Opinie Zadanie hodowlane "Niańka "

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 6 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hp25

    hp25 Forum Pro

    Ciekawe, może w następnym evencie będzie fabryka dla kameleonów, bo jak kolorowanie, to i produkt.

    Akurat każdy używa tyle ile uważa za stosowne. Ja nie kupuję, a ostatnimi czasy mam więcej niż zwykle miewałem. Weź pod uwagę, to, że teraz też więcej SP jest w nagrodach, a ponadto mniej potrzeba kolorowanek do eventów. Oby tylko tak dalej. Na razie jestem samowystarczalny.
    Jutro wrzucę pióra i wełne do mielenia i poczekam na BB, może się doczekam na weekendzie.
     
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    i na dodatek kazdy moze sobie sam w młynie jej nakrecic ;)
     
    ryzio lubi to.
  3. -martar1982-

    -martar1982- Aktywny autor

    Witam, ja mniej więcej jestem przygotowana do eventu. Interesuje mnie natomiast kwestia wypadania tych kurczątek i kaczątek, bo nie wiem czy mi sp starczy.
     
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    chyba z kazdej oazy jedna...
     
    Sookie lubi to.
  5. hp25

    hp25 Forum Pro

    W każdym nastawieniu wyskoczy jedna sztuka chyba. Ja przynajmniej tak rozumiem:
    "i oprócz standardowych kolorowych zwierząt otrzymujemy te dodatkowe."
     
    Sookie lubi to.
  6. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    jeszcze zależy jaka to by była cena w SG.... ale pewnie jeżeli będą to tak jak motylarnia za Fl.
     
  7. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Tak, za każdym razem powinno zawsze wyskoczyć to nowe zwierzątko. :)
     
  8. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    SP w nagrodach jest sporo. Naprawdę można na niej nieźle popchnąć event do przodu. Wg mnie warto pokusić się o jego zrobienie:)
    Z kolorowaniem to ja jednak poczekam do BB. Może przy okazji jakiś fajny przeskok się trafi?

    A wełna u mnie już kosztuje ponad 4.500 SG. Czyli zdrożała o jakieś 1.100 SG w ciągu ok. 5 godzin. Ciekawe co będzie dalej?
     
    Sookie lubi to.
  9. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum


    Jasne, że można nakręcić i że w nagrodach jest sporo, cieszy mnie to i uważam, że to punkt dla BP. Ale co ja poradzę na to, że mnie jest ciągle mało super paszy:p:pxDxD:D:D
    A używam jej tylko do kolorowania, nigdy nie karmię nią zagród. Może potrzebuję dużo, bo mam zawsze słabe przeskoki:cry:
     
  10. sabcia95

    sabcia95 Okazjonalny autor

    kto kupowal kury i kaczki t o stracil bo i ta musi klonowac
     
  11. Cerwin

    Cerwin Forumowy żółtodziób

    W tym momencie pojawia się pytanie czy kolorowe kameleony nie będą tylko potrzebne do okresowych zadań w spółdzielni? Coś na wzór kukułek, tylko w inny sposób pozyskiwanych o_O
     
  12. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    pewnie o to chodzi by nam zapasy jakiekolwiek sp wyszły i znów by balon wyprzedażowy latając zarabiał dla BP
     
  13. -martar1982-

    -martar1982- Aktywny autor

    Dokładnie, ostatnio to mi się wydaje, że wszystko się wokół sp kręci, co wyprodukuję to zużyję i tak w kółko
     
  14. fanfarm93

    fanfarm93 Zaawansowany

    Wiatm wieczorkiem,
    Czy jesli nastawić domki wczesniej a dopiero jutro po 14.00 zajrzec tam to dostaniemy kurczęta i kaczęta?
    J autro dopiero wieczorem zajrze a mogę rano włożyć zwierzaki do domku...
    NIech sie cieszą :inlove: xD
     
  15. widlobrody

    widlobrody Mieszkaniec forum

    Witam wieczorowo
    Na rynku 14 wełna dochodzi do 5500 a pióra do 8000
    Mam nadprodukcje wełny angorskiej a owczej muszę jeszcze 80 wyprodukowac:(
     
  16. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    To od kiedy te BB żeby te Kaczory do misji pokolorować ?
     
  17. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Fakt, że ostatnio wszędzie potrzebna super pasza...ale sporo dają jej w zadaniach jak nagrodę, więc wcale tak dużo nie potrzeba.
    Ja akurat jedną z rzeczy które najbardziej lubię w farmie to klonowanie mimo iż nie mam jakiś super przeskoków, a zwierza z najwyższej półki od kiedy gram nie otrzymałam ani razu, ale i tak lubię :) Wolę to niż siać w koło roślinkę.
    a SP nie kupuję - tyle co z zadań, koła i co sama wyprodukuję. Raz kupiłam abonament na młyn to tyle paszy narobiłam że zapasik do tej pory mam :)
    Jeszcze nie mam kameleonów a już ciekawi mnie warsztacik dla nich :p

    a na targu już ponad 100 ofert piór, a wełny też sporo. Miałam nadzieję, że wełna dojdzie do 5 tysi

    edit: żeby zdobyć liczi muszę zeżreć parę kruszonów, albo wykonać misję w spółdzielni (57000TPD) na którą mam potrzebne produkty, ale szkoda mi żeby kombajn się marnował -.- Opcja trzecia: spokojnie grać jak zawsze - niewiele mi brakuje, ale ta opcja do mnie nie przemawia xD
     
    gretag lubi to.
  18. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    dołączam do pytania :D jak znajdziesz odpowiedź to daj znać :D ja i tak po pracy dopiero zaglądać będę to może mnie góra zaskoczy :D
     
    agnieska i gretag lubią to.
  19. aknik

    aknik Okazjonalny autor

    Kto kupował to już sprzedał z duuuuuuuuuużym zyskiem;)

    Blazers DZIĘKUJĘ
     
    Ostatnie edytowanie: 6 stycznia 2015
  20. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Nasza gretag wspomniała o piątku,że możliwe iż BB będzie:) W Zgaduli to napisała:)
    Ja i tak będę czekać do piątku,wcześniej nie wrzucę nic do oaz:)
     
    gretag i kaska860 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.