Zasady działu

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 15 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_Mouse

  TL_Mouse Guest

  W tym dziale rozmawiamy o wydarzeniach, które przypuszczalnie mogą mieć miejsce w naszej grze w najbliższej przyszłości.


  Kilka zasad, które ułatwią korzystanie z działu:
  • W dziale obowiązuje Regulamin forum.
  • Rozmawiamy tu konkretnie na dany temat, wszelki spam, czy-off top będzie usuwany.
  Poniżej przedstawiamy zasady obowiązujące w dziale Farmerska Wyrocznia.

  1. Farmerska Wyrocznia to „plotkarska” sekcja na forum. Przekazywane tu informacje i grafiki mogą okazać się nieprawdziwe, a przedstawiane elementy nie muszą zostać wprowadzone do gry.

  2. Co publikujemy w wyroczni:
  - obrazki do nadchodzących eventów w grze;
  - nowe rzeczy/nadchodzące zapowiedzi;
  - zamieszczamy zagadki zdjęciowe / tekstowe;
  - możecie dać podpowiedzi o tym co może się wydarzyć, wzbudzając zainteresowanie innych graczy.​

  3. Grafiki i informacje mogą pochodzić jedynie z oficjalnych źródeł Bigpoint (np. inne fora językowe) lub autoryzowanych stron fanowskich. Lista wszystkich oficjalnych stron fanowskich tutaj (klik).

  4. Nie konkurujemy z forami Farmeramy w innych językach bądź z oficjalnymi stronami fanowskimi – zapraszamy Was do tego, abyście je odwiedzali i sprawdzali czy ich wyrocznie nie mają innych wskazówek (gdy zamieszczacie obrazek z innego forum / strony prosimy podać źródło).

  5. Zapraszamy Was do zamieszczania dodatkowych wskazówek i niewyraźnych obrazków, które mogą być kolejną podpowiedzią dotyczącą przyszłych eventów i zmian, ale:
  - posty, które zawierają tylko link albo obrazki ze stron nieoficjalnych albo zbyt wiele obrazków będą usuwane;
  - prosimy Was abyście zrozumieli, że chcemy w tym wątku mieć pole do wspólnej zabawy: Zdjęcia albo linki, które odkrywają/ujawniają zbyt wiele, będą usuwane z tego wątku, po to, aby zachować aurę tajemniczości, która powinna tu panować;
  - jeśli wolicie tylko fakty, zignorujcie ten wątek i trzymajcie się tylko oficjalnych ogłoszeń – ale nie psujcie zabawy innym osobom, które lubią zgadywanki.

  Co się stanie, jeśli zasady te nie będą przestrzegane?
  Informacje, które pochodzą z nieoficjalnych stron fanowskich lub innych źródeł lub które zawierają link do nieautoryzowanych źródeł, zostaną całkowicie usunięte tudzież usunięte z postu, a gracz może zostać ukarany zgodnie z zasadami opisanymi w Regulaminach obowiązującymi w grze.

  Moderatorzy w tym wątku będą pilnować porządku i mogą także z Wami dyskutować, ale nie mają obowiązku odpowiadania na pytania czy opisywane zmiany faktycznie mają szansę wejść do gry. Jednak pamiętajcie, że jedynym źródłem oficjalnych i potwierdzonych informacji nadal pozostają oficjalne ogłoszenia i FAQ.

  Zastrzegamy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za ewentualne „straty” wynikające z opierania się na informacjach zawartych w tym dziale. Powoływanie się na podawane tu informacje nie może być podstawą do ubiegania się o jakąkolwiek rekompensatę.


  Nie odpowiadamy za autentyczność informacji zawartych w tym temacie, które nie mają potwierdzenia w Ogłoszeniach Oficjalnych. Zastrzegamy sobie prawo do dokonania zmian w zasadach tego wątku jeśli zajdzie taka potrzeba.

  [​IMG]


  Opiekę nad moderatorami i działem sprawuje SMOD_Atena i SMOD_Casino
  Wszelkie skargi, proszę kierować do pomocy technicznej.


  Zastrzegamy sobie prawo do edycji tego wątku i wprowadzania zmian.
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 czerwca 2016
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.