Opinie Zadanie hodowlane "Niańka "

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 6 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. andrzejewskab1975

    andrzejewskab1975 Naśladowca mistrzów

    Może ktoś ma odstąpić różową galaretkę:). Został mi do zrobienia ostatni poziom eventu. Raczej go nie zrobię w cłości bo cierpię na brak piór i wełny:sleepy:ale robię co się da:)
     
    kotwbutach. lubi to.
  2. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Pisz sowę, zaraz wysyłam :)
     
    kotwbutach. lubi to.
  3. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Zła ze mnie matematyczka, brakuje mi jeszcze 16 kocyków, na szczęście czasu jeszcze dużo więc się wyrobię ;)
     
    Farmani15 lubi to.
  4. ewzaw22

    ewzaw22 Czeladnik forum

    Ostatnie 20 kocyków się kręci i kaczki w oazach do ostatniego zadania ,potem będę kolorować do misji bo po 2 latach przerwy prawie nic tam nie zrobione ale i tak się cieszę że konto odzyskałam a na drugim które założyłam zanim odzyskałam swoje konto mam poziom 59 więc event mnie ominął ale będą następne.Sporo zaległości miałam czytając forum wiele już nadrobiłam.Realnych pieniędzy w gre nie inwestuję mam tylko to co zdobędę więc wolniej to idzie ,ale to tylko gra więc luzik .
     
    .Bozena60. i kgospoda lubią to.
  5. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    fakt kocki długo się robią:)
    Co do eventow, to po to są, aby gra była ciekawsza, gdyby ich nie było nie byłoby tez tu graczy, bo siać i siac to straszna nuda:( każdy z nas eventow kiedys nie kończył, ale miał cel i chciał zdobywac poziomy, aby w koncu moc zrobić cały event i jaka była radość. Wprowadzenie nieszczesnego wyrównywania szans spowodowało,że jak jest trudniejszy (?) event, albo roslinki czy zwierz z poziomu, którego ktoś nie ma to jest lament, a akurat hibiskus nie zalezy od poziomu, tylko od ilosći ZB, a w wyspę, aby ją rozwijac trzeba wpychać kasę zarobioną na farmie:) i to całą tajemnica rozwoju wyspy.
    w spółdzielni zadań jest dużo, czasem mam wrażenie,że aż za duzo, i gdyby tylko były zadania w spółdzielni to dawno bym już nie grala:)
    a skoro nie lubisz eventow to ich rób i tyle, nie ma przymusu, większość jednak lubi jak jest czymś zaskakiwana:)fakt nie lubimy siania bezensownej roslinki w ilosci ok 20 000 szt, bo to nuuuda, na to narzeka duzo farmerów i ja też :)
     
    Ostatnie edytowanie: 10 stycznia 2015
  6. baska22

    baska22 Stały bywalec

    Super event oby więcej takich na plusie z 10 milionów jak nic xD wełna i pióra wyprzedałam do ilości niecałe 200 sztuk :wuerg: zaopatrzyłam się w ser i maski szopów bo nie produkuję może się przydają :p;)
    młyn mnie blokuje z ukończeniem eventu jeszcze 33 godziny masakra jakaś :mad: kurczątka malusieńkie mam :D
     
    Farmani15 i azikowo lubią to.
  7. michav765

    michav765 Stały bywalec

    Jeszcze 14 kocyków i koniec a kameleony zacznę hodować dopiero po wyprodukowaniu kocyków bo pasza na targu droga więc wolę wyprodukować ją sam.
     
