Zapytanie o wyjaśnienie gdzie zniknęły mi placki biszkoptowe?

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Magdalena1984, 7 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Magdalena1984

    Magdalena1984 Forumowy żółtodziób

    Witam,
    Bardzo proszę o wyjaśnienie gdzie zniknęły mi placki biszkoptowe?
    Gdzie one są?

    Z góry dziękuję za wyjaśnienie

    Pozdrawiam
     
    -mala159- lubi to.
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    takie zapytanie to nie na forum tylko zgłoszenie do PT,tam wszystko sprawdzą i dostaniesz odpowiedź,pod ramką masz Pomoc Techniczna ;)
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Magdalena1984, domyślam się, że pisząc "placki biszkoptowe" chodzi Ci o ciasto biszkoptowe.
    ciasto biszkoptowe.PNG
    To półprodukt wykorzystywany w piekarni przy produkcji wyrobów na 5 poziomie piekarza (tak jak np. ciasto podstawowe do produkcji bułek na 1 poziomie). Znajdziesz je w swojej stodole, zakładka rzemiosło z innymi surowcami i półproduktami.

    Czy masz jeszcze pytania?

    -mala159-, dziękuję za pomoc:)
     
  4. Magdalena1984

    Magdalena1984 Forumowy żółtodziób

    Dziękuję za pomoc :)
    Znalazło się :)

    Pozdrawiam
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    czechu79, kolejny prześmiewczy post usunęłam. Z uwagi na swoje zachowanie - trollowanie, ignorowanie upomnień moderatora - otrzymujesz punkty karne i blokadę konta na forum.
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Magdalena1984, bardzo się cieszę:) W takim razie wątek zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.