Opinie Zabawa z piniatą, czyli 8. urodziny Farmeramy!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 stycznia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Od czasu do czasu czytam takie sformułownia.:)
    BP nie straci, bo........nie ma farmerów niezastąpionych.:D Po prostu.
    Tam nie siedzą harcerze, ani świstaki, które zawiją w złotka;)
    Tam siedzą fachwcy.
    8 lat Farmeramy pokazało, że potrafią...... i dostarczać graczom przyjemność, i wzbudzać emocje (co jest nie do przecenienia),
    i zarabiać:D
    Każdy ma wybór, wolna wola, ale ta pokusa, jaką wzbudzają w nas do zdobywania pikseli:D, to dla mnie fenomen.
    I żeby była jasność, sama w tym tkwię aż po uszy:D
    Z pełną świadomością czym się bawię.
    W urodzinowym evencie wściekam się tylko na jedno!
    Że są momenty kiedy muszę zapomnieć, że mam kombajn:cry:
    I to nie Nostalgia mnie wtedy ogarnia ale czarna rozpacz.;)
     
    Ostatnie edytowanie: 24 stycznia 2018
  2. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Tak, już wiem, nie doczytałem FAQ.
     
  3. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    zakończyłam zabawę urodzinową - pnącze kompletne, ale odpalę jutro przed rannymi zbiorami :)
    wszystkim życzę dobrej zabawy :D
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 25 stycznia 2018
  4. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Lubię fachowcówxD.
    Około 19-tej rozpocząłem zabawy urodzinowe , zdrowie nie to , wiek solidny , piniaty wypite , jedna nawet rozbawiona /sic!/ .....


    [​IMG]

    .... trza kończyć;).

    Oczywiście wsio za kasę8).
     
  5. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    No dobra, już dobra ... jak trza, to trza, było od razu mówić, że za kasę, to by się człowiek jakoś szybciej uwinął ... i wyspał ;)

    [​IMG]
    Powodzenia [​IMG]
     
  6. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Nienawidzę WasxDxDxDBiednemu zawsze wiatr w oczy;)Chyba nawet nie pochwalę się swoimi osiągnięciami,bo nie ma czym,w każdym bądź razie jestem daleko w tyle. Spocona sieję dalejxDxDxD:cry:Gratulacje dla koszykarzyxDxD:cry:xD;)Podsumowanie-wpadli,zjedli tort,wypili oranżadę i poszli,a urodziny trwają nadalxDxDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 25 stycznia 2018
  7. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Spokojnie napewno uda ci sie skonczyc nie wiem co to za przyjemnosc kupic koszyki i skonczyc w 15 minut dla mnie zadna frajda jakbym miala tak robic to wolalabym nie grac wiadomo od czasu do czasu mozna czyms sie wspomoc
     
  8. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    dodaj jeszcze że po nocach xD i 1000% do stodoły xD

    łee dobra niektórzy już wyszli z imprezy
    ja tam się bawię jak odsypiać to już cały tydzień xD

    bach raporcik i taadaaam xD
    u mnie piniaty sobie dyndają a zwierz w gotowości xD
    ludzie nie mam wypadajek xDxDxD
     
  9. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    W przeciwieństwie do Was ja staram się w nocy czasami spać ,ale

    [​IMG]

    Tak,tak to wszystko dzięki wypasionym koszykom i skrzynkom :music::music:
    No to po urodzinach.Farmeramo 100 lat w przeciwnym wypadku gdzie pójdziemy marudzić
    Dobrej zabawy Farmery :)
     
  10. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    To nie koszyczki tylko efekt polowania na jajo piniaty w skrzyneczkach (w mniejszym stopniu) oraz bonusy z koła + eventówka na super polach z SN (w zasadniczym stopniu);) Na jajo nie polowałam, bonusy na kole się nie pokazują, a i też nie kręcę w ich poszukiwaniu - coś czuję, że będą lepsze okazje na wykorzystywanie imprezówek;)

    Nie pamiętam co miałam w pierwszej skrzynce z planszy eventowej... chyba 8 zosiek. Zdaje się, że o ekstra itemy może być ciężko...
     
