Opinie Zabawa z piniatą, czyli 8. urodziny Farmeramy!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 stycznia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    w tym poście masz wszystko dokładnie opisane :)
    przygotuj rosliny wg wyliczeń z tabelki (np. tylko kolumna dla 3 kroków), rozsiej eventówki i jak zaczniesz robić, to się rozjaśni....
     
    olga33331, olgs3 oraz 6elka4 lubią to.
  2. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Teraz możesz dosiewać rośliny,które Ci brakują,ponieważ nie ma wypadajek,a event można rozpocząć na Bahamie. Trzeba tylko trochę pokombinować;)
     
    picantinio2012 i abc2016 lubią to.
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    planujesz duze zakupy?:)
     
    magdalena lubi to.
  4. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    Nic z tych rzeczy - mówię raczej o skrzynkach, które dostaniemy z newsów. :) Mam też odłożonych kilka florków z drzewek florenowych, więc pewnie i część z tych wykorzystam na parę skrzynek, ale to wszystko. :)
     
    6elka4 i -norbijas- lubią to.
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ok;):)
    planuje zakupy..20 zeta nie majatek;)
     
    olgs3 i Dotti lubią to.
  6. MargolciowyRaj

    MargolciowyRaj Zaawansowany

    Fajna impreza się zapowiada a ja walczę z grypą i gorączką. I jak tu iść na Urodziny... Może dołączę później, teraz łóżeczko...
     
  7. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    To zdrowiej dziewczyno;)Gorąca herbata z cytryną i imbirem na dziś,a jutro gumiaczki i na pole,urodziny raz w roku są. Trzeba zaszalećxDxDxDCzekam na 14 i odpalam obydwa eventy
     
    MargolciowyRaj i olgs3 lubią to.
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A co zamierzasz kupić za te dwie dychy i dlaczego tak tanio...?
    Pytam, bo ciągle jeszcze się zastanawiam, ile jestem skłonna wydać na te urodziny 8)
     
    .Magda60., olgs3 oraz abc2016 lubią to.
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    za 20 zet można kupić floreny na 50 skrzyneczek ;) i dostać gratis jakiś SN :)
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Aha, 150 florków... fakt.
    No ja to myślałam o większej kwotce, należy się firmie za dostarczanie mi super rozrywki... na forum 8)xD
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tak dokladnie to 40 zeta..kase podziele pomiedzy dwa nowe pnacza oraz skrzynki...docelowy plan to miec codziennie jedna imprezowa wejsciowke;):)
    mysle,ze tyle im starczy:p
     
    olgs3, abc2016 oraz zzizzie lubią to.
  12. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    taki urodzinowy Top-ik będzie mamy skrzyneczki do kupienia - wszyscy je lubimy bo to ta losowość co da skrzyneczka a nóż same jajka
    gałązeczki dwie - za 20 zeta no spoko kuszą kuszą
    itemki urodzinowe za florki - tu trochę drogo no ale raz w roku są urodziny i nie zawsze świętujemy swoje

    kurcza wszystkiego nie kupię ale kupiłby coś nie? xD

    jakiś ranking co lepiej ? :p

    zabawa z piniatą intrygująca się wydaje :D
     
  13. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    Jednak cuda się zdarzają :cry:xDxD

    [​IMG]

    Event robię, a co mi tam xD Do "nostalgii" też wystawiłam com tam miała. I robię xD Chwała władzy za maszyny za pól ceny :inlove:xD
     
  14. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum

    Witam a ja wczoraj myślałam myślałam , a i tak źle wymyśliłam musiałam dziś dostawić 3 warsztaty jak ja to zrobiłam hmm no i muszę dosiać orchidei :) czekam na ewent z niecierpliwością bo korci mnie użycie kombajnu :)

    No to jeszcze banery z florkami by się zdały bo mam tylko 5 fl...


    Farma muli wiec spodziewam się kłopotów na starcie eventu a przed 15muszę wyjść mam nadzieję zdąrzyc z rozsadę :)
     
    6elka4 lubi to.
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Chyba to jajo piniaty to można mieć ustawione po jednym na każdym polu z wyjątkiem pełni.
    Co tak mało ambitnie celujesz, tylko jedna wejścióweczka na dobę...? 8)xD

    Pnącze mam z głowy (hurra), ale zamierzałam jeszcze kupić te wydłużacze kroków czy jak to nazwać. W sam raz dla takiego starego, umęczonego pracą na roli i bezbrzeżnie cierpliwego farmera jak ja 8)

    Taa, zamierzałam, ale mnie Władza zniechęciła.
    Ktoś ewentualnie zamawia te itemy...?
    Mam nadzieję, że jednak nie xD
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nawet 2 grosze zostaną ;) z 40 zetów

    ----------------------
    farma przygotowana do misji, a stodoła do eventu, pierwszy raz w mojej farmerskiej historii sprzedawałam groch, bo zawsze miał mało zachęcającą cenę a od wczoraj - całkiem, całkiem.... miliony wirtualnej waluty farmowej rosną :)

    jak można coś zrobić za darmo, to szkoda kasę wywalać
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Zuzka nie kus bo jeszcze cala premie roczna wydam na gre..xD
    skad wiesz?:p
     
  18. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Skoro o wydłużaczach kroków mowa ( czyli urodzinowy przysmak za 8 fl). To czy to jest jednorazowe?Czy dla każdej postaci osobno,na cały event?Pewnie jednorazo - 8 fl = jeden krok przedłużony.
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    40-19,99-19,99=0,02 PLN

    żeby nie było, nie kupuję tych przyspieszaczy, ale skrzyneczkę to może jakąś kupię...
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Niby racja, ale jak można coś zrobić szybciej, to szkoda robić wolniej ;)

    Wiesz, ja się staram o stanowisko specjalisty od marketingu szeptanego w firmie... jak tylko milion lajków sobie nafarmię (u kucyków znajdziesz wyjaśnienia).
    No to na razie tak nieśmiało ćwiczę to zachęcanie do zakupów 8)

    Obsmarować tę twoją firmę na fejsie za głodowe premie roczne...? 8)xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.