Zagadkowe drzewa dostępne za floreny.

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika michalina, 21 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy jesteś za wprowadzeniem takiej możliwości ?

  1. Tak

    1 głos(ów)
    2,9%
  2. Nie

    27 głos(ów)
    79,4%
  3. Obojętne

    6 głos(ów)
    17,6%
  1. michalina

    michalina Czeladnik forum

    Zagadkowe drzewa te z farmy i wyspy dostępne były by za floreny 2 lata od wprowadzenia ich do gry dla graczy powyżej 100 poziomu gry na farmie.
    Drzewa przynoszące do 50 punktów za 35 florenów,
    51 - 75 p. za 40 f.
    76 -100 p. za 45 f.
    101 - 150 p. za 50 f.
    151 - 200 p. za 55 f.
    201 - 250 p. za 60 f.
    251 - 300 p. za 65 f.
    powyżej 300 za 70 f.

    Zagadkowe drzewa nie były by już zagadkowe, kupowalibyśmy drzewa te które potrzebujemy, można było je kupić w szkółce owocowej pod tą samą zakładką co drzewa zwykłe, były by dostępne cały czas.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 grudnia 2017
  2. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    W sumie to w ogóle nie rozumiem o co chodzi.
     
    kolobrzeg lubi to.
  3. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    i tak są dostępne za floreny..
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    michalina szczerze mówiąc ja również nie wiem jakie drzewa masz na myśli i ta propozycja jak dla mnie nie ma sensu. Jeśli chodzi o drzewa specjalne to właśnie za floreny je kupujemy w nimi-eventach i otrzymujemy losowe drzewa:
    Tajemnicze sadzonki/Zagadkowe drzewa na Farmę, Bahamaramę oraz Strefę pełni księżyca,
    Atrakcyjny zakup drzew.

    Bardzo proszę określ konkretnie jakie drzewa masz na myśli (podaj nazwy). Czy może chodzi Ci o wszystkie drzewa specjalne jakie mamy dostępne w grze po 2 latach od wprowadzenia niezależnie od sposobu i moglibyśmy kupować za proponowaną ilość florenów?
    Jeśli tak to czy przewidujesz jakiś oddzielny sklep dla tych drzew, czy byłyby w ciągłej sprzedaży czy może cyklicznie w jakiejś wyprzedaży, czy za cenę np...70 FL byłoby 1 gwarantowane, wybrane drzewo? Więcej konkretów proszę.

    Na dopracowanie pomysłu pozostawiam czas do jutra, godz. 23:25
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    michalina połączyłam Twoje posty tak aby wszystkie informacje znajdowały się w pierwszym poście i pomysł dodaję do alfabetycznego spisu treści.
     
  6. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Wydaje mi się, że autorce pomysłu chodzi o wszystkie drzewa, które pojawiły się w grze i które zostały wycofane z TS-ów po jakimś czasie i zeby były ponownie dostępne za floreny w spóldzielni. Chyba, że się mylę?Też nie bardzo wiem o co chodzi.....
    Tylko nie rozumiem po co płacić, jak można je wymienić podczas G&T? Mnie jest to obojętne, wszystkie stare drzewa mam.
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    czechu79 Twój post usunęłam, niczego do przedstawionego tutaj pomysłu nie wnosił.