Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    to samo ja lubie walic krety po łbie :D
     
  2. puszapek1

    puszapek1 Stary wyjadacz

    oj renzo,ja tez czekam,a tu nic nie slychac
     
  3. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    Tak sobie podczytuję posty w kuli ......i w poście naszej Wyroczni o komiksowym evencie Zgaduj zgadula, co pokazała dziś kula...
    jest graficzka ciasteczka ze słoneczkiem [​IMG] i samego słoneczka [​IMG]
    i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdybym takiego samego słoneczka nie znalazła w kinie [​IMG]
    Pewnie to tylko przypadek , bo co może mieć wspólnego kino z komiksem o_O

    A ten przedmiot [​IMG] ..... Wyrocznia pisze Zgaduj zgadula, co pokazała dziś kula... , że to lusterko -.-
    Ale jaką rolę odegra w komiksowym?
    Czy będzie tylko nasza Wyrocznia się w nim przyglądała? :pxD
     
  4. zielonaprzestrzen

    zielonaprzestrzen Stały bywalec

    dawno tej wyprzedaży w galerii nie było a myślałam by nabyc przepisik.. No i renzo! dawno go nie bylo :(
     
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Oj też bym chętnie wyżyła się na kretach...:D A i króliczka od czasu do czasu...:D
     
    kalinamala i ryba4862 lubią to.
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    To nie jest lusterko a siteczko do przesiewania cukru pudru.
     
  7. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    To nasza Wyrocznia spoglądała w siteczko, a nie jak pisała w lustroxDxD
    Ciekawe to....[​IMG] lusterko? .... [​IMG] czy sitko?

    A może.....ani jedno....ani drugie ? I skąd je weźmiemy?

    W graficzkach koszyczków nie ma takiego przedmiotu.....
    [​IMG] [​IMG] The next one is coming!

    A może będzie trzeci koszyczek, tak jak w evencie: Średniowieczny festyn???
     
  8. -Jarek30-

    -Jarek30- Forumowy żółtodziób

    ...ja to czekam...i czekam...i czekam na ....Nublonów:(:(:(
    ci to pewnie zabłądzili w kosmosie bo ani widu ani słychu o nich:(:(:(
     
  9. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Jakby kazdy wystawil na pola te surmiexxl ktore dostalismy, to nubloni zaraz by do nas trafili hihihih.A tak to błądzą :((((
     
    wodnik54 lubi to.
  10. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Słyszałam jeszcze od miotły,że po burzy jaka była na farmie były tańce i przyjęcie..a na przyjęciu będą podane ciasteczka.(S/M/L/XL}..skąd je weźmiemy? ..podobno po 1 codziennie dostaniemy od Franka a pozostałe być może sami wyprodukujemy..
    Wiem,że pod koniec imprezy będzie wielka loteria i wspaniałe nagrody..ale nic za darmo.. :)..niby główną nagroda ma być 200 obrotów..pewnie imprezowych.. :)
     
  11. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    u mnie na targu poznikal kumkwat i motyle :( czy to sie z tym wiaze?:eek:
     
    gretag lubi to.
  12. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Kumkwat i motyle,,może ktoś robi zapasy,ale to raczej bez związku z eventem..

    Komiks i event piwny..coś w nich jest podobnego..i w pewnym momencie pachnie TOP 500..ale poczekajmy..

    ..a lustro to faktycznie ma być siteczko, które ma być nowym narzędziem do budowy przędzalni..
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    jesli dobrze zrozumialem ten fragment OO...

    ,, oraz w późniejszym czasie zostaną wprowadzone do warsztatu w mieście, gdzie każdy będzie mógł je samodzielnie zbudować (przy użyciu nowych narzędzi)..
    https://board-pl.farmerama.com/showpost.php?p=10660750&postcount=6
    to jest tu mowa o innym skladzie materialow budowlanych nie ma mowy nic o wprawadzeniu do gry kolejnego narzedzia
    a drugi aspekt tej calej sprawy nie sadze by wprowadzono do gry kolejne nowe narzedzie by w przyszlosci wybudowac mlyn ktory jest juz w posiadaniu wiekszosci graczy i jest do niczego potrzebny..
    ale to tylko moja prywatna opinia na ten temat...
     
    Ostatnie edytowanie: 1 września 2014
    paparara i wleniu123 lubią to.
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Na 100 % będziemy pewni do czego jest to siteczko czy też lustereczko jak przeczytamy poradnik..teraz tylko snujemy przypuszczenia..
    Co inni sądzą o tym siteczku..
    http://es.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/acontecimiento-del-cómic-v.10954/page-2
     
  15. kinga4157

    kinga4157 Ekspert forum

    Wyrocznio gretag fajnie ,że jesteś :inlove:
     
    gretag lubi to.
  16. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Witam gretag, milo Cie tu widziec. Moze w lustereczku: powiedz przecie, kto najpiekniejszy na swiecie? Mysle, ze kazdy z nas, wiec cosik nam wpadnie?
     
    gretag lubi to.
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    kinga4157 , dziękuję za miłe słowa ale nie jestem wyrocznią tylko zwyczajną farmerką.., która czasem lubi pisać bajki na forum :p
    iwonanana, Ciebie również miło widzieć aktywną w grze i na forum :)
    Pozdrawiam Was :)

    Wracając do komiksu...
    o ciastkach/ babeczkach już pisałam ale nadal nie wiem skąd je będziemy brali..po 1 dziennie dostaniemy od Franka ..a pozostałe..być może będziemy zbierali w mieście. Wcześniej sądziłam,że będziemy je sami produkowali ale chyba to był błędny tok myślenia...zwłaszcza,że będą różnej wielkości (S/M/L/XL).
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    gdyby tak mialo byc,,to ta wypadajka..[​IMG]czyli polewa ev glazura stracila by swoj cel,przeciez dzieki niej bedzie mozliwosc przyspieszenia czasu wzrostu ciasteczek a zbierac je chyba bedziemy mogli na roznym etapie wzrostu
    http://de.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/die-farmerama-gerüchteküche.10752/
     
  19. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    Norbi......czy to ma oznaczać, że w obydwu wrześniowych eventach: komiksowej "Burzy" i evencie w spółdzielni (Oktoberfest)
    będziemy mieli takie same zadanie .....czyli stawianie na polach ciasteczek i beczek i zbiory ich w różnej fazie wzrostu?
    Nie wydaje Ci się, że jak na dwa tak różne eventy.....to dziwne troszkę?
    A może to jest ta wspólna rzecz, dla obydwu eventów, o której wspominała Gretag?
     
    paparara i wleniu123 lubią to.
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Oreczko snil mi sie.. opis eventu komiksowego..byly w nim takie mniej wiecej zdania..zbierz babeczki z pola jednym klikniciem a po zbiorze znikna,,najwiecej pd da Tobie babeczka xl,z tego mozna wywnioskowac ze jest jakies podobienstwo do Oktoberfestu;) i jest to troche dziwne ale jak bedzie to sie juz niedlugo przekonamy;)
     
    paparara lubi to.