Zakup tropikalnych drzew

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika -LenaKuba55-, 20 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -LenaKuba55-

    -LenaKuba55- Forumowy żółtodziób

    witajcie kupilam dwa drzewa tropikalne po pięc floreny każde dostałam jedno dlaczego a kasa z konta została pobrana
     
  2. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Pewnie kupiłeś jedno na wyspę drugie na farmę :) Wejdź na farmę i zajrzyj do paska :)
     
  3. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    -LenaKuba55-, temat edytowałam, tak aby mówił czego dotyczy pytanie.
    Zerknij proszę tutaj: ..::klik::.. :)
    Czy drzewka się znalazły? Czy masz jeszcze jakieś pytania w temacie? :)

    Antenka18, dziękuję za pomoc. :)
     
  4. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Kolejne pytania się nie pojawiły zatem temat zamykam. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.