Opinie Zabawa z piniatą, czyli 8. urodziny Farmeramy!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 stycznia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Ostatnie edytowanie: 24 stycznia 2018
  2. cyrkonka

    cyrkonka Młodszy ekspert

    Witam wszystkich i gratulacje dla tych, co już skończyli :) Mam nadzieję jednak, że jest tu ktoś kto jeszcze roślinek nie rozsiał jak ja....:D Chciałabym jednak zapytać - czy są jakieś ogólniejsze wyliczenia ile tak mniej więcej tych eventowych trzeba??
     
    SperanzaE i cyfrzakk lubią to.
  3. AlfaWilk

    AlfaWilk Moguł forum

    Tak. Strona 12 post 227 jest dokładna tabelka. Wystarczy przejrzeć wątek.;)
     
    KrysQ i olgs3 lubią to.
  4. cyrkonka

    cyrkonka Młodszy ekspert

    Przeglądałam ale dziękuję:) umknęło mi to:)
     
  5. elcia1951

    elcia1951 Naśladowca mistrzów

    na cały event lizaków 5280,papierowy kwiat 5280.balonowe kwiaty 7920.priniaturia 7920 -to tak ktoś wyliczał-
    orchidea 7200 ,groch 4800,chmiel 7200,mieta pieprzowa 4800
     
    ania1713 lubi to.
  6. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Trochę więcej zgodnie z tabelką BA_Czerwona

    [​IMG]

    Pozwoliłam sobie wkleić ją w moim poście. Władzę przepraszam, jesli nadużyłam, czy tam złamałam...
     
    KrysQ i LUCERITO11 lubią to.
  7. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Urodziny to się wpraszam, pora raczej odpowiednia, ale nie wiem jak się zachować bo tak dawno tego nie robiłem......
    Są emołszyn , warto coś posiać , jakie najlepsze fanty dają, itemy zacne, pnącze pachnie nowością ?
    Wypadalce skręcone , serwery poprzestawiane, balans, święto ?
    Z góry odpowiadam na złośliwe wtyki, poradników nie czytuję, wątku nie przeglądam, bo czasu mi brak ....... pasjami.
    Zresztą mam zasady i dużo tabsów także wolno mi /do , fa , so , la/.

    Bry pod górę.
     
  8. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    z prezentu urodzinowego oprócz tych imprezowek i innych fajnych rzeczy były te 5 skrzynek fajowych i z nich wyskoczylo 160 lizaków i 10 piniatun, mega cudownie :D

    wlasnie zgodnie z tabelka to tyle ile podano w wyliczeniach, bo patrzysz tylko na tabelke 3 kroki, wtedy 2 korki cie nie interesują

    na cały event robiąc tylko 3 kroki: lizaków 5280,papierowy kwiat 5280.balonowe kwiaty 7920.priniaturia 7920 -to tak ktoś wyliczał-
    orchidea 7200 ,groch 4800,chmiel 7200,mieta pieprzowa 4800
     
    Ostatnie edytowanie: 24 stycznia 2018
    LUCERITO11 i gosiagosia60 lubią to.
  9. LUCERITO11

    LUCERITO11 Koneser forum

    Evencik się robi pomału ;) ,na 34 skrzynki żadne jajeczko się nie wykluło :( pocieszenie jest takie że 8 urodzinowych przysmaków wypadło i sporo eventówki :)
     
    Sookie lubi to.
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Kupiłam 5 skrzynek-powinnam wiedzieć,że nie warto -.- Już wole te"przyspieszacze-przynajmniej pewniak ;)Jeszcze jeden kupię,dla Mysza,reszta już ma :)
     
  11. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    1. poziom u kocura i u Ingrid zrobiłam ale jednak na tym koniec. Wysiałam teraz orchideę by pohandlować i jeszcze na wyspie rosną eventówki, jutro je zbiorę ale nic więcej.
     
  12. mjs17

    mjs17 Naśladowca mistrzów

    Witam mam takie pytanie mogę w zadaniu oddać kilka razy tą samą roślinę chodzi mi o rośliny specjalne
     
  13. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    hejka. evencik pomaluuutku. na noc wysiewam papierowy kwiat i tyle. jutro zaczynam ostatnie zadanka z misji czasowej /te z produktami/. a potem sieję na całego. mam pytanie ,,przy okazji,, czy jak wrzucę rozbudowaną manufakturę do paska i potem zechce postawić to bez problemu czy znowu będę musiał rozbudowywać. powodzonka
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Marku tylko ze,jest pewien malutki szkopul.. nagrody z skrzynek otwieranych po evencie nie pokrywaja sie z tymi ktore,sa teraz otrzymywane..wiec zasada o stalym przypisaniu nagrod akurat w tym przypadku sie nie potwierdza
     
  15. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    Zaszalalam, 8 zl nie majatek. Z 17 skrzynek mam badyle, plus itemy winna piniata, swiatynia piniaty, piniatowy bonus w ciemno no i jedno jajo :)
     
  16. edytka1978

    edytka1978 Stały bywalec

    Dawno się tak nie ucieszyłam - bonus 200% na wszystko:) 12 godzin:) więc sn poszedł w ruch, i tak właśnie jestem na 7 pozycji przy każdej postaci:inlove::inlove::inlove:
     
  17. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Czytam dopisek ( widzę, że zaktualizowałaś ilość zakupionych skrzynek ) i coś mi się robi. To zakrawa na jakiś żart z gatunku upiornych.
    Odechciewa się grać, jak się widzi takie wałki BP. Wstydu nie mają !!-.-
     
    AgiFarm83 lubi to.
  18. gieniasprzet

    gieniasprzet Analityk forum

    Witajcie farmerzy
    Nieźle niektórym idzie a ja wróciłam z pracy i zaczynam rozsiew ile zrobię to moje.
     
    bari06, Widełki3 oraz pretorianka lubią to.
  19. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Nie jestem jedyna w podobnej sytuacji:( Wszystko działa w dwie strony. Kurek z kasą przykręcę jeszcze bardziej na farmę i tyle. BP na tym straci, nie ja:p
     
    olga33331, eliza9070 oraz pretorianka lubią to.
  20. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Miałam wzorem Norbiego kupić 50 sztuk, postanowiłam, że będę kupować na raty. Po 10 skrzynek. Kupiłam pierwszy pakiecik i po obejrzeniu zawartości ( samo zielsko i dwa przyspieszacze ) odwidziało mi się. Poczytałam forum i zupełnie zrezygnowałam. Kupiłam zestaw maszyn na 200 h i wystarczy. Florki jeść nie wołają . Niech sobie będą na zaś.
     
    AgiFarm83 i gosiagosia60 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.