zawieszenie

Temat na forum 'Pytania techniczne' rozpoczęty przez użytkownika vika2311, 7 kwietnia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Tags:
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. vika2311

    vika2311 Forumowy żółtodziób

    Ingrid ZAWIESZONA od wczoraj nic nie mogę zrobić,jedynie siać,zbierać i we młynie bulion
     
    bogusiania lubi to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Na początek wyczyść pamięć przeglądarki (od początku), jeśli to klient to odinstaluj, usuń ikony instalacyjne, pobierz i zainstaluj ponownie. Po czyszczeniu/usunięciu można też zamknąć i ponownie uruchomić komputer.
    Jeśli po tych czynnościach problem ustąpi to warto przed uruchomieniem minigry wyłączyć animację Ingrid (usunąć znacznik w lewym, górnym rogu).
    Jeżeli te czynności nie pomogą to zapraszam w celu sprawdzenia konta do PT, zgodnie z poradnikiem: Pomoc Techniczna.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. vika2311

    vika2311 Forumowy żółtodziób

    wszystko wyczyściłam ,pobrałam klienta i nic INGRIT STOI nieruchomo w połowie rozmachu

    drugie konto na tym komputerze ,działa poprawnie ,
    tylko na tym nie mogę INGRIT uruchomić poprawnie

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 kwietnia 2024
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie wiem w którym momencie się wiesza.
    Jak możesz, to spróbuj wyłączyć animacje," odptaszkuj" to.
    [​IMG]

    Dziwne, że na tym samym kompie jeno z kont nie pyka.
    Swoją drogą, problemy z Ingrid były zgłaszane nie raz, i przyczyna była właśnie animacja.
    Jest diabelnie zasobożerna.
    Ale to by nie działy oba konta.
    -----------------------------------
    Przy okazji:

    Jak tam wymagania?
    15 miesięcy nie mogę się doczekać odpowiedzi.
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys dziękuję za pomoc.

    Jak tylko otrzymamy odpowiedź w tej sprawie to przekażemy ją Tobie pierwszemu w Twoim wątku.


    Jeśli na jednym koncie nie ma problemu a na drugim jest (na kliencie) to może spróbuj tym problematycznym kontem zalogować się na którejś z przeglądarek (Chrome, Edge, Firefox lub Opera). I tak jak napisałam:
    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.