Zachodniopomorskie

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika odmulacz1, 1 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj z tym jak widać to ostatnio ciężko, ostatnio ten wątek tętnił jakimś życiem jeszcze za czasów starego forum
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. Krzychu2907

    Krzychu2907 Baron forum

    No cóż...
    Wszystko kiedyś przemija :/
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A no niestety. Wiele osób z tamtych czasów juz dawno przestała grac
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. Krzychu2907

    Krzychu2907 Baron forum

    A to prawda, sam od dłuższego czasu nie wchodziłem an grę :/
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    czasem taka przerwa potrzebna jest, ale wiele osób niestety po przerwie juz nie wraca.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  6. Krzychu2907

    Krzychu2907 Baron forum

    Ano, coś w tym jest...
    Ale widzę jedno się tu nie zmieniło... Krasnoludek nadal jest wszędzie i wszystko lajkuje xD
     
    agucha31 i krasnoludek10 lubią to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    I tak będzie aż do skończenia świata:pxDxDxD

    Amen.
     
    kalinamala lubi to.
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hahaha no wiesz jak to z krasnalami bywa :) A nasz Tomcio lube pobiegać tu i tam :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zapomniałaś Krzychowi dodać, że czasem nawet przez sen biegam i źle skręcamxD Ale w realu niestety nie mam takiej wytrzymałości.
     
    agucha31 lubi to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A to ze błądzisz troche tu troche tam to juz pewnie sam zauważył :) a czy to w dzień czy w nocy to juz bez znaczenia ;) wiem, wiem noc można zwalic na lunatykowanie bo dzień to juz gorzej ;)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie o tym pisałem, tylko o pamiętnym śnie z Poznaniem i bodajże chyba Wrocławiem;) Ale Ty chyba miałaś wtedy wolne od gry z własnego wyboru:)
     
    agucha31 lubi to.
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No pewnie miałam wolne choć cos mi świta bo później nadrabiałam zaległości i czytałam o czym były rozmowy :) A ze rozmowa obecna była o bieganiu po forum to ja odnosząc sie też do biegania po forum :p
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Witam wszystkich bardzo serdecznie :D

    Duchem zawsze w Szczecinie :inlove:, a ciałem w Niemczech ;)
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O witam, czyli dawna Szczecinianka? :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  15. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum


    Tak jest, ale odwiedzam tak często jak to możliwe - choć obecnie z 2 małych dzieci troszkę ciężko, bo pakowania tyle jakbym conajmniej na miesiąc jechała xD:p;)
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No taaa :) Najgorsze to pakowanie i te całe toboły :) ale za to jak sie juz przyjedzie to pewnie i wyjeżdżać sie nie chce co? A jak sie podoba teraz? bo ciągle sie zmienia to juz nie ten dawny Szczecin :)
     
    krasnoludek10 i milencia_em lubią to.
  17. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Ogólnie do Szczecina nie mam daleko z obecnego miejsca zamieszkania, ale fakt mimo iż na wychowawczym siedze to nie często jakoś tam zaglądam, a jak już to najczesciej jezdze do rodzicow na Prawobrzeze - moje dziecinstwo i ogolnie najspokojniej tam to tez najlepiej sie tam czuje :)
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No tam niewiele sie zmienia ale centrum ciągle :)
     
    krasnoludek10 i milencia_em lubią to.
  19. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    oby na plus bo troszke mnie przeraza mimo wszystko to co tam sie dzieje - maz caly czas na biezaco i mimo ze tam nie mieszkamy to on caly czas w miare wie co i jak sie tam dzieje
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    wiesz zależy co kto ma na mysli sie dzieje :) Jeśli chodzi o rozbudowę to fakt troszke tego wszystkiego za wiele ale też sa inne plusy że ładnieje :)
     
    krasnoludek10 i milencia_em lubią to.