Opinie Zabawa z piniatą, czyli 8. urodziny Farmeramy!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 stycznia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Kathea

    Kathea Baron forum

    Na początku dobrze wyliczyłaś. Nie przejdziesz do drugiego zadania oddając towar tylko za 3 kroki, musisz oddać za 12.
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No to oki,już jestem na jutro prawie przygotowana na srebrne zadania czasówki :)
     
  3. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    To ja sugeruję,że jak ktoś uważa,że poradniki są niezrozumiałe,to niech się zgłosi do ekipy i jako mod,pięknie na faqi pisze,skoro jego zdaniem,zrobiłby to lepiej...
    Ja się przygotowuję do misjii a event tradycyjnie "wyjdzie w praniu".
     
    kybek93, ***kacper*** oraz magdusia668 lubią to.
  4. Kathea

    Kathea Baron forum

    Moja jedyna uwaga co do faq, a konkretnie tabelki, to było by czytelniejsze gdyby towar za 2 kroki był w dwóch kolumnach, ponieważ obecnie to wychodzi na to, że aby zrobić 2 kroki to trzeba oddać słonecznik i piwonię, a nie jedno lub drugie.
     
  5. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Przeczytałam poradnik 5 razy i jak czytam forum to dalej nic nie rozumiemxDxDxDJa to widzę tak,jak chce się zrobić po 3 kroki to trzeba wysiać po orchidea i chmiel-7200 groch i mięta pieprzowa-3600 lizak i papierowy kwiat-3960 balonowe kwiaty i piniatunia-5940 a jak będzie to się jutro okaże;)
     
    Ostatnie edytowanie: 23 stycznia 2018
    basia_z_ i agniecha$ lubią to.
  6. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Najlepiej by bylo jakby bylo napisane ile czego trzeba przy danych krokach i nie bylo by nerwow ja sama 2 razy czytalam by byc pewna czy dobrze rozumiem
     
    ANIUTKA1959, olga33331 oraz 6elka4 lubią to.
  7. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Przecież jest napisane.
     
    magdusia668 lubi to.
  8. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    ale nie sumowane
     
    olga33331 lubi to.
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Chyba załapałam :D
    6 x 300 =1800 a trzeba oddać tej orchidei do czterech tych kółeczek [​IMG] czyli x 4 = 7200
    Dobrze załapałam ;)
    Ło to chyba źle inne policzyłam rośliny bo dałam x 4 a według poradnika są 2 widoczne 3 kółeczka
    ile liczyć
     
    kybek93, panoramaogrodnicza oraz olgs3 lubią to.
  10. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    taa to jeszcze jedna kwestia ile poziomów ma 1 postać :pi jak te poziomy mają się do 12 zadań
    [​IMG]

    [​IMG]
    Opcja stanie się aktywna w momencie udoskonalenia wszystkich postaci na poziom 1.

    skrzynia zwycięzców 1 - wszystkie postacie na 1 poziomie
    skrzynia zwycięzców 2 - wszystkie postacie na 3 poziomie
    skrzynia zwycięzców 3 - wszystkie postacie na 5 poziomie
    skrzynia zwycięzców 4 - wszystkie postacie na 7 poziomie
    skrzynia zwycięzców 5 - wszystkie postacie na 9 poziomie
    skrzynia zwycięzców 6 - wszystkie postacie na 11 poziomie
    ..
    uważam że nie ma głupich pytań :p
    a wątek jest do dyskusji o evencie

    dajcie na luz
     
  11. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Ale nie ma jednej,stałej ilości.Zależy od kroków.A poszczególne kroki,są policzone.
     
  12. Kathea

    Kathea Baron forum

    Jeszcze jedna rzecz. Ktoś wcześniej pisał że wystarczy zrobić po 9 zadań aby mieć pnącze. Pnącze się dostanie, ale nie dostanie się wszystkich itemów potrzebnych na nie, więc trzeba zrobić całość.

