zakupy

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika wojpul59, 16 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wojpul59

    wojpul59 Stały bywalec

    dlaczego nie można kupić koali ani owoc eukaliptusa nie ma ich
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A masz je odblokowane w świątyni za ZB?Bo jak nie,to dlatego się nie wyświetlają....
     
    draculik34 lubi to.
  3. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Jak jesteś na targu kliknij na tę chatkę z wyspy, wtedy będziesz mógł kupić towar z Bahamy.

    [​IMG]
     
    gosiagosia60 lubi to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję dziewczyny za pomoc.

    Czy Autor ma jeszcze jakieś problem/pytanie?
     
    draculik34 lubi to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wejdź na targ i kliknij na odwrót, oczywiście jak metoda draculik34 nie podziała (czyli na ikonkę Farmy, bo u mnie jak klikam na ikonkę Farmy na targu, to wyświetlają się rzeczy z Baśki a jak na ikonkę Bahamaramy, to rzeczy z Farmy):) Ale tak jest na kliencie, nie wiem jak na Unity;) Na kliencie u mnie najpierw oba zaznaczają się na zielono (nieważne który raz i którą ikonę klikam) a dopiero potem po kliknięciu na ikonkę Farmy wyświetlają się rzeczy z Bahamaramy:) Czyli w moim przypadku po prostu trzeba kliknąć na to, czego nie chcę;) A najlepiej to w ogóle tylko wejść na targ i w wyszukiwarkę wpisać to, co potrzebujesz kupić:)
     
    Ostatnie edytowanie: 16 stycznia 2021
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję za podpowiedź ale taki sposób zadziała jedynie wtedy kiedy mamy wybrane obie ikony czyli Farma i Wyspa, obie muszą być kliknięte i "aktywne" (zielone) czyli wyglądać tak:

    ziel.png

    A nie np. tak:

    w.png

    Czy tak:

    f.png

    Posty nic nie wnoszące do tematu usunęłam.

    Czy Autor wątku nadal ma problem z zakupem?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pomimo obecności na forum Autor nie kontynuował wątku więc zamykam.
     
    krasnoludek10 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.