Zakup bonusu na produkcje paszy

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika danak19, 21 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. danak19

    danak19 Forumowy żółtodziób

    Witam, kupiłam dwa bonusy na skróconą produkcję paszy czyli w sumie na 60 dni. Dlaczego wyświetla mi się czas trwania ...30 dni??? Po co mi sumujecie w czasie te dwa bonusy???

    Pozdrawiam
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam i również pozdrawiam.

    Jeśli zakupiłaś 2 x abonament na młyn to powinien działać przez 60 dni, tak jak jest to napisane w poradniku Abonament na młyn:

    "zakupu możesz dokonać wielokrotnie (ale tylko podczas trwania mini-eventu) a usługa zostanie przedłużona,"

    Wyloguj się proszę, ponownie zaloguj do gry i sprawdź w swoim Herbie jeszcze raz.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. danak19

    danak19 Forumowy żółtodziób

    Dzięki za odpowiedz. Zrobiłam tak jak napisałeś i nadal są dwa osobne bonusy na skróconą produkcję paszy z których jednocześnie upływa czas...teraz jest to 615,36 h

    Pozdrawiam
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    danak19 zastosuj się proszę do wskazówek z tego poradnika : >Gdy gra nie działa<.

    W szczególności wyczyść pamięć przeglądarki, ciasteczka cookies i flashowe. Jeśli to niczego nie zmieni, odinstaluj proszę i ponownie zainstaluj wtyczkę AFP : >Reinstalacja Adobe Flash Playera<.

    W ostateczności napisz zgłoszenie do Pomocy Technicznej : >Poradnik<.


    Czy masz jeszcze jakieś pytanie ?
     
  5. danak19

    danak19 Forumowy żółtodziób

    Dziękuje...jak to wszystko uda mi się zrobić...to dam sobie medal.


    Pozdrawiam
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    danak19 bardzo proszę, powodzenia życzę. W razie problemów zapraszam ze zgłoszeniem do Pomocy technicznej, wyżej podałam link do poradnika.

    Również pozdrawiam i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.