Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Wszystko pięknie, ładnie, ale nic mi nie pasuje do dodatkowego diamentowego slotu - chlip, chlip:oops::cry:
     
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ja również nigdzie nie widzę możliwości odblokowania dodatkowych slotów..szkoda..
    ..ale może jednak te zloty dodadzą w innym terminie bez odblokowania na drzewie mądrości..
    Zauważyłaś na drzewie za domkiem farmerskim i stodołą, tam widoczne duże drzewo..może mądrości ..może chcą drugie wprowadzić na dzikiej łące..ale to by było zbyteczne..
    Powiększyłam grafikę i przy ikonkach zegarów chyba jest roślinka w doniczce..Czy tylko tak mi się wydaje?
     
    Ostatnie edytowanie: 20 kwietnia 2018
  3. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Tak, coś tam widać z tyłu... O tych slotach szeptało się dość intensywnie... Może wzbogacą konto premium? Tyle, że to z kolei byłaby nadmierna przewaga, chyba straciliby prawo nazywania gry darmową. No chyba, że byłaby możliwość zdobycia tych slotów również inną drogą, choćby i za parę tysięcy gwiazdek...
     
  4. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    O dodatkowych slotach pisano dosyć często,ale nigdy nie wiązano ich z kontem premium przynajmniej ja osobiście z taką interpretacją się nie spotkałam.
    Ciekawi mnie też gdzie się rozmyła funkcja rozbudowanego kombajnu.Przyznam szczerze,że po cichutku liczyłam na to,że dadzą za gwiazdki,ale niestety nic takiego tam nie widzę
     
  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Monia, nie wszystko dadzą za gwiazdki, część musi być za fl...i jeśli kiedyś dodadzą rozbudowanych pomocników to właśnie za realną kasę. Mogą też dołożyć do premium..
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zajme sie tylko prawa strona drzewka.....
    dolna czesc jest na odgalezieniu dotyczacym ogolnie pojetego klonowania,,,wiec moze nowe runy beda dotyczyc skrocenia czasu oczekiwania na oazy...zreszta jedna taka rune juz mamy,,,,,;)
    natomiast gorna czesc,,,,,widac dwa drzewka,,,jedno z wyspy a drugie z farmy;) oraz zegary...mozliwa wiec opcja skrocenia czasu dojrzewania drzewek,,moze o 10 %
    te dodatkowe sloty to userzy wymyslili....moim zdaniem czegos takiego nie bedzie....
     
    Ostatnie edytowanie: 20 kwietnia 2018
  7. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Skoro są dwa drzewa na nowym drzewie mądrości to pewnie będzie jakieś rozdzielenie bonusów na farmie i wyspie bądź też jedne bonusy będą za gwiazdki a drugie za realną kasę.
    Po prawej stronie drzewa na górze stoi sobie ładna sadzonka. Mam nadzieję, że będzie to drzewko florenowe!;)xDxDxD
     
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    to sadzonka jest pokazana na odgalezieniu na ktorym jest runa dotyczaca rzedow na pnaczu;) moze ta nowa bedzie skracac czas oczekiwania na tsy.....
     
  9. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Może tak, a może nie! Kto to może wiedzieć co BP wymyśli? Ale widać, że będzie dużo nowości
     
  10. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Drzewo magiczne moze bedzie mialo skrocony czas wzrostu lub wiecej wypadajek.
     
  11. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    Widzę nowości na pnączu fasoli, komu czas wykonać całe zadanie pozwoli?
    combination_highlight15.png rowsalemay2018_eventtimer-cloudrow.png combination_highlight15.png rowsalemay2018_eventtimer-cloudrow.png combination_highlight15.png rowsalemay2018_eventtimer-cloudrow.png combination_highlight15.png rowsalemay2018_eventtimer-cloudrow.png
    rowsalemay2018_news-bg.png
    rowsalemay2018_salepanel.png rowsalemay2018_shopicon_big.png rowsalemay2018_salepanel.png rowsalemay2018_shopicon_big.png rowsalemay2018_salepanel.png rowsalemay2018_shopicon_big.png


    ScreenHunter 129.png
     
  12. aisunel

    aisunel Generał forum

    Bardzo sluszna uwaga,drzewa magiczne juz dawno z moim przydasiem graja w kregle,a mam ich sporo,nowe magiczne na nowych zasadach watpie:p.Te tysiace gwiazdek moze,ale czy wszystko bedzie warto:eek:.Nie takie przyszle drzewo straszne jak je budujaxD.Na najblizsze potrzeby 1000 bedzie wystarczajacy,tylko jak to wszystko pomiescic na tej drzewuni,szczegolnie jak mlodziez zobaczy:D
     
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Rząd chmur z eventu Bingo ma być b. dobry ..

    "..Chmura chmur, szkoda byłoby jej nie zauważyć.."
    źródło
     
  14. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Jeśli chmura chmur i ma być bardzo dobre to z pewnością będzie można skracać czas na pnączach;)
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tylko ze,to pnacze o ktorym wspomina Jos Jonas bedzie za florki......
    edit..
    grafike pokazala dzis nasza wyrocznia;)
     
  16. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Nasza Wyrocznia powyżej pisze:
    [​IMG]

    "Komu czas całe zadanie wykonać pozwoli"
    Z kolei w grafikach eventu Bingo jakoś przeplatają się żółte i fioletowe plansze. Może event Bingo będzie się składał z dwóch poziomów - łatwiejszego żółtego z gorszymi nagrodami i ekstremalnego z "chmurą chmur" jako nagrodą? Oprócz tego możliwość zakupu pnącza za FL w maju (dla tych, którzy go nie zdobędą w evencie)?
     
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    O rzędzie na pnączu za fl pisałam dwa dni temu..
    W maju będzie możliwość zakupu nowego rzędu
    na pnączu "Radosna Majówka"

    Itemy
    -Deszcz kwiatów
    -Kwietny anioł
    -Chwała słońcu
    -Ponadczasowe tulipany

    Natomiast wczoraj pisałam o evencie Bingo.
    Wyrocznia żeby nas zakręcić pomieszała event z rzędem za fl
    Nazwy itemów z eventu Bingo
    -Trzepocząca niespodzianka
    -Pchli targ
    -Sezonowe powitanie
    Od paru dni można znaleźć informacje,że nakładające się dwa eventy nie będą łatwe...,że będzie mało czasu albo zabraknie pola.. Wyrocznia pisze,że .."Komu czas całe zadanie wykonać pozwoli"
    Nawet z tych informacji można wnioskować,że przy takich trudnościach eventowych nagrody będą dobre.

    Farmerzy mający wszelkie dobra i najwyższe poziomy mogą pisać,że dwa eventy w tym samym czasie to pikuś ale trzeba też myśleć o farmerach, którzy mają niższe poziomy i nie mają drzew nawozowych czy też ulepszeń w szklarni.
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    to nie nasza wyrocznia narobila zamieszania z pnaczami tylko wegierski ba...odpowiadajac na pytanie czy platne pnacze bedzie atrakcyjne,,potwierdzil ze tak....
    http://hu.bigpoint.com/farmerama/bo...on-szárnyra-kelhet.14377/page-941#post-857191
    a co do trudnosci tych dwoch eventow,,,,bp tak wszystko ustawia by jak najwieksza szerza userow byla w stanie je zrobic,,,wbrew pozorom nic sie w tej materii nie zmienilo...i nie sa do tego potrzebne darmowe nawozy czy inne szklarnie.....
     
  19. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

  20. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum