Opinie Zadanie hodowlane "Niańka "

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 6 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tylko ze te osoby powoduja to ze pomimo duzego popytu na welne cena nie pojdzie do gory...
     
    kotwbutach. i zzizzie lubią to.
  2. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    albo Ci co eventu nie mogą robić, bo maja za niski poziom i chcą chociaż zarobić:)

    pióra juz u mnie po 5 500 SG i schodzą, a po 14 były w okolicach 2 000 SG:)
    wełna powoli do góry niewiele ponad 3000 SG
     
  3. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    też wolałabym żeby tak było. Nadzieja jest, że ceny podskoczą, bo z drugiej strony nie wszyscy czytają forum, więc jutro o 14 może być boom, ale ja niestety to przegapię, bo będę w pracy -.-
     
    kotwbutach. lubi to.
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Na moim targu cena wełny -4300
    pióra-4500
     
  5. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    ja tez :(
     
    kotwbutach. lubi to.
  6. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    a ja na szczęście kończę właśnie o 14:00 ale do lekarza muszę iść na 15:00
    dobrze że blisko ;)
     
  7. Magiczna

    Magiczna Czeladnik forum

    Mam pytanie czy walentynkową doniczkę która skraca czas produkcji o 10% trzeba użyć przed daniem jedzenia i wody zwierzakom czy po ?
     
    kotwbutach. lubi to.
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Przed.
     
    kotwbutach. lubi to.
  9. BlackBolt

    BlackBolt Czeladnik forum



    u mnie pióra od 6060 do 6200 wełna 4100 i praktycznie nie ma - schodzi na pniu. Pióra mogą jeszcze trochę wzrosnąć, ale to wełna ma potencjał, potrzeba jej dużo a nikt nie produkował bo i po co:)
     
    kotwbutach. lubi to.
  10. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Magiczna wszelkie produkty skracające czas w grze należy najpierw spożyć, a następnie nakarmić zwierzęta czy roślinki. :)
    I witam Was Wszystkich, jaki fajny evencik się zapowiada, do tego trzeba hodować kolorowe zwierzątka i zarobić można. Idę na swój targ zobaczyć jak sytuacja się przedstawia. :)
     
    kotwbutach. lubi to.
  11. Magiczna

    Magiczna Czeladnik forum

    Kurde a ja dałam po no i się zmarnowała :(
     
    Sookie lubi to.
  12. mahartka

    mahartka Baron forum

    ooo.. udało się upolować wełnę po 2.700 ;) ale i tak mi jeszcze brakuje.. trzeba wystawić swoje zachomikowane warsztaciki :)
     
    Sookie lubi to.
  13. fasolka46

    fasolka46 Stały bywalec

    Po co tyle tych zagród ?
     
    kotwbutach. lubi to.
  14. Papakulos

    Papakulos Forumowy żółtodziób

    Moim zdaniem wełna do 10tyś sianogroszy dojdzie
     
    BlackBolt lubi to.
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Bo kameleony będą do kolorowania.
     
    kotwbutach. lubi to.
  16. -strzalka-

    -strzalka- Komandor forum

    U mnie pióra po 6400, a wełny brak!
     
    kotwbutach. lubi to.
  17. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    u mnie pióra 6231, ale do tej pory przerasta mnie sprawdzenie, na którym targu mam przyjemność obcować :oops:
    a wełny 49 ofert i powoli idzie w dół
     
    kotwbutach. lubi to.
  18. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Ja sprzedałam pióra za ok 6900 za szt. Zostawiłam tylko tyle ile potrzebuję do eventu. No i postawiłam 10 strzygalni owiec. Niech się wełna produkuje :) Owiec u mnie nie ma na targu :( Kury po 300 SG a kaczki po 1800 SG.
     
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    hoho...ciekawie :D
    SP mam 352 na stanie wiec starczy.
    welny i pior troche dokupilam bo niestety braklo mi a i z pol miliona SG poszlo, aj bolało.......postawilam z 13 punktow zbiorow pior i strzygalnni owiec.
    ceny i tak pewnie zejda za kilka dni na targu i wroca do normy. postaram sie zrobic caly event o ile czas pozwoli-w sumie hodowla szybko powinna pojsc z pnaczemi galaretka ;) przez najblizsze dni raczej w domu bede wiec luz.
    myslalam ze kameleony beda na bahama, ale w sumie to lepiej, bo tam i tak malo miejsca :p
    poki co mam powystawione zagrod na calej dzikiej łące, lesnej polanie i polowie glownej xD
     
    kotwbutach. lubi to.
  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Mój targ-21
    pióra -4700-4900
    wełny brak
    Jak dobrze,że nie musze polowaćxD
    Edit:Wełny kilka ofert po 4300
     
    kotwbutach. i carlain21 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.