Zawieszanie -zamrażanie gry

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika [Czereśniak], 12 lipca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. oskitom

    oskitom Młodszy ekspert

    Masakra>:(>:(>:(
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    adrzal14 gdzie Ty tutaj tym razem widzisz prośby o "czyszczenie ciasteczek"?

    Zalecamy czyścić pamięć przeglądarki i ciasteczka kiedy może to być pomocne a bardzo często jest ale nie tym razem, bo tak jak napisała BA_Marion:

    My tutaj nic nie poradzimy poza tym, że przekażemy zgłoszenia Graczy z forum lub z PT i też tak samo jak Gracze musimy czekać na naprawę.

    halina415 przecież nikt tutaj na forum tego nie sprawdzi. Zrób proszę zrzuty ekranu z widoczną ilością zdobytych PD na pasku postępu przed i po zbiorach i napisz zgłoszenie wraz ze zrzutami do PT w celu weryfikacji.
     
  3. amazonka5370

    amazonka5370 Czeladnik forum

    gra sie zawiesza nie można przejśc z pola na inne pole kręcą sie kwiatuszki
     
  4. halina415

    halina415 Koneser forum

    napisałam do PT niestety nie umię zrobić zrzutu ekranu pomimo przeczytania poradnika znajdującego się w grze , cóż ten wiek tak ma
     
  5. Bodzisław

    Bodzisław Forumowy żółtodziób

    Mi tez nie dziala gra >:( co chwile trzeba wychodzic z gry i znow to samo zbierac, jedna wielka masakra...
     
    bogusiania i Tadeo51` lubią to.
  6. daleko66

    daleko66 Okazjonalny autor

    te same problemy;(

    jeszcze gorzej niż wczoraj

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    halina415 czekaj zatem na odpowiedź z PT a w międzyczasie przyjrzyj się u siebie tym liczbom PD i opisowi w chmurce po najechaniu kursorem.

    Co do zawieszania gry, to tak jak już zostało napisane - zgłoszenia dział techniczny otrzymał lub nadal otrzymuje i z pewnością nad tym pracują. Pisanie tutaj tych samych zgłoszeń niczego nie przyspieszy. Proszę czekać cierpliwie.
     
  8. antocha78

    antocha78 Forumowy żółtodziób

    Może jakieś info dotyczące w/w problemu bo jest coraz gorzej.
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    antocha78 jak tylko jakieś info otrzymamy to zamieścimy je w dziale ogłoszeń. Póki co prosimy o cierpliwość.
     
  10. zosia1953

    zosia1953 Naśladowca mistrzów

    event sie konczy a skonczyc nie mozna szkoda ze tak długo naprawiaja
     
  11. madziales

    madziales Naśladowca mistrzów

    niestety, gra się ładuje u mnie do 45% po przelogowaniu, wszystko zostaje nie zebrane, chociaż przed chwilą zbierałam rośliny, jak to długo potrwa, wszystko będzie opóźnione:(
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    madziales trudno przewidzieć, techniczni już od wczoraj szukają przyczyn problemów i pracują nad ich usunięciem. Żadnych nowych info na chwilę obecną nie mamy.
     
  13. madziales

    madziales Naśladowca mistrzów

    ok dziękuję, tylko bez sensu jest zbieranie z pól, jak po przelogowaniu i tak zostaje wszystko na polach, dziękuję za odpowiedz.
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę osoby dotknięte problemem o całkowite zamknięcie gry (zamknięcie przeglądarki, zamknięcie klienta) i ponowne uruchomienie. Zostały właśnie wykonane pewne prace, które mogą pomóc. Sprawdźcie proszę, czy rzeczywiście się tak stało.
     
  15. lwslupsk

    lwslupsk Młodszy ekspert

    U mnie to samo od wczoraj. Kręcący kwiatek i trzeba na nowo logować się.
     
  16. zosia1953

    zosia1953 Naśladowca mistrzów

    dzieki za rade u mnie działa zrobiłam jak napisałaś dzieki
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    zosia1953, dziękuję za informację. Czekam na opinie innych Graczy....
     
  18. marck42

    marck42 Czeladnik forum

    pozamykalem i dalej to samo
     
  19. LusiaSZ

    LusiaSZ Okazjonalny autor

    Zamknęłam grę i przeglądarkę.Uruchomiłam ponownie i w dalszym ciągu nie mogę przejść na inną łąkę (wskaźnik dochodzi do 100% i nic).Nie mogę też nastawić paszy w młynie.
     
    bogusiania lubi to.
  20. marck42

    marck42 Czeladnik forum

    a klijeta pobralem na nowo
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.