Zachodniopomorskie

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika odmulacz1, 1 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mazowsze też dawno zapomniane:( Ale i tak wita zachodniopomorskie:D
     
    agi31 i agucha31 lubią to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Tomek niestety wiele miejsc na forum zostaje zapomniane :(
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    no właśnie popatrzyłam na daty i chyba masz rację
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NIestety praktycznie nie ma juz na forum osób które tu dawniej pisały, na starym forum tu bardziej tętniło życie
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Smutne to, ale niestety prawdziwe:(
     
    agucha31 i bona53 lubią to.
  6. bona53

    bona53 Mistrz forum

    Witam ziomka.
    Miłego wieczorka.Zachodniopomorskie.
     
    darbus1961, krasnoludek10 oraz agucha31 lubią to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Czasem tęsknie do czasów ze starego forum gdzie rozmowy trwały do późnych godzin nocnych
    Wzajemnie miłego
     
    darbus1961 i krasnoludek10 lubią to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nawet nie wiesz jak ja za nimi tęsknię... Ale życie, moja droga, życie:cry:


    PS. Umrę ze zniecierpliwienia, bo wyniki rekrutacji na studia są dopiero w piątek a podział na grupy pewnie w okolicach 15.10. Dlaczego o tym piszę? Otóż.. Na UKSWordzie max. były 2 warunki i 2 komisy rocznie, ale ja oczywiście o tym zapomniałem i miałem 3 warunki, wskutek czego musiałem rekrutować się od nowa i po dostaniu się na studia będę musiał złożyć podania do rozpatrzenia i dokumentację, ale nie zrobię tego w sobotę, w niedzielę tym bardziej (w sensie podań, bo dokumentację i tak przyjmują potem), ani 12-13.10, bo wtedy I tura składa dokumenty (ja jestem dodatkowa a kolejki do dziekanatu w tym okresie są niemiłosierne), dopiero 14-15.10 (ale nawet nie wiem, czy wtedy już będzie podział na grupy, żeby sobie połączyć plany).

    PPS. Podania = podanie o uwzględnienie osiągnięć + o awans.
    PPS2. W tym roku uczelnia jest strasznie niezorganizowana, bo w zeszłym wszyscy zaczynali zajęcia od 1.10 a w tym zaczynają wszyscy, ale pierwsze klasy dopiero 15.10. Po ki ciort? I jak teraz napiszę pracę licencjacką? Jak w teorii będę na 3 roku, bo będę realizował przedmioty z niego a w praktyce na 2? I to samo praktyki studenckie. A to wszystko oczywiście jeśli mnie przyjmą, inaczej czeka mnie rozmowa o pracę pt. wprowadzanie danych do bazy, maile wychodzące itd. A ja się kompletnie nie potrafię przygotowywać do tego typu rozmów...
     
    darbus1961 lubi to.
  9. darbus1961

    darbus1961 Zaawansowany

    Pozdrawiam wszystkich ze Świnoujścia , wróciłem do gry po długiej przerwie weteranów widzę wielu się wykruszyło .Też mi tutaj brakuje tych długich dyskusji .ech ile banów się zaliczyło ale zawsze jakoś było na wesoło i z jajc.....m."To se newrati " jak powiedział Napoleon po bitwie pod Waterloo.
     
    agucha31 i krasnoludek10 lubią to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No miło widzieć. Ja od 10 lat nie załapałam się na urlop, tyle co mi się oberwało to tylko na starym forum żółta kartka ale do czerwonej nie doszłam :)
     
    darbus1961 i krasnoludek10 lubią to.
  11. -kiwi1000-

    -kiwi1000- Czeladnik forum

    Latka lecą, pajęczyny urosły... ;)
     
    krasnoludek10 lubi to.