    Olga, nie da się tego zsumować, ponieważ to Ty decydujesz jakie kroki chcesz zrobić, możesz zrobić tylko z orchideą a możesz kombinować z orchideą, słonecznikiem, piwonią i tym dodatkiem który zwiększa o krok.
     
    magdusia668 i 6elka4 lubią to.
  13. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    To racja ja akurat policzylam sprawdzilam jak inni wyliczyli ale sa tacy co sie niechce im poswiecic troche czasu i pisza ze poradnik nieczytelny
     
  14. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Mnie też się nie chce liczyć :) Albo korzystam z rad na forum,albo idę na żywioł.Ale biorąc wszystkie kombinacje pod uwagę,to poradnik by był wielkości encyklopedii ;)
     
  15. Solka

    Solka Czeladnik forum

    Jestem nowym graczem i sama jestem ciekawa jak mi pójdzie ten event... Po ostatnich dwóch eventach, ten zaczynam z pustką w stodole... Naprawdę totalną pustką... Najwięcej mam chmielu bo 300 :D Nie posiadam żadnych ulepszeń, bonusów, miksów itp... I nie mam zamiaru wydawać żadnej kasy :D Będę żywym przykładem czy się da...

    Z obliczeń, a kalkulowałam wszystkie możliwe opcje, w mojej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest lecieć trzykrokowo..

    A więc potrzebuje:
    orchidea 7200
    lizak 5280
    balonowe kwiaty 7920
    groch 4800
    chmiel 7200
    papierowy kwiat 5280
    piniatunia 7920
    mięta pieprzowa 4800

    Dobrze wyliczyłam?

    Jestem i tak w świetnej sytuacji bo misję czasową olewam... Nie mam najmniejszych szans, jako nowy gracz z pojedynczymi warsztatami jaj, mlek, wełn itp...
    Wszystkim życzę powodzonka i trzymajcie za świeżynkę kciuki ;)
     
  16. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    a ja wam powiem tak: na bak trzeba mieć 7200 chmielu itd. Czyli każdy krok z tabelki x4
    W tabeli widać wyraźnie: towar za 3 kroki (a nie dwanaście) żeby przejść poziom wyżej u każdej postaci trzeba zrobić 12 kroków.
    W tabelce macie nagrodę za etap a nie za krok. To jest już drugie potwierdzenie tego jak ja to rozumuję. I w tabelce macie napisane Towar na X kroki - a nie za cały etap.

    Tak samo pierwszą rubrykę gdzie macie cyfry od 1 do 12 mieli byście podpisane krok, a nie zadanie.

    o_Oooo już wiem jak wam to wytłumaczyć. Pamiętacie event z samolotami. Tam go tankowaliśmy. I w zależności od tego jaki to był kanister tyle kroków robiliśmy.
    tutaj jest tak samo. Robisz zadanie nr 1 i albo zrobisz 6 wpłat albo 4 w zależności od tego jaki towar oddajesz.

    [​IMG]

    Naprawdę myślicie że w evencie który trwa 7dni trzeba by było oddać/ wysiać 6600 eventowej rośliny??? Od kiedy my takie ilości eventówki siejemy. To już wam powinno dać do myślenia.

    kolejna sprawa super extra pnącze na wypasie za wysiane 6600 eventówki xD :cry: dobre sobie.

    A czy się mylę zobaczymy.
     
  17. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Brawo :D Napisz mi co byś chciała,to z radością jutro podeślę jakiś dopalaczyk.Ale to jutro,dziś nie mam już prezentów.
     
    magdusia668, Solka oraz gosiagosia60 lubią to.
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No to tak:Mam na rozpoczęcie wystawione drzewa do 5 srebrnego i warsztaty do 6 srebrnego i złotego(mam nadzieję,że dechy w najbliższym czasie potrzebne nie będą ;) ) Później sobie porozsiewam do Urodzinowego a na noc dam warsztaty do diamentowego,drzewa do złotego + oczywiście zielsko wszędzie,gdzie się zmieści...A pojutrze znowu na noc resztę drzew do diamentowego.Chyba mi to wyjdzie jakoś ;)
     
  19. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Ja z drzewami,robię tylko pierwsze.
     
    aisunel, magdusia668 oraz gosiagosia60 lubią to.
  20. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    jednocześnie idąc tym tokiem myślenia mamy 7 dni na wysianie wszystkich potrzebnych nasion do eventu/ kroków/ zadań
    a nie tylko eventówki ;)
    każda ilość powinna być do wysiania w czasie eventu bez zarywania nocy przypominajek itp :music:
    tralala :music: idę sobie jakiejś muzy posłuchać bo czacha dymi od tego poradnika xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.