Opinie Zabawa z piniatą, czyli 8. urodziny Farmeramy!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 stycznia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    Marku, nie otwieram tych skrzyneczek teraz głównie z uwagi na fakt, że nie potrzebuję dodatkowej roślinności - a z tego, co widzę trafia jej się naprawdę sporo - podejrzewam, że i w moich skrzyniach coś z eventówki by się znalazło. ;) I choć żaden ze mnie informatyk, ani znawca tematu w tej dziedzinie, domyślam się, że algorytm to algorytm i ktoś jakoś musiał to zaprogramować - w cuda jako takie nie wierzę - niemniej jednak po evencie nie będę miała tam przynajmniej terror-badyli, a to już coś. :)
     
    leloszek373, 6elka4 oraz -MarekW- lubią to.
  2. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    jak można zrobić ewent tak szybko nie pojmuję .Ja dwie postacie mama zaliczone 1 poziom a dalej muszę czekac na papierowy kwiat
     
  3. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Kupiłam sporo skrzyneczek,nie szczędziłam sn,wylosowałam +1.Obecnie mam 3-2-3-2.Ale wiadomo,że już zwalniam tempo ;) Chciałam bonus wykorzystać.
     
  4. alexander31

    alexander31 Naśladowca mistrzów

    Event skonczony,misja tez.Pnacze smiga,itemy sobie dojrzewaja.;)
    Die farme uporzadkowac,bo bajzel :wuerg:
     
  5. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    W tym sęk Dotti, że będziesz miała po evencie terror badyla w skrzynkach, bo Ty już go tam masz ... tylko po evencie, to będzie on bardzo marnie użyteczny :)
     
  6. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    [​IMG]
    Według tej tabelki,po evencie,roślinek w skrzyni nie będzie.
     
    -norbijas- i ANIUTKA1959 lubią to.
  7. dzika_farmerka

    dzika_farmerka Wielki mistrz forum

    generalnie ciekawa sprawa, bo jak otworzy skrzynki po tym jak badyl zostanie wymieniony na SG i PD, to co wtedy? teoretycznie nie może powiadać badyla po evencie

    I wszystko jasne - jak mają być badyle, to będą SG lub PD
     
    -MarekW- lubi to.
  8. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    Terror-badyla po evencie tam nie będzie, z tego, co widzę. ;) A skrzynię jednak nabyć można tylko w czasie eventu...

    [​IMG]
     
  9. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Tak, macie rację, nie doczytałem ... brak badyla to jest teoretycznie zwiększenie szansy.
    Przepraszam, chciałem dobrze doradzić :)
     
  10. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Zawsze dobrze radzisz :) A pomylić się może każdy ;)
     
  11. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    Nie ma za co przepraszać - Twoje rady naprawdę często są bardzo przydatne. :) Każdy z nas może czegoś nie doczytać - jesteśmy tylko ludźmi, wiadomo. :)
    Za kilka minut kolejny zasiew roślinki eventowej będzie gotowy do zbioru, pokręciłam jeszcze trochę Kołem i trafiło mi się kolejne 100% do stodoły - coś czuję, że po raz pierwszy w życiu czeka mnie noc z pobudkami, bo szkoda bonusów marnować. :D
     
  12. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    No i udalo sie trafic sto procent do stodoly ze 20 skrzyn sam badyl
     
  13. tereska1108

    tereska1108 Moguł forum

    Proszę mnie oświecić, jak można zebrać w tak krótkim czasie produkty z warsztatów do misji czasowej, no jak???

    O matko kochana, ja wczoraj to nawet nie wiedziałam ,że event będzie i misja czasowa:)hihi

    Dziękuję za oświecenie mnie i pozdrawiam serdecznie:)
     
    Ostatnie edytowanie: 24 stycznia 2018
    oset53 i olgs3 lubią to.
  14. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    stawiasz odpowiednie ilosci dzien wczesniej i czekasz az sie misja zacznie
     
  15. hexa30

    hexa30 Zaawansowany

    ja bym też chciała wiedziec jak :p
     
    tereska1108 lubi to.
  16. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Post nad twoim napisalam
     
    olga33331, ANIUTKA1959 oraz tereska1108 lubią to.
  17. elcia1951

    elcia1951 Naśladowca mistrzów

    mam pytanko czy warto robić całą misję ?
    zrobiłam wszystkie srebrne i tkwię na ostatniej z angorską wełną...tą zamierzam skończyć...
    Jak uważacie robić całość ?
     
    olgs3 lubi to.
  18. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    To zalezy od ciebie czy masz tyle towaru i nagrody chcesz te co za nie oferuja
     
    leloszek373, olga33331 oraz ANIUTKA1959 lubią to.
  19. aisunel

    aisunel Generał forum

  20. elcia1951

    elcia1951 Naśladowca mistrzów

    dzięki- jeszcze pomyślę ,jak starczy mi czasu -chyba że macie jakieś sposoby na zrobienie tych misji w trakcie eventu
     
    ANIUTKA1959 i olgs3 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.