Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. nicponiara

    nicponiara Czeladnik forum

    To prawda bez kruszonu, naleśników lub langosza będzie bardzo trudno przechodzić poziomy. Proponuję zjeść po 5 szt dziennie każdej z nich bez problemu będziesz szybciej przechodził. Jeśli czegoś nie możesz wyprodukować samemu to zobacz czy masz możliwość kupienia tego na targu.
     
  2. Sekme

    Sekme Generał forum

    Ależ oczywiście, że masz rację, tylko Ci, co jeszcze nie mają portu, najpierw muszą odblokować port, a dopiero potem zaczynać przygodę z rafą, więc o tyle ZB mają "drożej" i muszą to uwzględniać w "rachunkach". Poza tym, jak rafa będzie na wzór wyspy skarbów czyli za misję(-e) w Spółdzielni, to ZB będą potrzebne bardziej do odblokowania roślinek do misji (duuużo więcej ZB ;) ), co IMHO może być dużo większym i bardziej opłacalnym dla BP wyzwaniem, niż gdyby rafa była zwyczajnie za ZB.
    Ciekawe, kiedy w sklepiku pojawią się pakiety z ZB ;)

    Dzień dobry wszystkim! :)
    Piękny dziś mamy dzień! :music:


    Wybacz, ale zjadanie po 5 szt. kruszonu, naleśników lub langosza (zapomniałaś jeszcze o "smutaskach" ;)) to, delikatnie mówiąc, niezbyt mądry pomysł i prosta droga do marnowania SG. Lepiej przeliczyć, który z tych dopalaczy ma najlepszy stosunek TPD do SG i zjadać tylko ten konkretny dopalacz za określoną kwotę SG.
     
    paparara i ryba4862 lubią to.
  3. Sloneczko1982

    Sloneczko1982 Aktywny autor

    Banany, złote banany... tylko skad je brać? mam 50 ZB i ostatnia komnata wogóle nie ruszona :oops: nawet nie odkryta
    A ja z innej beczki: czy czyjaś kula widzi wyprzedaż w galerii? Przepis na cjm by się przydał
     
  4. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Przypominam,że ten wątek nie służy do rad jak zdobyć złote banany. Jeżeli chcecie porozmawiać o tym jak zdobyć złote banany to proszę załóżcie temat do rozmów o tym przykładowo w Klubach użytkownika, a któryś moderator przeniesie już to w odpowiednie miejsce.
     
  5. ijur

    ijur Czeladnik forum

    "Piejo kury piejo, ni majo koguta..." Może będą miały?
     
    paparara i ryba4862 lubią to.
  6. babula40

    babula40 Komandor forum

    o kogutach pisano już w tym wątku ,mam nadzieję ,że wyrocznia miała sny prorocze xD
    Mnie bardzo interesuje Renzo ,czy komuś się śnił ?
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    aktualnie przeszukuję inne fora farmeramy BP czy czegoś nie ma o tych tortach rzekomych na Octoberfest ;)

    EDIT : Nic nie ma :p jeszcze chyba trochę za wcześnie ;)
    EDIT2 : Ups ... :p torty to o Dożynkach :D
     
    Ostatnie edytowanie: 30 sierpnia 2014
  8. panderoza56

    panderoza56 Młodszy ekspert

    A mi jest dobrze tak jak jest mój śrubokręt nie widzi nic i jest ok.
     
  9. igraszka

    igraszka Koneser forum

    Dawno Cię nie widziałam na forum...powiadasz kogut ?
     
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    W końcu ileż te nasze kury mogą te jajka znosić bez kogutów?:D Hmmm a raczej fabrykować w fabrykach:oops:
     
    ryba4862 lubi to.
  11. igraszka

    igraszka Koneser forum

    Dla mnie koguty brzmią niepokojąco ,nasze kurki z jajkami ,doskonale radzą sobie bez nich ,może więc będą piać w różnych tonacjach albo stroszyć piórka ?
     
  12. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    ale kury już są mutowane więc to musi być coś innego:)
     
  13. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Tak a następne będą kaczory , indory , barany i wieprze :wuerg:
    Widać , że brakuje "tfurcom" pomysłów 8)
     
    marmlada, ryba4862 oraz 0olimpia0 lubią to.
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No właśnie. A może lepiej znaleźliby zastosowanie dla tych produktów ,które już są ..hity,koce piknikowe..i zwierzątek z t.s-ów..-.-
     
    ryba4862 lubi to.
  15. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    Widzi ktoś wyprzedaż w galerii? Chmj mi się skończył, a przepisu w cenie bez promocji nie zakupię...

    Mogli by dać choć kolejną misję stałą w spółdzielni z tymi nowościami - byłby jakiś ich sens...
     
  16. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Witam
    Też czekam na wyprzedaż, bo marzy mi się galaretka wyspiarza ;)

    Pozdrawiam
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    na temat wyprzedazy jest totalna cisza w eterze..;)
     
    paparara i wleniu123 lubią to.
  18. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Właśnie, cisza.Gdzie ten ukłon w stronę młodych graczy?
     
  19. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Zaciekawily mnie koguty, ale jak kazdy czekam na renzo. Mnie nic sie nie sni, niestety.
     
  20. babula40

    babula40 Komandor forum

    też czekam ,lubię walić krety :):pxD
    młodzi gracze mają prostą drogę ,tyle udogodnień ..... my ,starzy dopiero mieliśmy pod górkę :p
     
    wleniu123 i ryba4862 lubią to.