zamulenia gry

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika zoafi, 13 lipca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zoafi

    zoafi Wielki mistrz forum

    ja rozumiem, że programiści tez chcą mieć wakacje, ale bez przesady.....żółty kwiatek przyprawia mnie o chorobę nerwową. Zróbcie coś z tym muleniem gry. Dodam jeszcze, że tak jak już inni zgłaszali, że skrzynie się nie otwierają, pasza nie chce się w młynie tworzyć.... i nie pomaga nic oprócz ciągłego wylogowywania się.
     
    marysiad8 i ***kacper*** lubią to.
  2. [Zosia]

    [Zosia] Ekspert forum

    mam to samo ,odechciało mi sie grać muli i za każdym razem trzeba się od nowa logować.
     
    ***kacper*** lubi to.
  3. Bacha57

    Bacha57 Czeladnik forum

    u mnie to samo od wczoraj pare skrzynek się otwiera a potem kręcące się kwiatki zniechęcacie do gry
     
    ***kacper*** lubi to.
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zamykam ten temat, ponieważ mamy już wątek, w którym poruszana jest kwestia spowolnionej i zawieszającej się gry >>klik<<.
    Dodam, że problem jest znany i służby techniczne od wczoraj poszukują sposobów jego rozwiązania.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.