Opinie Zadanie hodowlane "Niańka "

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 6 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    14 kocyków do końca i koniec,troszku zarobiłam na wełnie i piórach,za to w mixach same cofki ,wrrr już tak od dłuższego czasu,nie robię już nic ,szkoda sp,zdejmuję gumowce i odpoczywam:):D
     
    kotwbutach. lubi to.
  2. mieczu

    mieczu Baron forum

    no i jutro koniec eventu, lekki, łatwy i przyjemny, można też było nieźle zarobić, jeśli ktoś czytał zgadulę ;)
     
    Pracuś57 lubi to.
  3. Pracuś57

    Pracuś57 Mieszkaniec forum

    ńo właśnie wrrr, ja nie czytałam tym razem i popłynęłam ,że ho.ho. Za to teraz próbuję troszkę zarobić, ale na pewno mi się nie wróci to co straciłam.Mimo wszystko wreszcie była fajna misja;)jak dla mnie :p
     
    kotwbutach. lubi to.
  4. aknik

    aknik Okazjonalny autor

    Dokładnie:) Ja kupiłam jedwabne i brązowe, które zaraz po OO sprzedałam z duuuuużym zyskiem:D:D:D. Wełnę i pióra miałam zachomikowane w stodole, sprzedałam wszystko po evencie uzupełnię zapasy. Stan kasy bardzo zadawalający:inlove::inlove::inlove: Event ukonczony wczoraj bo z klonowaniem czekalam do BB. Więcej takich proszę!
     
    kotwbutach. lubi to.
  5. jakleci.natalia119

    jakleci.natalia119 Aktywny autor

    kaczątka i kurczątka oddane do misji...12 kocyków do końca. Tez troszkę zarobiłam na wełnie i piórach.A w oazach same cofki...zostawiam paszę na kukułki:)
     
    kotwbutach. lubi to.
  6. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    ewencik skończony bez trudu
     
    kotwbutach. lubi to.
  7. kotwbutach.

    kotwbutach. Aktywny autor

    Event ukończyłam już wczoraj rano, tak jak pisałam na forum. Ukończony w całości, pnącze pracuje, kameleonów za 3 godz.
    będę miała setkę. Równolegle produkuję paszę. Byłam wieczorem nieco zaskoczona, raz, że pomyślałam, że już wczoraj
    będzie można kolorować kameleony, ale widoczne nie doczytałam , a po drugie, czy ktoś dopatrzył się, że cena młyna poszła
    w górę? Dobrej nocki. :D:D:D
     
    -Maud-, _Olenka47 oraz -strzalka- lubią to.
  8. marta44445

    marta44445 Naśladowca mistrzów

    Ja nadal kręce koce:/
    a tak z innej beczki tarnina na targu po 8500 za sztukę. Kto to kupuje ? znika od razu
     
  9. janczurka

    janczurka Stały bywalec

    Czółko Pszczółki,
    Event ukończylam, wszystkie brzydale uczą się czytać:) Mam jednak do Was pytanie: jak działa pnącze z tego eventu? jak rozumieć 5% szybciej przez 30min? Odpalać to: przed, po, w trakcie, przed zbiorem, czy jak?
     
    _Olenka47 lubi to.
  10. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    nie zwrociłam uwagi, ale przelewem dalej kosztuje 7 zl, sms też chyba tyle samo?
    QUOTE="janczurka, post: 330123, member: 24294"]Czółko Pszczółki,
    Event ukończylam, wszystkie brzydale uczą się czytać:) Mam jednak do Was pytanie: jak działa pnącze z tego eventu? jak rozumieć 5% szybciej przez 30min? Odpalać to: przed, po, w trakcie, przed zbiorem, czy jak?[/QUOTE]
    odpalasz pnącze i masz 30 min na załadowanie zagrod:) i wtedy czas skroconu jest o 5%
     
    .Bozena60. i _Olenka47 lubią to.
  11. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Wszystkie produkty,wszystko co skraca czas dojrzewania,hodowli aktywujemy przed zasianiem,umieszczeniem zwierzaka w zagrodzie/oazie:)
    O 5%szybciej przez 30 min:)

    Koce jeszcze przez 58h będę się produkować:)
    SP zostało tylko 3 sztuki,ale dojdzie jeszcze 32 z misji:) Jutro jeszcze będę kaczki kolorować,bo nie mam kaczątek wszystkich i kaczek czubatych:)
     
    -Maud-, _Olenka47 oraz azikowo lubią to.
  12. janczurka

    janczurka Stały bywalec

    oki, dziękuję ślicznie Wam wszystkim za odpowiedź:) Trzymam kciuki za tych, co jeszcze walczą:))
     
  13. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    odpalasz pnącze i masz 30 min na załadowanie zagrod:) i wtedy czas skroconu jest o 5%[/QUOTE]
    dziękuję , ja też skorzystam z podpowiedzi :)
    carlain21
    Jeszcze jeden koc i będzie SP moja:)

    Kupiłam kilka czubatek- tanie są:)
    Myślę,że event ukończę:)

    Stan posiadania kameleonów to 31sztuk:)
    wielkie gratki za ilość kameleonów
     
    Ostatnie edytowanie: 10 stycznia 2015
    gosiagosia60 lubi to.
  14. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Jeszcze jeden koc i będzie SP moja:)

    Kupiłam kilka czubatek- tanie są:)
    Myślę,że event ukończę:)

    Stan posiadania kameleonów to 31sztuk:)
     
  15. kotwbutach.

    kotwbutach. Aktywny autor

    Witam!
    Stwierdziłam, że też uskładam sobie kilka kurczątek i kaczątek. Nie wiadomo, czy się kiedyś nie przydadzą?
    A wracając do ceny młyna, to źle się wyraziłam, cena pozostała taka sama, ale ilość zmalała o 50%. Pozdrawiam :D>:(>:(
     
    _Olenka47 lubi to.
  16. mag555-m1

    mag555-m1 Czeladnik forum

    Jak przyśpieszyć pracę młyna
     
  17. elzbietagornik52

    elzbietagornik52 Stały bywalec

    Witam -* jeszcze tylko 7 kocyków i event zakończony będzie wreszcie :)
     
  18. mag555-m1

    mag555-m1 Czeladnik forum

    podpowie mi ktoś, z góry dziękuję

    zabraknie mi 5 godzin na zrobienie kocyków

    Posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać w Swoim poście, użyj opcji Edytuj.
    MOD_Salsa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 stycznia 2015
  19. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Witaj, pracę młyna można przyspieszyć o 10% odkrywając odpowiednią runę na drzewie mądrości. Poza tym do wczoraj trwał mini event "Abonament na młyn" Wykupując abonament za FL, młyn pracuję połowę krócej. TUTAJ OO.
     
  20. mag555-m1

    mag555-m1 Czeladnik forum

    runę mam odkrytą, czy dzisiaj jeszcze jakoś mogę podgonić???
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.