Opinie Zabawa z piniatą, czyli 8. urodziny Farmeramy!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 stycznia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Tam SP jest,to mi się za wsady do warsztatów wróci ;) Musiałam dziś owce nim nakarmić,żeby na 14-tą gotowe były.A drzewa same dojrzeją :)
     
  2. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    No tak,ale wolę event.Najwyżej wrócę po skończeniu.
     
  3. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Czy jest na pokładzie jakiś Mod? Ten kto nabazgrał tę tabelkę,niech rozłoży ją na czynniki pierwsze i odpowie na nurtujące nas pytania. Boję się,że te kroki będą się powtarzały. Jagódka ma rację,BP nie daje wypasionych nagród za bezcen
     
    kropelka04 lubi to.
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    w sumie wszystkich 4 zielsk trzeba nasiać 26400-tyle mi wyszło,chyba dobrze liczę:lizak i papierowy,po 5280 a balonowy i piniata po 7920
     
  5. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    święta racja ... kto chce niech robi a kto nie ... niech jedzie na urlop :p
     
    kropelka04 i ***kacper*** lubią to.
  6. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    wiesz chciała bym się mylić i to nie wiesz jak bardzo ;) ale nie ma wypadajek.
    Więc w nocy długorosnących siać nie musisz. Więc jakby nie patrzeć jest czas na wysianie reszty.
    Dwa dochodzi nam Bahamarama i las tropikalny.
    Trzy są eventy w których czyścimy tzw. "stodoły" więc ten ma podobną mechanikę.
    I ostatnie to żeby zdobyć pnącze nie trzeba robić wszystkiego tylko do 9 poziomu ulepszenia zwierzaków (czy jak to tam zwał).
     
  7. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Mamy 4 postaci. Każdą z postaci można wyciągnąć na 12 poziom. Żeby zrobić 1 poziom danej postaci trzeba wykonać 12 kroków (to już wiemy).
    Na grafice którą załączyłaś są nagrody główne - itemy i pnącze. Te czerwone kółka będą zmieniać kolor w miarę osiągania przez postacie kolejnych poziomów. Przy pierwszym itemie - trzeba mieć 4 postacie na 1 poziomie. Jak do tego doprowadzisz wszystkie 4 kółka zmienią kolor na zielony i dostaniesz pierwszy item. Cyfra na górze nagrody oznacza wymagany poziom dla postaci a kółka pod nagrodą - wymaganą liczbę postaci na danym poziomie.

    Oprócz tego dostajemy skrzynie, których jakość zależy od poziomów postaci - zgodnie z opisem, który załączyłaś.
     
  8. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    Kolejna sprawa to jeśli dobrze rozumiem będą podwójne itemy :u każdej z postaci w ostatnim 12 zadaniu) oraz za udoskonalenie postaci. Przynajmniej tak wyniki z poradnika.
    [​IMG]

    Czyli wcale nie musisz siać maximum aby mieć itemy. Można zrobić 9 ulepszeń i koniec.
    Edit. Kathea ma rację musimy zrobić do końca kota i myszkę bo te itemy się nie dublują.

    A wiadomo podwójne itemy są dla tych którzy mają "Miecia" i "Przydasia"

    Reasumując event do zrobienia dla każdego. Samodzielnie oceniamy w którym momencie powiedzieć stop i np. zająć się nostalgią.
     
  9. Kathea

    Kathea Baron forum

    Żeby zdobyć pnącze to wystarczy tylko do 9 poziomu, ale jeżeli chcesz mieć wszystkie itemy na pnącze to trzeba zrobić całość dla myszy i kociaka.
     
  10. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    Oczywiście masz rację :) nie zauważyłam :) już poprawiał swój post :) aby nikogo w błąd nie wprowadzić.
     
    kropelka04 i olgs3 lubią to.
  11. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Ja się poddaję,głowa mi zaraz pęknie od myślenia. Poczekam do jutra do 14,wszystko wyjdzie w praniu. Przygotowałam farmę na "Nostalgię" i dosiewam orchideę oraz chmiel.
     
    kropelka04, foczunia84 oraz AnnDżelina lubią to.
  12. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Od nostalgii to najlepiej zacząć.Przynajmniej ja tak robię.Drzewka na pierwsze zadanie ( 2 i 3 może zrobię na koniec po evencie,ale niekoniecznie).Zaraz będę upychać fabryczki.I liczę,że zrobię wszystko za jednym zamachem,przed rozpoczęciem eventu.
     
  13. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    tak też zrobię, na koniec zostawiam sobie tylko owoce - złota i diamentową o ile mi czasu starczy. A jak nie to płakać nie będę.
     
  14. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum

    A wy musicie się czepiać szczegółów i mod-ów wyciągać... :) Dają to brać i nie pytać jeszcze się dopatrzą i każą nam wysiewać po 50 tysi , a tak to luzik w końcu to urodziny nie :) . Oj a ja muszę dokupić zwierza :)
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No dobra,wszystko jest w stodole,kasa zarobiona :)Teraz tylko pamiętać,żeby odpalić czasówkę,iść na pole i pozbierać,co potrzebne,ręcznie :D I nie zapomnieć o niewinności i kerstolu,jak ostatnio ;)
     
  16. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Pani Generał do mnie pije?xDxDxDSieję do upadłego;)
     
    kropelka04, malgosia355 oraz dotikampo lubią to.
  17. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    I jeszcze kołem pokręcić w nadziei na bonus :D
     
  18. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Bardo dziękuję forumowiczą. Czytam wasze dyskusje,rady i porady i jakiś geniusz parę tygodni temu przewidywał, że dojakiegoś nowego ewent potrzebne będą olbrzymie ilości roślin . Jako grzeczny farmer zdjęłam gumiaki ubrałam trzewiczki i poleciałam na targ aby za bezcen kupić po 100.000 marchwi, pszenicy itd. Czas nadszedł spożytkować dobro. Uwielbiam was
     
  19. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    A skad to jajo piniaty ?? bo normalnie patrzam i patrzam i doczytac sie nie moge :p
     
  20. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Oczy już przekrwionexDxDxDxDod patrzenia. W nagrodach jest za 3 gości na 7 poziomie[​IMG]
     
    kropelka04, magdusia668 oraz frixi77 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.