Opinie Zabawa z piniatą, czyli 8. urodziny Farmeramy!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 stycznia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    coś dla tych co nie lubią liczyć czasów eventówki - dopuszczalne błędy wynoszą +/- 1 minuta

    z runą i bez runyczas podstawowy5:006:007:008:00
    z runą i bez runywoda4:004:485:366:24
    bez runywoda i nawóz3:474:345:186:05
    bez runywoda, nawóz, SN1:532:172:393:02
    bez runywoda, nawóz, SN, BN1:311:492:082:26
    bez runywoda, nawóz, SN, BN, K1:201:341:522:08
    z runąwoda i nawóz3:354:195:025:46
    z runąwoda, nawóz, SN1:261:442:002:18
    z runąwoda, nawóz, SN, BN1:051:181:311:43
    z runąwoda, nawóz, SN, BN, K0:541:051:151:26
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wszystko bedzie zalezalo jak po 14 bedzie lecialo;) jesli,bedzie ok to kupony czekaja w odwocie;)
    a premia byla zacna..wystarczyl maly awansik i portfel inaczej wyglada:p..trzeba bedzie sie postarac o kolejny skok w gorexD
    warto skorzystac z tej tabelki..bo nie zawsze krok za 3 jest tym lepszym krokiem;)
     
    magdalena, zzizzie oraz abc2016 lubią to.
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nad czym tu się zastanawiać, jak masz zacną premię - kupuj te skrzynki, może ci się event sam zrobi, jak całą premię poświęcisz.
    Wiesz, premia to ma być na remont, a jak nie na remont, to na przyjemności.
    Remont zdaje się niedawno robiłeś, więc - 8)xD

    No i jak mi idzie to zachęcanie do zakupów...?
    Nieźle chyba jak na pierwszy raz xD
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    trafilas na podatnego na sugestie useraxD..calej nie bede musial wydawac...:p chociaz kusi bo kaska jest swiezutka wczoraj popoludniu wplynela;)..pare dni temu byl guru z de..musial ja zatwierdzic
     
    magdalena i zzizzie lubią to.
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Gratki tak swoją drogą :)
    Tylko tak dalej, kiedy następny szczebelek...?
    Świeżutką kaskę najfajniej się wydaje - zawalcz o więcej tych jaj piniaty (co za durna nazwa, nie...? xD).

    Hmm... mam nadzieję, że moje zabiegi marketingowe nie przejdą niezauważone 8)
    Kampania farmienia lajków niedługo wystartuje, a wtedy - byle do miliona 8)xD
     
    leloszek373, olgs3 oraz -norbijas- lubią to.
  6. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    A o jaka rune chodzi ?
    Powiedzcie jeszcze czy oddajemy wszystkie 3 rosliny z poziomu czy wybieramy jedna i oddajemy ... no zakrecony jest ten event jak nalesnik :p
     
    leloszek373 i abc2016 lubią to.
  7. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    Witam! tak patrzę na te skrzynie i myślę, że opłaci się je otworzyć po ewencie, większe prawdopodobieństwo trafienia itemów i jaja
     
    abc2016, Dotti oraz -norbijas- lubią to.
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Biała Niewinność i Kerststol.
    Wybieramy jedną 8)
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    szybsze dojrzewanie
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ostro pracuje nad kolejnym awansem...mam juz nawet upatrzone miejsce...ostatnio firma stworzyla kilka ciekawych etatow..mozna nic nie robic a trzepac ladny szmal..a ze,ostatnio len ze mnie sie zrobil wiec to cos dla mnie:pxD
    teoretycznie tak;) ale ja mam swoja teorie,,nazywa sie ona... tuz po 14.....
     
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No to tym bardziej poświęć premię na te jaja piniaty i inne skrzynki - następna będzie wyższa xD
    Lenistwo baaardzo popieram... coś czuję, że jednak nie będę dłubać w tych urodzinach 8)xD
    Ale prezent otworzę, a jakże - i zamelduję, co mi wyszło.
    Znając życie, dostanę na pewno wszystko, na czym mi nie zależy.
    Firma wie, co jest dla kogo najlepsze xD
     
  12. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    A ja ciemna jestem jak tabaka w rogu, nic nie kumam, ale jak zacznie się event to mi się rozjaśni.
    Jak na moje wyliczenia to dużżżżżooooo trzeba będzie wysiać tego badyla/mam nadzieję że to ja się mylę/
    Event oczywiście robię, co do misji to jeszcze się zastanowię - wszystko przez zwierzęta do oddania.
    Nie cierpię oddawać zwierzaków.
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A co tu liczyć, BoardAdminka pięknie wszystko opisała:

    Zabawa z piniatą, czyli 8. urodziny Farmeramy!

    Dużo jak dużo do tego siania... bywało więcej ;)
     
  14. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Dzięki, tak planowałam głównie 3 krokami robić. Wychodzi na to, że trzeba wszystkie 4 rodzaje eventówki wysiać.
     
    abc2016 lubi to.
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    wszystkie cztery ale to spokojnie się da zrobić nawet z wysianiem tego co niby mamy mieć w stodole :)
    dasz radę :)
     
    olgs3 lubi to.
  16. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    zzizzie lubi to.
  17. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Abc, trochę mnie opóźnia ta misja nostalgia..... cała farma zajęta drzewami i fabrykami (fabryczki z SP pójda ale i tak dłużej postoją bo mam tylko po 5), ale stwierdziłam, że zrobię tylko tą pierwszą kampanię z drzewami, aby dorwać się do itemu. Także po wykarczowaniu drzew będzie miejsce na imprezę urodzinową ;)

    A jeszcze jedno mnie nurtuje. W faq pisze:
    "Zadaniem gracza jest oddanie określonej ilości wybranego towaru celem zapełnienia paska postępu, który składa się z 12 kroków. Wypełniony pasek postępu wznosi postać na kolejny poziom (cyfra w serduszku z lewej strony). Na każdym poziomie będą do wybory 3 rośliny. "
    Czy to będą inne rośliny (te na kolejnych poziomach)? Czy te same, co w pierwszym poziomie? Coś nie mogę zakumać tego eventu xD
     
    Ostatnie edytowanie: 24 stycznia 2018
    abc2016 lubi to.
  18. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Masz to ładnie rozpisane w tabelkach: wybierasz jedną z trzech przewidzianych na poziom i dla danej postaci roslin i uzupełniasz pasek postępu do oporu, np tutaj (Kociana Jones) poziom 1 może być 4x 300 orchidei (12 kroków) i przechodzisz dalej na poziom 2 (gdzie analogicznie możesz oddać np: 4x 220 lizak) oczywiście wybierając roślinę za 2 kroki lub kombinacje za 2 i 3 musisz je oddać więcej razy aż do sumy 12:music: Przynajmniej ja to tak rozumiem i pamiętam z podobnego eventu:)
    :[​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 24 stycznia 2018
    abc2016 lubi to.
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Spójrz w poradniku są tabelki dla każdej postaci i wypisane co oddajesz w każdym zadaniu. :)
     
    olga33331, olgs3 oraz abc2016 lubią to.
  20. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    +1 roślinkę/6h wygrałam,dobre i to :)
     
    dotikampo i Dotti lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.