zbieranie plonów

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika gublon, 9 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gublon

    gublon Forumowy żółtodziób

    dlaczego od jakiegoś czasu farmerama działa jakby umierała.mam 3 laptopy i nakażdym to samo ,jeden dzień idzie ok a na drugi że [ciach] można [ciach] dostać


    Wulgaryzmy usunąłem. Następnym razem otrzymasz bana.
    SMOD_Casino
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 listopada 2019
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie widać, żeby był jakiś błąd masowy patrząc na brak zgłoszeń.
    Zastosuj się proszę do wskazówek z tego poradnika: Gdy gra nie działa.W szczególności wyczyść proszę pamięć przeglądarki, ciasteczka cookies i flashowe. Jeśli to niczego nie zmieni, odinstaluj proszę i ponownie zainstaluj wtyczkę AFP: Reinstalacja Adobe Flash Playera.
    W ostateczności napisz proszę zgłoszenie do Pomocy Technicznej.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Brak pytań więc temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.