Opinie Zadanie hodowlane "Niańka "

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 6 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. mysza199710

    mysza199710 Koneser forum

    Event ukończony uf...Nagroda fajna ten rząd, ale teraz większy kłopot mam, który i co daje i kiedy trudniej to ogarniać.Jedno jest pewne nigdy nie wiesz co Ci się może przydać patrz pióra, starsi gracze już dawno zrezygnowali z ich produkcji, bp nie wsparło rynku ofertami i fajna cena była, piór czy owczej wełny reaktywacja, kiedyś np angorę trzeba było wyklikać.Zawsze staram się mieć 300 szt zapasu, każdego produktu.
     
    _Olenka47, _Grani_ oraz amdep lubią to.
  2. kiara-kowu

    kiara-kowu Ekspert forum

    Event ukończony praktycznie w ostatniej chwili :p.
    Zostało mi kilka kaczek czubatek, jakby komuś były potrzebne, to zapraszam na targ.
     
  3. oskitom

    oskitom Młodszy ekspert

    Event ukończony wczoraj. Poza kameleonami wpadło dużo TPD. Teraz czas na Komiks.
     
    ebola2014 lubi to.
  4. Agafarm71

    Agafarm71 Okazjonalny autor

    Ze względu n a TPD dokończyłam misję i mam zrobioną w całości ;) trochę to trwało ze względu na brak SP, ale udało się dokręcić i dziś rano wyprodukowałam malutkie kaczątko ostatnie, którego mi brakowało hihi... gratuluję wszystkim, którzy ukończyli ... pora na coś innego :)
     
  5. gieniasprzet

    gieniasprzet Analityk forum

    Obecny event zakończony, choć długo te kocyki się produkowały, czekam na następny.
     
  6. amdep

    amdep Moguł forum

    Młyn wreszcie skończył kręcenie idiotycznych kocyków, pnącze.. dość fajne, ale za tak denerwujący (czasem kręcenia kocyków) event, 1500 TPD to bardzo mało.

    Przez tę blokadę młyna farma pełna głodnych zwierzaków, nie wiem, za co teraz wziąć się najpierw.
    Nie chcę żadnych eventów, chcę spokoju i czasu na ogarnięcie farmy!

    Jedyna dobra rzecz z tego eventu, że jak już postawiłam oazy, czego nigdy nie robię, to sobie zrobiłam kolorowe kozy do Pomarańczowych Mleczarni - z żadnego TS nie udało mi się zdobyć Koziomleczodrzewu, a mleko kozie bardzo potrzebne.
     
    mysza199710, makufarmer oraz oskitom lubią to.
  7. Polnastokrotka

    Polnastokrotka Wyjątkowy talent

    Ja niestety nie ukończę eventu zabraknie mi kocyków i ostatnie zadanie nie wykonam,przyznaje że to moja wina za późno zabrałam się za robienie kocyków i przegapiłam abonament na młyn no i klops:cry:
     
    makufarmer lubi to.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli niedużo kocyków Ci brakuje,dysponujesz florenami i chciałabyś je zainwestować w natychmiastowe zakończenie produkcji kocyków,to jest taka możliwość :
    Produkcje kocyków przytulanek można zakończyć za floreny poprzez kliknięcie na niebieski plusik.

    [​IMG]

    Koszt zakończenia produkcji 1 kocyka przytulanki to 3 fl.
     
  9. wspolnypokoj

    wspolnypokoj Forumowy żółtodziób

    ooo dziękuję za podpowiedź!!! Coś źle obliczyłam i zabrakło by mi 10 min na ukończenie ostatniego kocyka, a szkoda by było poświęconych produktów, które już włożyłam do zadania.:)
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę ;) Rzeczywiście szkoda by było.
    Dobrze jest czytać poradniki,tam zawsze są wszystkie informacje na temat eventu ;)
     
  11. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)

    Koniec,ostatnie 7 sztuk kocy oddane:)

    Event fajny,zajęcie młyna czymś innym oprócz paszy dla zwierzaków bardzo mnie się podoba:)

    Ci co robią paszę inną nić SP mogą trochę zarobić:)
     
  12. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Odezwij się na GT,podaruję kozie drzewko....
    Ja już o evencie zapomniałam...
     
    _Olenka47 lubi to.
  13. Polnastokrotka

    Polnastokrotka Wyjątkowy talent

    Wielkie dzięki za podpowiedź kocyki wyprodukowane ewencik zakończony;)
     
    juliuszka i SMOD_Atena lubią to.
  14. _Grani_

    _Grani_ Wielki mistrz forum

    Ja nie pamiętam kiedy u mnie chodziły na pełnym obrocie punktu zbioru piór i strzygalnie owiec. Misje w spółdzielni z tymi produktami dawno zrobiłam. Zapas miałam, wiec nie było potrzeby uruchamiać. Zwłaszcza,że na targu były zawsze tanie te produkty.
    Ten ewent pokazuje,ze warto robić zapasy i minimum 100 sztuk mieć na stanie produktów. A najlepiej i więcej.
     
    mysza199710 lubi to.
  15. magosiek34

    magosiek34 Naśladowca mistrzów

    Masz rację. Ja mam wszystkiego w zapasie od 300 do 500 sztuk. A, za wyjątkiem oślich garnuszków, bo te jeszcze robię do misji "Miłośnicy zupy" i jeszcze mi trochę zostało ... . Witam sąsiadkę :)
     
    _Grani_ lubi to.
  16. makufarmer

    makufarmer Okazjonalny autor

    Witam
    Nieco się opóźniłem z ewentem i nie zdążyłem wyprodukować 13 kocyków:oops:
    Kaczory , kaczątka i 3 z 16 potrzebnych kocyków do ostatniego zadania mam. Interesuje mnie ile Fl zapłacę za ukończenie ostatniego diamentowego zadania ?
    Gdyby ktoś mógł mi odpowiedzieć tutaj, proszę ..... Całe zadanie do ukończenia za 500 Fl... to wiem.
    _Grani_ - zapasy to dobra rzecz ;), tylko mnie one jakoś się nie chcą trzymać.
    Gratulacje dla wszystkich, którzy zdążyli ukręcić te kocyki i zakończyć ewent
     
  17. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    jak chcesz wydać florki to lepiej kupić kocyki po 3 fl sztuka.
     
  18. makufarmer

    makufarmer Okazjonalny autor

    To chyba najlepsze wyjście 13x3Fl - = 39 FL niezły biznes.
    Dzięki, nawet nie wiedziałem, że można kocyki dokupić xD.
    Miłego dzionka maryniu :D
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    W młynie nastaw te kocyki i kliknij w plusik przy zegarze - skończone natychmiast ;)
     
    _Olenka47 lubi to.
  20. andrzejewskab1975

    andrzejewskab1975 Naśladowca mistrzów

    Udało się:D. Myślałam, że nie zrobię tego eventy do końca bo nie miałam wcale piór i wełny, musiałam produkować i dodawać SP żeby szybciej się robiła a to i tak nie wystarczało ale pod koniec ceny na rynku spadły i udało się:D
     
    _Grani_ lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.