Opinie Zajęcza ekstrawagancja

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 8 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dosias

    dosias Generał forum

    ja event robie ale nie dla pnacza wiec jesli ktos chce moge mu jeden item wziac bo mam juz uzbierane talarki, jak ktos chce niech napisze do mnie sowke

    Edit Nieaktualne
     
    Ostatnie edytowanie: 13 kwietnia 2020
  2. niebo016

    niebo016 Generał forum

    8)ten ewent idzie mi jak ślimak. Dopiero zdobyłam komplet figurek na pnącze:sleepy:. Na pnącze jeszcze muszę mieć 190 gwiezdnych talarów:oops: Czy uda się jeszcze zdobyć punkty sezonowe wszystkie ...?:p
     
  3. angelapl

    angelapl Czeladnik forum

    może ktoś podpowiedzieć, które pola są z bonusami:)
     
  4. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Pnącze i itemy zdobyte,ale sieję dalej coś do końca gry jeszcze zdobędę :)
     
  5. Jarolnikk

    Jarolnikk Aktywny autor

    Malowanie to nie moja bajka...Szukanie opanowałem do perfekcji 6 talarów zawsze, a 8 wiele razy wpadło :)
     
  6. WłoskaHacjenda

    WłoskaHacjenda Naśladowca mistrzów

    Pnącze całe zrobione, PNS zdobyte, teraz tylko poluję na pola ze znakami pytania, co by jeszcze skrzyneczek trochę przytulić. ;) Ale gdyby nie fakt, że na kole udało mi się wylosować bonusy, to marnie by to wyglądało.
     
    BiałyTrabant lubi to.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Kilka stron wstecz Gracze podpowiadali:

    Ja szczerze mówiąc, u siebie nie zauważyłam ale też nie zwracałam na to szczególnej uwagi pewnie dlatego mi te bonusy gdzieś umknęły ;)
     
  8. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    2 razy po 1000000 zdobyłam ale gdzie nie wiem. Mam proste pytanko czyli gdzie mogę sprawdzić ile razy muszę jeszcze oblecieć plansze aby zamknąć to sianie. Pnącze z itemami już mam.
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    lolek55 a to trzeba by sobie policzyć, w zależności od tego co jeszcze chcesz kupić w sklepie za gwiezdne talary i ile tych talarów zdobywasz w jednej minigrze ;)
     
  10. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    to ten ewent nie ma końca????
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Sama możesz sobie ten "koniec" wyznaczyć ;)
     
  12. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    ale pokrętnie odpowiadasz. Jeszcze mi brakuje do zdobycia pnącza z przydatkami czyli 104 talary, może zdobędę. x 1.000.000 też zdobyłam.
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    marynia53 ale jak pokrętnie? Wiesz co chcesz zdobyć, obliczasz ile gwiezdnych talarów na te nagrody musiałabyś uzbierać, przeliczasz odpowiednio zdobywane na planszach talary od 15 do 23 z jednego segmentu, dzielisz potrzebne np. 1000 talarów przez 15 czy 23 i wiesz ile wielkanocnych talii kart będzie na to potrzebne. Jeśli podzielisz przez 15 to potrzebne będzie w zaokrągleniu 67 talii a na to z kolei musiałabyś wysiać 29 815 x kosaciec i zebrać 2613 pisanek. A jeżeli potrzebujesz mniej talarów to odpowiednio mniej zielska i "wypadajek".
    Na zdobycie 104 talarów potrzebujesz w "najgorszej" opcji 15 z segmentu ok 7 talii co daje 3115 zielska i 273 pisanki.
     
  14. bacha-1

    bacha-1 Okazjonalny autor

    witam czy ktoś może dla mnie zdobyć item jajeczny ekspert proszę sówkę żeby się umówić :)
     
  15. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Skończyłam event. Najbardziej cieszy 8 papugowców i jeden nieumarły skarb które w nim zdobyłam ;)
    Chętnie zobaczyłabym w quizie pytanie, dlaczego itemy z tego eventu miały takie branie (i cenę) na G&T, bo to największa zagadka i łamię sobie głowę, nad możliwymi odpowiedziami do wyboru ;)
    Aha, z pierwszej sadzonki wykiełkowało mi jajo z gwiazdkami.
     
  16. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Bo event w miare prosty tyle ze juz klikac mi sie nie chce :( ;/ Dodatkowy iteam moze posluzyc na wymianke za cos cennego wiec chyba nie tylko ja tak mysle
     
  17. zagajnik63

    zagajnik63 Młodszy ekspert

    pnacze i itemy zdobyte ,mam jeszcze sporo talarow ale nie moge nic kupic bo wszystko jest na szaro , przelogowywalam sie kilku krotnie i jest to samo moze macie jakis pomysl.
     
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Za gwiezdne talary możemy kupić w sklepie eventowym jedynie itemy (po 2 sztuki z każdego), rząd chmur oraz w zakładce Nagrody konkursowe - 4 x 250 punktów nagród sezonowych do Sezonu wiosennego:

    [​IMG]

    Pozostałe przedmioty z tej zakładki czyli różnego rodzaju skrzynie można kupić za punkty konkursowe zdobywane za udzielanie odpowiedzi z pól ze znakiem zapytania.

    Wszystkie informacje znajdziesz w poradniku: Zajęcza ekstrawagancja.
     
  19. eryczek83

    eryczek83 Czeladnik forum

    uf......zrobiłem ile chciałem
    wszystkie itemy na GT
     
  20. kamilcia83

    kamilcia83 Okazjonalny autor

    brakuje mi jeszcze 100 talarów i koniec :) a i może jeszcze jakaś skrzynczka wpadnie :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.