Opinie Zadanie hodowlane "Niańka "

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 6 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Cena wspomnianej przez norbijasa i Ciebie pandy jest jego wnioskiem z cen obecnie obowiązujących na jego targu a wynika z cen eventowego towaru i ceny zwierzaka eventowego:) Więc trochę ma:)

    Dziękuję:)

    Stan kameleonów-podoba mi się grafika wzrósł do 16 sztuk cena 2138SG:)
     
    azikowo i -norbijas- lubią to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jak tak zaczniemy wyciągać wnioski,to omówimy tutaj cały targ,drzewo mądrości,wyspę,wszystkie zwierzęta z oaz,itd....;)

    Idę nastawić paszę dla kameleonów,bo biedactwa w pasku głodne,a ja tu się gimnastykuję :eek:
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    zupelnie bez sensu Ewa, bo przeciez wszystko kreci sie kolo nowego zwierza ktorego daja w evencie.moim skromnym zdaniem to sie jak najbardziej miescilo i miesci w temacie :)u mnie jeszcze koce sie kreca...do kameleonow podchodze z dystansem napewno nie bede polowac na targu majac 18 zagrod...jakos wydaje mi sie ze moze to byc sliski interes tak jak z pandami bylo wiec licze wylacznie na swoja produkcje :)
     
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Nawiązywałam tylko do odpowiedzi Norbiego:) (mam nadzieję,że mogę tak pisać) innych wniosków nie zamierzam wyciągać:)

    Kręć szkoda zwierzaków,trzeba dać im jeść:)
     
    azikowo i -norbijas- lubią to.
  5. mahartka

    mahartka Baron forum

    hmm.. chyba na kocyki zabraknie mi piór i wełny nawet z wystawionymi warsztatami.. i jak tu kupić jak ceny zamiast spadać to idą do góry xD
     
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    jeszcze 53 godziny i 40 minut do zakonczenia eventu :p
     
  7. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Sytuacja zmienia się co chwilę:
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]

    Jak sądzicie ? Ile będzie potrzebnych do spokojnego kolorowania ?
     
  8. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Witam wszystkich, kocyki utkane uffff i przed chwila zauważyłam że dali turbo młyn - muszę kupic. W oczekiwaniu na BB ukręcę tochę paszy dla kamciów.
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja tu nie jestem od szukania sensu czy bezsensu,tylko od pilnowania porządku w temacie ;)
     
    azadrubalja i carlain21 lubią to.
  10. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    yhym... czyli porównywać już nie można bo to zakłóca porządek?
     
  11. [Zosia]

    [Zosia] Ekspert forum

    Przesadzili z czasem na kocyki,młyn zajęty zwierzaki czekają na paszę .Mogli dać młyn na koce na bahamie tam jest mniej zwierząt.
     
    chrumcia91 lubi to.
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    dobra nie dyskutuje bo widze punkt widzenia Ci sie pozmienial...jakos balaganu tu nie widac..aaa i tam nie napisalam zebys sensu szukala tylko ze jak tak uwazam ...taki malenki szczegol

    za jakies 60 godzin skoncze event ...z klonowaniem czekam do 18..
     
    Ostatnie edytowanie: 9 stycznia 2015
  13. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    No dobra....Atenko zamknij oczęta,bo teraz ja piszę
    Jestem zła,bardzo zła>:(młyn do niedzieli zajęty,wykupienie abonamentu na obecną chwilę nic nie da,kameleony w pasku,cena paszy powala.
    Na moim targu kameleona jeszcze nie widziałam
    Ukłon w stronę pana V,nieźle kombinuje cwana bestia ;)
    A może zrobić jak zzizzie:music: wyniośle zignorować:eek:
     
  14. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witam z Rana Przedszkolaków i Koło Gospodyń Wiejskich

    Nie rozumiem podniecania się Kameleonami i ich karmą, farmerów ogarnął szał produkcji i zakupu Kameleonów, tak jak by od dzisiaj od 18 można było je Klonować :D

    Najwcześniej będzie to za miesiąc, to gdzie tu się spieszyć, jedyny sens to zarobek na paszy, a to tylko z powodu braku u wielu farmerów Liczi.

    Do spokojenego kolorowania potrzeba moim zdaniem 200-300 sztuk, oczywiście podczas BB bo wtedy są zwroty podstawowych.
     
    Dorota1020 i ankagdw lubią to.
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Czesc Monika :) ja tak wlasnie robie ...ze spokojem ...toz kolorowanie za miesiac dopiero zdaze paska dziady wyjac:p nie musze ich miec juz...koce sie kreca w ospalym tempie..na szczescie pasza dla kameleonow szybko to troche przed kocami ukrecilam i po kocach nadgonie ...wyniosle ignoruje hihih:p
     
    Dorota1020 i .Farmeria. lubią to.
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja nie próbowałam,ale czy nie mozna przerwać pracy młyna jak robi kocyki,wykupić abonament i nastawić kocyki od nowa?
     
  17. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum


    Można, można, takie działania to normalna rzecz :D
     
    Dorota1020 i akinomrd lubią to.
  18. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Niestety ja od razu nastawiłam te nieszczęsne kocyki a młyn kręci jak u Farmerii dwa razy do przodu raz do tyłu ufff
    Staram się wyniośle ignorować,ale dłuży się toto niemiłosiernie :eek:
    Tutaj jest jeszcze jeden haczyk,bo albo pasza dla tych dziwadeł albo SP,która będzie potrzebna do kolorowania
    Kusi ten abonament,ale jeszcze.....wiecie co robi zzizzie ;)

    Ewcia no to kto ma wiedzieć jeżeli nie Ty??:oops:
     
    ankagdw lubi to.
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jak nie spróbuję to nie wiem na 100% a jak czegoś na 100% nie wiem,to nie mówię ;)
    Moniś,wbrew pozorom nie jestem wszystkowiedząca :p
     
  20. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Czas kręcenia jednego koca jest celowy, BP wie że farmery prędzej się pochlastają tępym sierpem, jak doczekają ukręcenia wszystkich kocy, i mimo że już kręcą, to przerwą produkcję i kupią abonament na młyn, tak jak Atena :D
     
    Dorota1020, ankagdw oraz akinomrd lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.