Opinie Zadanie hodowlane "Niańka "

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 6 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a policz dobrze..z turbo mlynem masz 6 jednostek sp na dobe czyli caly cykl daje 180 sp..tylko ze moj mlyn tylko o kreci;):)
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    konsky5,Twój post,w którym nie było nic na temat eventu usuwam.Proszę o trzymanie się tematu.
     
  3. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Nie wiem, ale ja mam chyba młyn zepsuty, wstawiłem wczoraj 14,05 koce i prawie gucio co ukręcił, nie wiem co mam robić, czy oliwić go czy smarować, inni dawno mają już koce ukręcone, a ja w lesie, kupować nie mam najmniejszego zamiaru, jak bym wydał tyle moich kochanych złotych Florenów, to znów cała noc nie przespana, bo serce boli :D
     
  4. Maryśka93

    Maryśka93 Młodszy ekspert

    KOCHANI!Wiecie czy dadzą BB..... bo jak ni to na 87 lvl nie mam szans....
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    kaska860 lubi to.
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ale kto tu mowi o SP ;) pisales ze bedziesz krecil koce ze 2 tygodnie, a to nie możliwe bo event trwa do wtorku ;)
    a co mam BB do wbijania poziomu? :)
    aaa chyba ze PD z misji ;)
     
    azikowo i -norbijas- lubią to.
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ale to nie ja to FarmeriaxD czyzby zielarstwo mialo wziecie:pxD
     
  8. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    sorki, zagapilam sie :p
    oo mam 4 kaczki-zaraz wsadze do burdeliku :D
     
    -norbijas- lubi to.
  9. magosiek34

    magosiek34 Naśladowca mistrzów

    Oj bez nerwów. Ja puściłam kocyki wczoraj koło 16. Dziś mam 11. Jeszcze 76 godzin, a ewent trwa 121. Ja tam cierpliwa jestem :) I też nie kupuję. :) Może kiedyś ... . Poziom już nie ten, żeby się rzucać na skończenie od razu. Po co, skoro można zrobić powolutku i zarobić też?! Aczkolwiek lubię jak tuzy farmeramy robią ewent z szybkością światła i piszą o tym. To ciekawe ...
     
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    taaa :D siedze i jestem zadowolona ze mam "aż tyle" ze jestem w 1/3 czy kolo polowy a ktos pisze ze juz skonczyl....:D zawsze w tym momnecie mam mine w stylu "are you ..... kiddin' me? " :D
     
    picantinio2012 lubi to.
  11. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Widzę większą rzeszę fanów, nic nie można napisać na tym forum, tylko napisaliśmy po czym można zrobić event w 2 godziny, a już inni to biorą :D

    Kaczki prawie wszystkie sprzedane, zostało mi na handel tylko 5000 Kur, ale cena mocna spadła, no i co ja mam robić, jak koce nie chcą się robić.
     
    Dorota1020, azikowo oraz -norbijas- lubią to.
  12. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    matko skad tyle kur? :D
    ja pszenice sieje i czekam na kaczki w oazie ;P
     
    -norbijas- lubi to.
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a wszystko jest zawarte w tym kawalku..;)


    miliarder z Ciebie,,xD
     
    Dorota1020, gosiagosia60 oraz juliuszka lubią to.
  14. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Kur miałem 8000 ale 3000 sprzedałem, a prosto nabić taką liczbę, jeden Różowy Kurnik robi 3 Kury w 1,5h :D

    Ja prawie wszystkie kolorowe do evntu mam, a resztę zrobię przy BB, bo teraz szkoda mi SP
     
    Dorota1020 i chrumcia91 lubią to.
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a no w sumie fakt :p u mnie jeden pomarańczowy stoi-z rozowosci to mam tylko jeden kaczy staw :p

    kaczki i kury kolorowe mam juz wszystkie, jeszcze 18 malych kaczuszek mi brakuje....a kaczek w stodole 0 :p ale sie robią wiec do konca zdaze spokojnie ;)
    marynarska ktora wczesniej mi wyszla ze zwyklych juz poszla do misji :p
     
  16. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Mamy szansę skończyć wcześniej kocyki,bo od jutra abonament na młyn. Ja mam dopiero 6 sztuk, na noc przerwałam produkcję,bo wolę kręcić paszę dla kaczek. Zaraz odpalę kocyki na dłużej :p

    No ja też czekam na wieści. Kolorowanie kaczek wstrzymane do jutra.
     
  17. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    nie jestem zwolenniczką wydawania realnych pieniedzy na gry :p chociaz kilka razy wyslalam sms na SP jak bylo BB i na florki jak byly sadzonki ale na razie nie planuje :p

    jako ze mozna event skonczyc bez problemu o czasie to nie bede wydawac kasiorki, tylko w nagłych przypadkach :D
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    podkusilo ....
    [​IMG]
    tak to moge robic event :music:xDxD:cry::cry:
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    co znaczy ten zwrot : "are you ..... kiddin' me? " mogłabyś przetłumaczyć ?
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Oho... kolejny powód do wyrażenia szacunku dla Pana Varuna ;)
    Coś mi się wydaje, że niedługo bez tego abonamentu ciężko będzie grać ;)
    Nie, nie kupię 8)
    Muszę sobie zapewnić jak najwięcej rzeczy do wyniosłego ignorowania xD

    Kocyki się robią.
    Jak żyję nie widziałam tak fascynującego i trzymającego w napięciu eventu -.-
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.