Zachodniopomorskie

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika odmulacz1, 1 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    no dobra, a co na farmie słychać? Będziesz robić jutrzejszą misję?
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja robię zawsze i wszystkie bez znaczenia czy sie opłaca czy nie :) To juz nawy przez tyle lat gry :) A Ty robisz?
     
    krasnoludek10 i milencia_em lubią to.
  3. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Tym razem odpuszczam - cieszy mnie wizja pełni przez cały miesiąc i postanowiłam, że nie robię żadnych eventów tylko podganiam misje w spółdzielni, bo nie mam ani jednej zrobionej i tylko 1 zaczęta :cry:
     
    agucha31 i krasnoludek10 lubią to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie też mało zaczętych, więc nadrabiam te grzybowe lasy i inne misje:p

    Mazowieckie pozdrawia zachodniopomorskie :D
     
    agucha31 i milencia_em lubią to.
  5. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum


    Oj u mnie też właśnie by się przydało te Grzybowe Lasy wszystkie zrobić - zawsze dodatkowe pola do siania ;) Najgorsze, że nie wszystko posiadam - fakt dzięki G&T dostałam drzewa i 2 zagrody i na pewno będę dzięki temu mogła skończyć więcej misji, ale jednak jeszcze nie wszystko posiadam i część misji zostanie niestety niezrobiona :(
     
    agucha31 i krasnoludek10 lubią to.
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO ja mam większość zrobionych, choc nie wszystkie ale event robie :)
    Daj znać podczas kolejnego G&T to pewnie cos sie znajdzie do podesłania :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum


    A dziękuję - jak będę pamiętać to dam znać xD Pytanie brzmi kiedy to będzie? :p
     
    agucha31 i krasnoludek10 lubią to.
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ostatnio jakoś tak dośc często było bo co drugi miesiąc, to kto wie jak teraz bedzie, może znowu w listopadzie :)
     
    milencia_em i krasnoludek10 lubią to.
  9. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    No jak w listopadzie to powinnam pamiętać xD Chociaż dzisiaj się zastanawiałam ile ja mam lat xD Widać pomału jakaś skleroza mnie bierze :p
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Hahaha, wiesz z tym wiekiem to jest tak ze czasem sie samemu nie chce wiedzieć ile sie ma :)
     
    krasnoludek10 i milencia_em lubią to.
  11. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Fakt - czas mi strasznie szybko leci - a po dzieciach widzę to aż za bardzo :oops:
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Nim sie obejrzysz to zaraz zacznie sie przedszkole, później szkoła itd. Zleci szybciej niż by sie chciało
     
    krasnoludek10 i milencia_em lubią to.
  13. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Ach ten czas - leciał, leci i będzie lecieć - nic na to nie poradzimy ;)

    P.S. Mam pytanie - w jakiej ilości najlepiej zrobić zapasy do stodoły - rośliny, zwierzęta, owoce z drzew?
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Cieżko na Twoje pytanie odp, nie można tego jednoznacznie określić. Jak wiesz wymogi co do eventów bywają różne, czasem niewielkie a czasem dość spore. Rodzajów owoców drzew, roślin czy produktów i zwierząt jest sporo. Ja zawsze staram sie uzupełniac tak aby mieć wszystko w stodole ale te ilości sa przeróżne. Bo jedne uzupełniam pod dożynki inne pod pasze a jeszcze inne pod co innego
     
    milencia_em i krasnoludek10 lubią to.
  15. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Właśnie tego wszystkiego jest sporo i też się zastanawiałam jak to ugryźć, ale póki co zrobiłam sobie tak, iż jeśli chodzi o rośliny to na Farmie staram się mieć wszystkie rośliny po około 5000 sztuk, a na Bahamie 10000 - uwielbiam Bahamę i jakoś bardziej o nią dbam ;)

    Ale się właśnie zastanawiam czy te 5000 sztuk nie jest za mało :oops:
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Jeszcze zależy jakie masz poziomy :) Bo przy mniejszych jest dość łatwo zrobic zapasy ponieważ i tak tych rodzajów jest mniej niz na wyższych gdzie masz rośliny nawet powyżej 20h
     
    krasnoludek10 i milencia_em lubią to.
  17. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum


    Mam poziom 91 - najdłuszą roślinę mam goździka prawie 19h
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To warto go uszlachetnić;) Z kerstsolem, białą niewinnością, wodą, nawozem i SN rośnie 44 min. A jak dołożysz jeszcze pnącze kasztankowe, to 1 sekundę, ale wtedy musisz mieć krocie SN. Zawsze możesz też siać na noc coś długiego jak wiesz, że z roślinami się wyrobisz. Pamiętaj też, że dżem z dyni daje Ci wszędzie +1 dla plonów, CMJ +2 a babeczka wydłuża czas działania wszystkiego. Bo chyba na koło nie ma co ostatnio liczyć...
     
    milencia_em i agucha31 lubią to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No to jeszcze nie tak zle, masz jeszcze teraz szanse nadrobienia zapasów :) teraz poziomy do 100 zeby przejść troche bedzie Ci sie wlekło od 100 do 200 później jest rowna i poziomy szybko sie przechodzi a powyżej 200 znowu ogromna góra ale roślin sporo Ci dojdzie jeszcze i sporo właśnie pomiedzy 100 a 200 wtedy gorzej juz jest nadrabiac braki, u mnie najdłużej rośnie hortensja 22.45h oczywiście bez wody i nawozu
     
    krasnoludek10 i milencia_em lubią to.
  20. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Nie posiadam pnącza kasztanowego, a SN mam bardzo mało (nie posiadam drzewa nawozowego), więc jedyne co to mam wode i zwykly nawoz. Na noc zawsze sieje najdluzsze, ale fakt bez wspomagaczy jest troszke ciezko :(
     
    krasnoludek10 lubi to.