zakup przez telefon

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika irenad, 25 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. irenad

    irenad Zaawansowany

    dlaczego nie można zakupić floreny przez telefon operator nie dal mi zadnej blokady
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    irenad czy masz w banku płatność z opcją: Zapłać przez: telefon komórkowy i po wybraniu tej opcji pojawia się jakiś problem czy też nie masz w ogóle do wyboru takiej formy płatności?
     
  3. kar5373

    kar5373 Młodszy ekspert

    brak możliwości zakupu florenów telefonicznie. Informacja błąd serwera.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Z jakiej sieci komórkowej korzystacie?
    Spróbuję dowiedzieć się w międzyczasie czy występują obecnie jakieś problemy z tą formą płatności, bardzo proszę o cierpliwość.
     
  5. irenad

    irenad Zaawansowany

    T-MOBILE dziekuje
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    irenad dziękuję za informację.

    kar5373 z jakiej sieci korzystasz?
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zanim otrzymamy jakieś informacje i wyjaśni się gdzie tkwi problem to polecam inne formy płatności: Rodzaje płatności, a w szczególności bezproblemową i szybką:
    Pojawiający się błąd serwera może mieć związek z przeglądarką, z której korzystacie. Jeśli pojawia się na Chrome to spróbujcie proszę na Firefox.

    Dajcie proszę znać czy zmiana przeglądarki przyniosła pozytywny skutek?
     
    Ostatnie edytowanie: 25 maja 2019
  8. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Dalszych informacji i pytań brak. Mam nadzieję, że problem był chwilowy i już jest ok.
    A temat w takim razie zamykam :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.