  11. Kathea

    Kathea Baron forum

    Ja na jajo polowałam, i poległam z kretesem. Na 115 skrzynek dostałam ..... zero jaj. Dostałam trzy itemy i tyle ewentówki że nie musiałam rozsiewać tylko od razu poszło na małe pola wszędzie.
     
  12. magdalena

    magdalena Weteran forum

    Hej a ja pewnie dojdę do końca ewentu za parę dni.
    Gratuluję przodownikom pracy.

    Skrzyneczek nie kupowałam, a z prezentowym było tylko kilka ziarenek ewentówek.
    Pozdrawiam spokojnie grających i dochodzących do celu.

    Żeby nie było tak miło to na płatne pnącze się skusiłam, jednak płatnym jubileuszowym
    itemom 2018r mówię zdecydowane i stanowcze nie !!!

    Dziś 200 poziom farmy osiągnięty po przeszło 7 latach harówy dzień i noc :)
     
  13. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    Gratuluję 200:D:D:inlove: ja jak dobrze pójdzie niedługo dobiję do setki;)xDw koszyczkach darmowych też sama roślinka w małych ilościach:eek:tak że będę jeszcze długo świętować urodziny Farmeramy:p
     
  14. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Gratuluję:D

    Zrobiło mi się głupio, ze nic Solenizantowi nie kupiłam i pomaszerowałam do galerii po pnącze. Teraz mogę imprezować z czystym sumieniemxD
     
  15. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    mnie się trafiło jajo, jedna sztuka
    uzbierałam też trochę roślin eventowych więc i z sianiem jest trochę łatwiej a na pewno i szybciej
    na tę chwilę postacie awansowały następująco : 3-2-3-1

    sieję dalej ;)
     
  16. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    U mnie trafił się najpierw jeden bonus +100% do stodoły, a potem wpadł też drugi - tym oto sposobem udało się szybko skończyć event. :) Teraz pewnie, przez kilka kolejnych wydarzeń takie udogodnienia będą omijać moje Koło Fortuny szerokim łukiem, ale co tam - urodziny są raz w roku, a SN oszczędzam, więc raz na jakiś czas można trochę zaszaleć. ;)

    [​IMG]

    Pnącze uaktywnię sobie jutro, jak postawię na Farmie coś, co samo z siebie daje dobre PD/TPD. A dziś - korzystając z trwających jeszcze kilka godzin bonusów, sieję drobnicę, bo na chwilę obecną można na niej naprawdę ładnie zarobić. :D
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    O to brawa się należą. [​IMG]
    Moja farma ciągle cała urodzinowo-nostalgiczna,
    jak się bawić to się bawić na całego. :D
     
  18. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Postanowiłam przyspieszyć bo głupio tak wlec się z tyłu i oglądać plecy koleżanek i kolegów farmerów. O nie,nie kupiłam koszyczka tylko super pola postawiłamxDxDxDxDKoło omijam bo wszystkie bonusy u sąsiadów,na moim tylko wiatr hula. Gratulacje dla Magdy za 200 poziom,a gdzie ciasteczko i szamponxDxDxD?
     
  19. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Daj znać jak pojawią się te lepsze okazje , jeszcze kilka imprezówek jest to chętnie się podłączę;).

    Gratulacje dla skończonych, no i 200 / 2 setki , pychota:p/.

    Ten event jest naprawdę spoko , choć nagromadzenie bonusów na PD/TPD /teraz dopiero ogarniam płatne pnącza/ przyprawia o zawroty.

    Bry po kolana.
     
  20. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    u mnie rozsiany ostatni rzut i ... po urodzinkach :p gratulacje dla tych co już skończyli :inlove:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.