Opinie Zabawa z piniatą, czyli 8. urodziny Farmeramy!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 stycznia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. anna0089

    anna0089 Książę forum

    A co do nowej misji farmerskiej w wielu przypadkach nie obejdzie się bez sp i sn, łatwo przyszło łatwo pójdzie
     
  2. hexa30

    hexa30 Zaawansowany

    czy ja żle widze czy wypadajek nie ma 8)
     
    magdusia668 lubi to.
  3. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    A no widzisz starosc :p Dzieki
     
    6elka4 i magdusia668 lubią to.
  4. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Dobrze widzisz nie ma
     
    ANIUTKA1959, olga33331 oraz kropelka04 lubią to.
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    raczej niski.... ;)

    event robię i misję też, na pierwszy rzut oka to event wygląda lekko zagmatwanie, ale już chyba rozumiem, co trzeba zrobić
    powodzenia w precyzyjnym sianiu :) a.... i w czasówce do misji :inlove: - uwielbiam czasówki
     
  6. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    witam zagmatwanie:oops:
    event oczywiscie robie, misje nostalgia tez (farma juz przygotowana, nawet ja zdemolowalam wrrrr:eek:, zeby z czasowka sie szybko uporac, bo w przeciwienstwie do abc2016 nie cierpie ich:wuerg:)
    i nasunelo mi sie pytanie zwiazane z prezentem, ktory otrzymamy z newsow: co bedzie mozna dostac z tej skrzyni z piniatami?
     
    6elka4 i olgs3 lubią to.
  7. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Kropelko jest w poradniku to ta sama skrzynia co za te 3 floreny, czyli roślinki eventowe lub item a może i jajo piniatowe
     
  8. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    dzieki ci dobra kobieto za oswiecenie mnie :inlove: za duzo na raz tych poradnikow:oops:, informacji... umknelo mi:sleepy:
     
  9. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Wow, nareszcie event bez wypadajek! Te lupy to mnie wykończyły, mam do nich uraz xD
    No to będzie super zabawa. Tylko dużo trzeba roślinek ze stodoły. No i muszę przemyśleć plan siania eventówek.
    Ale ogólnie te 5 skrzynek na start... a w skrzynkach mogą być jaja piniaty....
    jak pierwszy raz przeczytałem poradnik to zrobiłem takie oczy o_O nagrody świetne, pnącze świetne.... nic dodać nic ująć.
     
    margaretazet, magdusia668 oraz Kathea lubią to.
  10. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    a czy pnacze daje tylko te 80% ze zbiorow w sesie z pol czy z calych zbiorow drzewa itemy itd ????
     
    6elka4 i kazak9 lubią to.
  11. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    No Pani Baronowo jak zawsze ze wszystkiegoxD;)
     
    kropelka04, malgosia355 oraz frixi77 lubią to.
  12. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    hehe no jakos pisza te poradniki ze trzeba sie wszystkiego domyslac :p By napisali czarno na żółtym dla analfabetow hehehe :p
     
    cyfrzakk, Frytka2012 oraz 6elka4 lubią to.
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mod był w krzakach, ale wyszedł na wezwanie.

    Niestety, nie ja zrobiłam tabelkę i sama ją rozkminiam przy Waszej pomocy.
    Dokładnych ilości roślin nie da się tutaj podać, ponieważ każdy sobie obiera własną strategie, jak chce zrobić event.

    Przy okazji usunęłam parę postów odbiegających od tematu jutrzejszego eventu i emocji z nim związanych.

    Bez względu na obrany sposób robienia eventu życzę wszystkim wykonania planu :)
     
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    chyba SNZ- super nawóz Zosi bo SN- super nawóz to zbędny
    będzie zabawa :music:będzie się działo
    świętujemy farmerzy nie ma że boli :D:p
    oczywiście wyjątkowo robię event w całości :D
     
  15. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    Witam! Ja przygotowałam się tak, że najpierw zrobię z misji nostalgia: zadania 1-4 wszystkie, zadanie 5 srebrna, zadanie 6 srebrna i złota, na więcej na raz nie ma miejsca :) potem rośliny ewentowe i gdzieś w międzyczasie diamentowa misja z zadania 6 Nostalgii, misje złota i diamentowa z zadania 5, gdy starczy czasu
     
    6elka4, AnnDżelina oraz gosiagosia60 lubią to.
  16. cysio2kc

    cysio2kc Aktywny autor

    Ile w końcu tych roślinek specjalnych? Liczę i liczę i nie mogę się doliczyć.
     
  17. alusia-milusia

    alusia-milusia Stały bywalec

    Lacznie 26400 eventowki.
     
  18. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Urodzinowa impra niczym w realu
    Najpierw wykombinować co? Później ile czego?Pędem do sklepu po potrzebne produkty.Jeszcze ze 3 razy w czasie przygotowań okaże sie ze czegoś zabrakło wiec znowu galop na targ.Później rozplanować kiedy i co pierwsze przygotować a co na ostatnia chwile.Później orka az się pot poleje.Walka z czasem,żeby zdążyć ze wszystkim przed godziną 0.Człowiek zmęczony,zziajany i zestresowany...i zaczynają się urodzinyxDZyczenia,prezenty,toasty,orchidee na parapecie,chmielowe w kuflach,grochówka w garze i obowiązkowo miętowa herbatka na dolegliwości:p

    No to...Happy Birthday Farmerzy i dobrej zabawy:DxD

    [​IMG]
     
  19. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum



    Dołożyła bym jeszcze magnez + potas :) w temacie czekam na zbiór chmielu i sadze drzewa :) bo to już czas chyba
     
    MaDzo, MamiKar, 6elka4 i dalsza osoba lubią to.
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jeśli chcesz robić metodą 3 kroków to potrzeba
    lizaków i papierowych kwiatów po 5280, a
    balonowych kwiatów i pinatunii po 7920.:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.