    kotwbutach. i baska22 lubią to.
  8. kgospoda

    kgospoda Forum Pro

    u mnie kocyków jeszcze trzeba 28, bo brakowało mi piór i wełny - czyli ok. 50 godzin >:(>:(
    Na szczęście klonowanie idzie szybko, dobrze że poczekałam bo BB - kolorowe kurki i kaczki już mam, kurczątek jeszcze trzy, kaczuszek troszkę więcej ale się zrobią szybko. Z runą, pnączem i galaretką klonowanie trwa 1,5 godziny, więc nawet perfum nie potrzeba ;)

    ja lubię eventy bo coś się dzieje na farmie - nawet te z dużą ilością roślin od kiedy się nauczylam małych pól z CMJ :p
    poza tym forum ożywa przy eventach :inlove:
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    14 kocyków do końca,kameleony rosną,czekam na następne eventy,bo samo sianie,oddawanie do misji i sprzedawanie,to raczej mało emocjonujące zajęcie :wuerg: Nie,żeby eventy emocje jakieś szczególne dawały ale zawsze coś...:p
     
    kotwbutach., azikowo oraz zzizzie lubią to.
  10. beatkakrasucka

    beatkakrasucka Forumowy żółtodziób

    Evencik robię spokojnie ale wypstrykałałam się za różowej galaretki może ktoś ma nadmiar:). kocyki się produkują bo był zapas wełny i piór bez tego raczej kiepsko by było:sleepy:
     
    kotwbutach. lubi to.
  11. mahartka

    mahartka Baron forum

    jeszcze 8 klonowań kaczek i 3 kury jedwabne i koniec z hodowlą ;) a kocyki to dopiero jutro się zakończą jako że brakuje mi jeszcze piór i wełny, które się akurat zdążą wyprodukować :)
     
    kotwbutach. lubi to.
  12. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    nie no weź... wolisz siać po tysiące badyla 8h? ;)
    mnie taka odmiana nawet zadowala szkoda tylko że ta odmiana zajęła młyn ;)
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    U mnie brakuje 18 kocyków - czyli 36 h świętego spokoju 8)
    Tzn byłby święty spokój, gdyby nie te kameleony na SP, szybko rosną zarazy.
    Trudno, jakoś to przetrwam - byle do nirwany :music:
     
    kotwbutach. i azikowo lubią to.
  14. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    a tak wogole to targ mamy ten sam, a ani kameleonów Twoich nie widze ani dromaderów :sleepy:.Zapasik zbierasz zielonego brzydactwa? bo dromadery to wiem, na pomarańczowe cuda dla Gosi zbierasz:)

    o evencie juz zapomniałam, tylko jeszcze pasza dla brzydactw się kreci 2 godziny i powrot młyna na właściwe tory czyli SP:)
     
    kotwbutach. i Farmani15 lubią to.
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A poczytaj jeszcze raz mojego posta ;) Gdzie ja tam napisałam,że siać wolę,hm? -.-xDTakie wolę,bo coś mimo wszystko się dzieje :p Ale młyna,fakt,szkoda...
     
    Farmani15 lubi to.
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Sprzedałam ostatnio jakiegoś mutanta z koła :)
    Dromadery sprzedaję, ale zwykle zapominam (zaraz pogonię parę sztuk na targ, dzięki za przypomnienie xD).
    Pomarańczowych dla Gosi mam 12 zagród, myślę, że wystarczy, bo jej powierzchni wyspy zbraknie xD

    A kameleony pójdą na targ, jeśli się okaże, że na te oazy trzeba jeszcze czekać... ja już mam dość czekania w tej grze, te kocyki mnie dołują 8)
    Zaparłam się wszystkimi czterema kopytami i nie kupię kocyków za florki, bo w tej chwili byłaby to jedna z najbardziej idiotycznych inwestycji, jakie można sobie wyobrazić. Ale tempo tej produkcji przyprawia mnie o coraz to silniejsze mdłości :wuerg:
     
    baska22 i azikowo lubią to.
  17. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Jeszcze 15 kocyków i koniec nudnego eventu :sleepy:
     
    Farmani15 lubi to.
  18. paziu-króla

    paziu-króla Aktywny autor

    Jak mozna kupickocyki za floreny, o ktorych pisaliscie, tzn. 3FL za sztuke?
     
    kotwbutach. lubi to.
  19. janczurka

    janczurka Stały bywalec

    wyślij sówkę:) podeślę Ci różową galaretkę:)
     
    kotwbutach. i Farmani15 lubią to.
  20. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Kliknij na plusik w młynie,przy zegarze:)
     
    Farmani15 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.