Zady i walety nowego forum

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ZgredzioO, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    Bo od razu rzucił mi się w oko :p co do forum potrzebuję więcej czasu żeby przyzwyczaić się do nowego wyglądu ;)
     
    patrycja9922 lubi to.
  2. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Rozumiem. Zgredek wszystkim kobietom rzuca się w oko.
     
    patrycja9922 lubi to.
  3. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    Wątek! Chociaż nie zaprzeczę że Zgredek coś w sobie ma xDxD I to są właśnie '' zady i walety nowego forum'' :pxD
     
    patrycja9922 lubi to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Terry'ego uwielbiam, ale czytałem tylko Christie z tego gatunku;) A zaletą i wadą tego forum jest((( grafika:pxD A do tego "Imię róży";)
     
  5. AdamStaszczyk

    AdamStaszczyk Młodszy ekspert

    Zalety i wady starego i nowego forum? Hmm... najpierw zalety, na starym forum byłem lubiany, na nowym też. Wad nie widzę żadnych.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Widzę, że ktoś tu nie jest realistą (zawsze są plusy i minusy), tylko zawsze patrzy na świat przez różowe okulary;) Życzę Ci, abyś się na tym przekonaniu nie potknął. Niewątpliwą wadą tego forum jest brak ludków, z którymi można całe dnie pisać, natomiast zaletą - więcej czasu, który można poświęcić rodzinie.
     
  7. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Mnie się bardzo zady podobają. :pxD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Bosh, że też ktoś odgrzał takiego starocia.
    Zady pozostały te same, walety - cóż, średnio interesujące, spójrzmy prawdzie w oczy.

    Poważna nadinterpretacja.
    W braku ciekawszych waletów każdy nowy (dodatkowo przedstawiający się jako stary i to funkcyjny) budzi pewne zainteresowanie, zwłaszcza jeśli biega po forum i merda zachęcająco ogonkiem.
    Jeśli wytrzymasz dłużej, niż tydzień (ostatnio było tu sporo takich hucznych powrotów, które kończyły się ponownym zniknięciem zawiedzionych starych bywalców), to będziesz mógł zacząć zarabiać na popularność.
    Trochę realizmu.
     
    ania12355 i krasnoludek10 lubią to.
  9. AdamStaszczyk

    AdamStaszczyk Młodszy ekspert

    Jak ty ładnie podważasz mój autorytet :D. Ale to że jesteś starsza nie obliguje by mi coś narzucać, oby moja popularność Ci się nie przejadła bo wielu było takich co myśleli że chcą, by potem ogonek chować pod siebie i już nie merdali nim tak chętnie ;). Realizm w grze gdzie marchew dojrzewa 10 minut? :D
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Odnoszę niejasne wrażenie, że zaczynamy pisać nie na temat.
    Ale niech ci będzie, odpowiem.

    Żebym mogła podważać czyjkolwiek autorytet, ta osoba musiałaby taki autorytet posiadać.
    Poważnie się obawiam, że twój autorytet jako moderatora (oraz jako usera) jest już dziś nieco zwietrzały i mało kto o nim pamięta. Ale oczywiście możesz się starać to nadrobić...
    ... na przykład grożąc mi utratą popularności xDxDxD
    Za tę groźbę muszę ci szczególnie podziękować, dawno mnie już nic aż tak nie rozbawiło xD

    Niewiele o mnie wiesz - obijam się po obrzeżach forum od dawna nie grając, doprowadzam ludzi do białej gorączki, czasem bywam pomocna, rozdaję fanty... ale jestem jednym z najbardziej czytanych autorów postów.
    Nie zabiegam o to specjalnie i szczerze mówiąc na popularności mi nie zależy, a cudza popularność - większa czy mniejsza od mojej - ani mnie ziębi, ani grzeje.
    Tak się dziwnie składa, że ja z nikim tu nie konkuruję, nikogo nie próbuję dogonić/przegonić.
    Po prostu się bawię... a posty takie jak twój sprawiają mi sporo zdrowej uciechy xD

    I jeszcze o realizmie - realizm w życiu, nie wśród zagonów marchewki. Forum to jest życie... życie online, ale jednak.
     
  11. AdamStaszczyk

    AdamStaszczyk Młodszy ekspert

    Chciałem coś sprawdzić :). Udało się :). Dziękuje za tą odpowiedź Zzizzie :).
     
    krasnoludek10 lubi to.