Opinie Zabawa z piniatą, czyli 8. urodziny Farmeramy!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 stycznia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Itemy > konsumpcyjne.Tam gdzie skrzynki wszystkie :)
     
  2. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    edytka1978 lubi to.
  3. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Nie lubią mnie chyba nie trafiłam jajka piniaty
     
    Sookie lubi to.
  4. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Musisz odebrać w newsach, a później szukaj w pasku tam gdzie masz wszystkie skrzynki.
     
    olgs3, Kasialka oraz Renia1920 lubią to.
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Olga, gratuluję :) u mnie tylko roślinki, ale mniej trzeba rozsiewać, też dobrze...
     
  6. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Moje 5 skrzynek dało po trochu każdej z 4 evetówek - 2 x 10 szt, 2 x 25 szt. i 1 x 100 szt. Akurat na rozsiew:)
     
  7. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzięki Zosiu :) Trafiło mi się jak ślepej kurce ziarnko :D chyba na zachętę :)
    Powodzenia w evencie :)
     
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Trafiłam jajo piniaty...ale z kupnych 30 skrzynek:).A kto bogatemu zabroni:p
     
  9. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    Ja moich skrzyneczek - w myśl wcześniejszego postanowienia - jeszcze nie otworzyłam, mam nadzieję, że cierpliwość popłaci jajkiem albo jajkami po evencie. :) Teraz czekam na ostatnią roślinkę - pozostałe mam już zasiane po raz drugi. :) Potem przerzucę się na super pola - dzięki temu z bonusem do stodoły będzie zawsze więcej roślin z jednego zasiewu. :)
     
  10. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Dziękuję bardzo za pomoc już odebrałam :)
     
    draculik34 lubi to.
  11. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    Gdzie moge kupic te skrzynki? Od nadmiaru informacji mozg mi sie gotuje:)
     
    Sookie lubi to.
  12. argus.2000

    argus.2000 Młodszy ekspert

    Rewelacyjna zabawa .Już jest a wiele przed nami
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    W mieście w galerii handlowej .Znajdziesz je w zakładce sezonowe. 1 skrzynka = 3 fl.
     
    Verbalinka1987 lubi to.
  14. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    Sookie dziekuje, wlasnie znalazlam, a raczej dopiero co.
     
  15. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    Kupiłam i ja 30. I zero jaj. Ale jaja, ale jaja xD Już nigdy nie dam się podpuścić > Miecio a won ty szkarado ! Do piwnicy i tam siedz judaszu ty-.-
     
    fankaromka, Sookie oraz bari06 lubią to.
  16. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Gratulacje :inlove: mnie na kilkanaście kupionych skrzynek trafił się item Świątynia piniaty :inlove:.
    Jajka nie ma :wuerg:.
     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Biorąc pod uwagę,że niektórym jajo trafiło się z tych 5 skrzyń podarowanych przez firmę to i tak przeinwestowałam ale co tam.:)
     
  18. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    Nie ma czego żałować. :) Ja tam jestem niemal pewna, że potem - dzięki wejściówkom zdobytym z jaja, po kręceniach na Kole Fortuny - ta inwestycja jeszcze nie raz i nie dwa się zwróci. :)
     
  19. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Jajek brak, ale trafiłam item :Rzut piniatą. :p
     
  20. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    W końcu mam jajko.Ale kupiłam bardzo dużo skrzynek.No cóż,urodzinowo zasponsorowałam faremkę :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.