Zagrody ++

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 11 lipca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Głosujcie

  1. Tak

  2. Nie wiem

  3. Nie

Wyniki będą widoczne dopiero po głosowaniu.
  1. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Ponieważ zagrody + i ++ nie zostały z gry wycofane to proponuję kontynuowanie ich

    Zagroda dla Kamelonów + / ++

    Zagroda dla Kukułek + / ++

    Zagroda dla Gęsi + / ++

    Zagroda dla Psów + / ++

    Zagroda dla Myszy + / ++
     
  2. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Nie rozumiem, po co miałyby być te zagrody skoro wszystkie z tych zwierząt są już kolorowe, więc można wybudować ulepszenia zagród (?)
    Głos na nie
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Po pierwsze:
    Ja to bym w ogóle powymieniał wszystkie zagrody + i ++ na kolorowe ulepszenia: żółte i pomarańczowe.
    Po drugie:
    Po co kolejne zagrody do puli losowania w TS-ach ?
    Mało tych co jest ?

    Przykro mi, ale jestem przeciwny.
     
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    z obowiązku moderatorskiego dodaję wątek do spisu, choć wszystko się we mnie burzy przeciwko wprowadzeniu kolejnych wersji istniejących już zagród
     
    eldena lubi to.
  5. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Grubo nie! + i ++ kosztują po kilkanaście tysięcy, skracają czas niewiele i dają 1 zwierzę. Dodam że będzie gorzej w tsach. Będzie więcej śmieci w pasku. Nie, zwłaszcza dlatego że MPO rzadko opróżnia paskowy kontener.