Zadzwoń i zmykaj

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika izabell2468, 8 września 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Dzień dobry,
    dlaczego na Wybiegu dla zwierzaków nie mogę wstawić do Muzeum itemu Zadzwoń i zmykaj, oba są już po zdjęciu +. Dla muzeum te itemy są niewidoczne, natomiast w inwentarzu są one na Wybiegu dostępne?

    I druga sprawa - w miejscu itemu Urodzinowe zaklęcie Mruczki (w ogrodzie ozdobnym) pojawił od się od wczoraj kręcący się kwiatek, przelogowanie nic nie dało.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 września 2022
    wiesi06 i Anetta41 lubią to.
  2. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Witam.
    U mnie także od wczoraj nie wczytuje itemów ,,Tańczący z liśćmi,, - mam ich trzy na wyspie skarbów , stoją tam od dawna i wszystko było dobrze, a teraz w ich miejscu cały czas kręcą się kwiatki.Zdjęcie do paska i ponowne wystawienie nic nie dało , przelogowywanie i zamykanie gry także nie .
     
    wiesi06, Anetta41 oraz izabell2468 lubią to.
  3. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam
    nie tylko u was tak się dzieje
    u mnie we wszystkich ogrodach ozdobnych kręcą się kwiatki
    przelogowanie nic nie daje
    pozdrawiam
     
    izabell2468 i wiesi06 lubią to.
  4. wiesi06

    wiesi06 Aktywny autor

    Witam,
    "Tańczący z liśćmi" oraz "Droga do serca owieczki" - na głównej, dzikiej łące i latarni od wczoraj kręcą się kwiatki (na innych nie wiem, bo tam nie wystawiałam tych itemów)
    pozdrawiam
     
    Anetta41 lubi to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.

    izabell2468 niektórych itemów po wykorzystaniu dodatkowych ładunków (w tym itemu Zadzwoń i zmykaj) nie można umieścić w Muzeum, to nie jest błąd.

    Co do błędnego wyświetlania to na czym występują te problemy - przeglądarka (jaka) czy klient?

    Edycja: Problemy z wyświetlaniem zostały już zgłoszone.

    Czy są jeszcze jakieś pytania?
     
    Ostatnie edytowanie: 8 września 2022
    izabell2468 lubi to.
  6. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Nie mam już więcej pytań, dziękuję.
     
    Anetta41 lubi to.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i temat zamykam.
    Dodam, że problemy z wyświetlaniem niektórych itemów zostały już usunięte.
     
    kalinamala lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.