsze (Vernara na przykład) i nic..
     
  10. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    Oj będzie widzę znowu trochę siania badyla:cry: i wypadajki typu lampa błyskowa ,obiektyw i zwykł aparat a w młynie trza będzie zrobić super aparat 8) tak mnie coś się widzi -.- a i 100% BAHAMARAMY widać po zdjęciu małpiszona w tle sawanny .
     
    Ostatnie edytowanie: 17 listopada 2018
  11. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    harvestnov_worldmap_access_ground.png harvestnov2018_salepanel_basket.png harvestnov2018basket1_big.png harvestnov2018basket1_medium.png harvestnov2018basket1_small.png icon-buy_btn.png
    Pięć koszyków, trzy czy dwa?
    Ile Gracz ich do wyboru ma?

    Czy się ktoś na zakup skusi
    i czy mieć te chmury musi?

    giverofferrownov2018_bews_bg.png
     
  12. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Więc dożynki tak jak rok temu z pantoflowym kwiatem i łatami
    Heh.. nic nowego, pomysłowego, kasa... kasa.... i jeszcze raz kasa.
    Zastanawia mnie jedna rzecz ile euro trza wydać na TOP

    Ja tych chmur mieć nie muszę
    Więc na zakup się nie skuszę 8)
     
  13. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    ooooo to to! mogli wymyślić coś nowego. Dla większości graczy Dożynki to wyczekiwany event przez cały rok. Kasa z kont poleci, a oni dają odgrzewanego kotleta ;/ nie ładnie oj nie ładnie! Trzeba było zrobić 5 eventów mniej w ciągu roku, a ten czas który poświęciliby na ich planowanie itd mogli poświęcić na event Dożynkowy.
     
  14. AlicjaDelicja

    AlicjaDelicja Aktywny autor

    Myślę że TOP i dożynki ekscytują nie tyle mechanizmem, bo ten jest jakby narzucony samą filozofią gry co ekscytującymi nagrodami. Nie podniety w celu to i nie ma chętnych do rywalizacji. Tak więc czekajmy na ujawnienie marchewki.
     
  15. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Wielkie Łowy mogły być eventem dożynkowym z tymi miliardami rośliny do wysiania,z kawią i kucykami w nagrodach. Pożyjemy,zobaczymy co nasi wspaniali tfórcy wymyślili,ale już czuję,że to jakiś bubel będzie. Obym się myliła....Jeszcze parę dni...... Wyrocznio uchyl rąbka tajemnicy.......Pokaż coś więcej;)
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Przeciez Wyrocznia i tak duzo pokazala...
    [​IMG]
    roslinka taka sama jak rok temu...
    [​IMG]
    produkt z mlyna rowniez..
    [​IMG]
    jedyna dziwna rzecz to to,ze w koszykach nie ma sn oraz snz.....
     
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a może to zeszłoroczne koszyki? ;)
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zeszloroczne byly inne...
    [​IMG]
     
  19. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Pewnie będziemy siać bez żadnych dopalaczy... no moze woda i kupka
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Przynajmniej wszyscy beda mieli rowne szanse....;):)