Zachodniopomorskie

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika odmulacz1, 1 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Niestety, ja jeśli chodzi o języki obce, jestem tępy jak polsilwer, trza by mi było łopatą chyba nakładać, żebym się nauczył, co mnie ogranicza z wyjazdami. Ale nieraz, tak jak wczoraj, miałbym ochotę pieprznąć tą porąbaną robotę i uciekać stąd jak najdalej. 24 lata w jednej firmie, a ciągle traktują jak debila i w ogóle te zarobki, aczkolwiek w sumie na zakładach nie mamy aż tak bardzo źle, porównując do aktualnych zachodniopomorskich realiów. Kredyt na mieszkanie i rodzina trzyma, gdybym był młodszy i miał mniej na głowie (oczywiście nie włosów) to zpiepszał bym stąd aż by się kurzyło.
     
  2. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    ja pomimo ze wzglednie mloda i w szkole mialam angielski to przez wiekszosc zycia uzywalam niemieckiego wiec pierwsze miesiace ciezko bylo mi sie samej wypowiedziec a teraz to juz i w banku sama zalatwie sobie sprawy :p jeszcze do lekarza chodze ze swoim domowym tlumaczem bo ostatnio jak zapytano mnie o date ostatniego wymazu zbaranialam :p
     
  3. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    ja z obcych jestem całkowita noga, a w szkole ruski i liznąłem anglika.
     
  4. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    no ja tez mialam rosyjski w szkole (jakies 2 lata), angielski 13 i niemiecki 3 w szkole i 8 poza nia w zyciu codziennym :D
    a teraz tylko w pracy rosyjski, lotewski, czeski no i oczywiscie angielski :D
     
  5. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Sieeeemka.
    Naskrobie coś, bo widzę że nie chcesz pisać sama ze sobą, a ja zaganiany. Coś mało osób widzę gra z naszego pięknego regionu, zielonych płuc Berlina ;)
     
  6. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    haha mysle ze tu nie o gre chodzi a raczej o zmiane forum :p
     
  7. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    A nawet nie tyle zmianę forum co zmianę logowania. jak mam nockę mógłbym wejść z tabletu, ale na farmę nie mogę, to i forum odpada, bo się nie zaloguję.
     
  8. Melwin135

    Melwin135 Forumowy żółtodziób

    elo elo mieszkanka Szczecina się wita ! :) obecnie od ponad roku w Irlandii .Co tam na zawadzkiego słychać ? :)
     
  9. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    No to jako nowy i ja się przywitam ;)
    Wojtek ze Stargardu :) No może i nowy jestem ale Marcina znam już z reala (nie tego na Struga w Szczecinie) no a kwiatuszka czyli stokrotkę poznałem w poprzednim życiu forumowym :)
    Czas ruszać do pracy więc Miłego Dnia dla wszystkich :)
     
  10. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Witam wszystkich "nowych" ;)8) , pozdrawiam i pogodnego dzionka.
    A tara bieda, psie pole trochę mniej zasrane, bo właściciele psów zaczynają po sobie sprzątać, a właściwie po swoich psach, ale za to jak hala sportowa urosła to zrobiło się nowe centrum osiedla i ile atrakcji, jeszcze nowa Arkonka i Zawadzkiego przestało być sypialnią Szczecina.
    Znowu do pracy -.--.--.-
    A na masę krytyczną przyjedziecie z Siwym dziś, wiesz coś na ten temat. Pogoda nie fajna wprawdzie, ale pierwsza masa po przerwie, niby miała być elegancka, ale będzie raczej mokra.
     
  11. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    Ano siwobrody znowu wciągnął mnie do pracy, pewnie po to abym nie mógł go w ilości km na rowerze pokonać :D
    Jeżdżę od lutego jako kierowca w tej hurtowni gdzie on pracuje. Jeżdżę od wtorku do piątku i rzadko się zdarza szczególnie w piątki bym przed 20:00 wrócił z trasy bo mam Słubice :) O masie wiem tylko tyle co poczytałem. Za to 4 października szykuje się festyn rowerowy http://www.mmszczecin.pl/493012/patronat-mm-rowerzysci-zapraszamy-na-jasne-blonia siwobrody będzie tam z Niewidomymi na Tandemach, ja niestety nie będę gdyż 4-5 mam zlot swojej klasy z podstawówki w Mrzeżynie :)
    Poza tym Marcin brak mi czasu wolnego :) Soboty i niedzielę spędzam na wycieczkach pieszych lub autokarowych bądź to z "Zakochanymi w Szczecinie" bądź z "Liderem" :)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 września 2014
  12. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    Witajcie :) widzę, że coś tu nas przybyło troszkę :) Wojtka kojarzę ze starego forum. Powiadasz, że Stargardu jesteś? chodziłam tam do liceum :)
     
  13. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    za to ja Twojego nicku nie mogę nigdzie przypasować :) obecnie ze Stargardu od jakiś 26 lat :)
     
  14. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    nie mozesz bo nie przygladales sie pewnie mojej sygnaturze ;) na starym forum mialam inny nick
    zawsze lubilam Stargard- kojarzy mi sie z moim dziecinstwem i szkola srednia; tam tez przez jakis czas mieszkalam bedac na 2 roku studiow; prawo jazdy tez robilam w szkole u p. Kazika (oczywiscie nazwy miejscowosci juz nie bede wymieniac po raz kolejny) ;)
    moze w przyszlym roku zawitam do Pl to odwiedze to miasto i rodzine mieszkajaca tam nadal
     
  15. .Wojtek.1974

    .Wojtek.1974 Naśladowca mistrzów

    Więc ja też się przywitam, Jestem Wojtek. Pochodzę ze Szczecina ale wyemigrowałem za granicę :D
     
  16. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    Witaj Wojtku :) za granicę czyli gdzie? :) ja też mieszkam poza granicami Polski- a dokładnie w Anglii (wcześniej kilka lat Niemcy)
     
  17. .Wojtek.1974

    .Wojtek.1974 Naśladowca mistrzów

    Straszny ze mnie podróżnik,Mieszkałem w Szkocji,Holandii,Szwecji,Niemczech aktualnie Francja :)
     
  18. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    podobała Ci się Szkocja? ja w każdej wolnej chwili wybywam gdzieś na obrzeża albo na Walię :))
     
  19. .Wojtek.1974

    .Wojtek.1974 Naśladowca mistrzów

    Oczywiście że tak,sporo moich znajomych tam mieszka :)
     
  20. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    to może i kiedyś jeszcze przyciągnie Cię w tym kierunku ;)