Opinie Zajęcze szaleństwo

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 marca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Montwa

    Montwa Mistrz forum

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Losowość jest irytująca. Rozumiem Waszą złość, że nie trafiliście piccolaków. Sam bym pewnie przeklinał w duchu jak wściekły (tu bym nie mógł sobie na to pozwolić).
    Nie wiem, czy Was to jakkolwiek pocieszy, ale wyszliście na tym lepiej niż np ja. Mimo że trafiło mi się piccolo x2
    Tylko co z tego, skoro wypadły z nich bajorko i kijek. :cry::cry::cry:
    I jeszcze popłynąłem 6 florenów! -.--.--.-
    Bo durny łyknąłem jak młody pelikan (jeden taki tu pisał), że za floreny to chyba innym skryptem idzie. xDxDxD
    Chociaż w sumie mógł mieć rację, bez florenów to kumplami zawsze sypało. xDxDxD

    .
     
    Ostatnie edytowanie: 5 kwietnia 2024
  2. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Wystawiłem Piccolaki szt 5 z nadziejami na jakiś fajny strzał i ...1x Kijek, 1x Bajkowe źródło,1xTańczący z liśćmi,1x Wieczne poszukiwanie,1xGenialny wielozadaniowiec,....szału nie ma;)
     
  3. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Otworzyłam w końcu wszystkie skrzynie - dały tylko PD i TPD -.- żadnego pikolaka :cry:
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.