Zagroda Dla Salamandry - Mroczna Zagroda

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 27 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Głosujcie

  1. Tak

  2. Nie

Wyniki będą widoczne dopiero po głosowaniu.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Zagroda na Strefie Pełni

    Pd 70

    Pasza: 14:16

    Pasza z wodą: 10:46

    Super Pasza: 7:08

    Super pasza + woda: 5:23

    Pasza z pająków 2 sztuki

    Czas produkcji paszy: 11 min

    brak ulepszeń

    produkt salamandra x 1

    sugerowana cena salamandry 190 Sg

    sugerowana cena paszy 70 Sg

    Zagroda do zdobycia w sklepie Jacka

    Cena w sklepie Jacka

    9000 - Koralogrzyb

    3500 - Krwawa paproć

    2900 - Nagrobków

    4500 - Krzak Wytrzeszcz

    Wygląd

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 28 maja 2016
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Mamy już tyle zwierząt na farmie w miarę " normalnych ", osobiście nie widzę żadnego powodu do hodowania jaszczurek. Niemniej jednak skoro już pomysł się pojawił i jest opisany zgodnie z zasadami to dodaję do alfabetycznego spisu treści.
     
    iza_79 lubi to.
  3. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Tak ale zauważ proszę mroczna a mrocznych jest mało :p
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    To fakt, mrocznych zagród mamy mało, ale czytam wypowiedzi Graczy i widzę, że jest bardzo duże grono osób, którym brakuje miejsca na już posiadane zagrody. Biorąc pod uwagę ten fakt i to, że mamy już na farmie bardzo dużo różnorakich zagród, osobiście jestem przeciw wszelkim " nie farmerskim" zagrodom, dlatego też mój głos leci do Nie.
     
    godia17 i ramona45 lubią to.
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A mnie się ten pomysł podoba :)
    Jeśli rolnik zajmuje się już hodowlą pająków, to czemu nie dorzucić mu traszki...? ;)
    No i oczywiście jeśli ktoś narzeka, że nie ma gdzie stawiać posiadanych zasobów, to znaczy, że niezupełnie umie w to grać 8)
    Tylko pytanko: czy to by rosło tylko w strefie pełni, czy tak jak wrony, gacki i pająki na farmie?
     
    Mateusz, toDzasta oraz godia17 lubią to.
  6. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Zagłosowałam na nie :p Żadnych więcej zagród:p Zwierzęta wypuścić na wolność:p
    Mateusz Ty wciąż masz jakieś fascynujące pomysły....szkoda,że talent się marnuje:cry:
     
    KaBeUK, puuszek oraz toDzasta lubią to.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Mateusz Twój post usunęłam, niczego do tematu nie wnosił.
     
  8. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Co prawda zagród jest już za dużo, ale bardzo lubię wszelkie jaszczury węże i inne podobne stworzenia, w tym salamandry.
    Jestem na tak.
     
    zzizzie lubi to.
  9. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja juz mam dość zagród :p jednak pomysł ciekawy ;)
     
  10. Antos_2006

    Antos_2006 Forumowy żółtodziób

    Ale u mnie w sklepie jacka jej nie ma? skąd ją wziąć?
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Antos_2006 tej zagrody nie ma w grze, to jest tylko propozycja Gracza aby wprowadzono taką zagrodę do gry.
     
  12. tosia

    tosia Nadzorca forum

    mi się podoba, niech będzie salamandra mroczna czy nie:)
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    tosia zwykłe salamandry już mamy w grze, to znaczy zagrodę na farmę o nazwie Jama salamander.
     
  14. tosia

    tosia Nadzorca forum

    masz rację Atenko, to chyba najnowszy nabytek i jakoś zapomniałam o nim;):)

    doczytałam, że ta miałaby być tylko w strefie pełni:)mroczne salamandry też mogą być:)przynajmniej te pająki by się do czegoś przydały:D
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A no właśnie w Strefie pełni mamy teraz upiorne świetliki, 2 rodzaje drzew i sporo roślin, jak dla mnie to w zupełności wystarczy. Tam jest za mało miejsca żeby wprowadzać jeszcze jakieś nowe, do niczego niepotrzebne zagrody, dlatego też mój głos jest na NIE :)
     
    polnygryzoń lubi to.
  16. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Pomył nie do przyjęcia, tym bardziej, że roślin i zwierząt ze strefy pełni nie ma na targu. Natomiast nawet gdy byłaby misja, to się skończy i jest bezużyteczna, a miejsca mało. Zdecydowanie nie.
     
  17. Azile

    Azile Komandor forum

    Jestem na nie też uważam, że starczy już tych nowych drzewek i zagród, może jako zagroda w strefie pełni to jeszcze ujdzie, chociaż z drugiej strony tam jest tylko jedno pole więc też nie ma co szaleć.
     
  18. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Na tak z powodu prawie braku mrocznych zagród.
     
  19. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Pomysł wszedł chyba nie powstaną inne salamandry wiec można zamknąć i dodać jako zrealizowane
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Mateusz Salamandry są już w grze, ale zupełnie nie związane z Twoim pomysłem. Ty proponowałeś zagrodę mroczną do kupienia za mroczne plony i postawienia w Strefie pełni, a ta którą mamy jest na farmę i była do zdobycia w evencie. W związku z tym, dodać do pomysłów zrealizowanych Twojego pomysłu nie mogę, ale skoro można zamknąć to zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.