Opinie Zeszłoroczny śnieg

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. mahartka

    mahartka Baron forum

    no proszę.. zagadki spisały się tym razem ;) drugie gekony poza tymi z eventu oraz z drzewek glediczja, a z Bahamy brakujące drzewka - tęczowy eukaliptus i pielgrzan :D nie pamiętam tak dobrego wysypu ;)
     
  2. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    tego jednak nie da się zrobić minimum-.- zrobiłam cały na zasadzie brzydkiego mema/obrazka z skalmarem, którego z powodu zasad nie mogę wstawić. dostałam neonowe pieski, które już miałam ale nie narzekam, sp już mi nie ciązy chociaż xDbo czułam sie za bogata
     
  3. Damciok

    Damciok Okazjonalny autor

    Kurczę mam super pasze, mam galaretki, mam czas xd ale nie mam zwierząt do hodowli bo mam za mało sianogroszy. Co za pech :cry::cry: oby do 22 sytuacja uległa zmianie, trzymajcie kciuki :inlove::inlove:
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Event już dawno zakończony, dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.