Zawieszanie -zamrażanie gry

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika [Czereśniak], 12 lipca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Mery54

    Mery54 Młodszy ekspert

    A czy ktoś zwrócił uwagę jak są dopisywane sianogrosze? jakoś dziwnie to wygląda z tym przecinkiem nie dopisuje całej kwoty .
     
  2. .lexus.

    .lexus. Okazjonalny autor

    gdzie wy na kliencie macie ciasteczka albo przeglądarkę ?
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Kwota po przecinku zawsze jest zaokrąglona "w górę", dokładną ilość SG możesz zobaczyć po najechaniu kursorem na pasek z SG.

    Zajrzyj tutaj: #5.
     
    hlnrys lubi to.
  4. Mery54

    Mery54 Młodszy ekspert

    Dzięki, ale wcześniej było inaczej ? a może mi się tylko wydaje
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Było inaczej, ale:

     
  6. zosia1953

    zosia1953 Naśladowca mistrzów

    chyba zbyt wczesnie sie pochwaliłam dalej muli jak przedtem
     
    bogusiania lubi to.
  7. panderoza56

    panderoza56 Młodszy ekspert

    Nie chwal dnia przed itd ja nawet wylogować się nie mogę z paszą też mam kłopoty skrzynek mi nie otwiera a od odświeżania palce już bolą...................no a miało być ok a jest paskudnie czyli normalnie
     
    bogusiania lubi to.
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    ciasteczka wyczyszczone,,chwilowo śmiga-.-

    przechwaliłam:(,,:(:(
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lipca 2022
    bogusiania lubi to.
  9. zefirek55

    zefirek55 Aktywny autor

    Ja mam podobnie lecz na kliencie na laptopie . Na telefonie gram na Chrome i śmiga fajnie. Może dlatego że jest na 5G? Nie znam się na tym
     
  10. daleko66

    daleko66 Okazjonalny autor

    muli muli ale co tam;( Farmerzy cierpliwi duuuuuuużo zniosą;(
     
    marysiad8 lubi to.
  11. marck42

    marck42 Czeladnik forum

    zobaczymy jak to nam wynagrodza ??
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    janekkostuchna, usunęłam Twój post ponieważ nie jest to wątek dyskusyjny, ale miejsce do zgłaszania konkretnych problemów. Jeśli u Ciebie coś się nie zgadza z liczbą dopisywanych PD, to proszę o zwrócenie się do Pomocy technicznej.

    A w kwestii poruszanych tu problemów z grą - służby techniczne wciąż próbują różnych sposobów ich rozwiązania. Jak sami widzicie, problem jednak wciąż występuje.
     
  13. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Naśladowca mistrzów

    U mnie wciąż nie działa jeden item na całą farmę pn "Ulubieniec trolosłonia", zdejmowałem go do paska, ustawiałem na innej części gry. Zamiast niego kręci się kwiatuszek - troche to dziwne-.-
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lipca 2022
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    [Czereśniak], problem z widocznością tego konkretnego itemu jest znany - został wpisany na listę spraw, którymi służby informatyczne będą się zajmować. Trudno mi jednak powiedzieć kiedy to nastąpi.

    Czy oprócz tego nie masz już problemów z grą?
     
  15. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    No ja jestem chyba z tych najcierpliwszych :p ale dziś już naprawdę zaczynam mieć dość - ciągle ten kręcący kwiatek i prawie nic się nie da zrobić bez wylogowywania (odświeżanie nie pomaga) - przejście z łąki na inną, nastawienie paszy w młynie, targ , wystawianie zagród, czy drzew... no nie daje rady bo kwiatuszek się kręci a po przelogowaniu trzeba czynności od nowa powtarzać. A już zebrać pnącze, czy ogrody ozdobne to... istne tortury :cry::cry:
    I to trwa już od kilku dni ( żeby nie było ciacha syn wyczyścił )
     
    janekkostuchna lubi to.
  16. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Ten item u mnie tez nie działa od jakiegoś czasu, jest niewidoczny i się kwiatek kreci. Nawet ciężko się wylogować z gry o graniu to w ogóle mowy nie ma.
     
  17. abask

    abask Komandor forum

    Ilekroć wchodzę do spółdzielni to zaraz przełącza mi się na język niemiecki i kręci się kwiatek. Nic nie mozna zrobić.
    Przelogowania nic nie dają.
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    abask, ten problem ze spółdzielnią istnieje od przejścia na Unity. Trzeba trochę odczekać, zanim zajrzy się do spółdzielni po zalogowaniu/odświeżeniu gry.

    Wciąż czekamy na informacje odnośnie poprawienia słabej płynności gry, z czym niektórzy Gracze borykają się od wczoraj.
     
  19. konwalia222

    konwalia222 Forumowy żółtodziób

    ratunku gra sie zamula:)
     
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    gra muli,zawiesza sie,co nie co ginie :(,poprostu dzisiaj fatalnie chodzi,przynajmniej teraz ,masakra jakaś.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.