Opinie Zabawa z piniatą, czyli 8. urodziny Farmeramy!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 stycznia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    każdy z gości ma po jednej eventowce i jednej roślince przy robieniu 3 krokow, jeśli chodzi o 2 kroki jest dużo więcej eventowek i roslinek
     
  2. Krzysiak123

    Krzysiak123 Koneser forum

    Nooo nareszcie jakiś porządny event BEZ wypadajek <3 Skoro trwa tydzień, to powinien się udać :D
     
  3. siedem_dni

    siedem_dni Mistrz forum

    ja nie robię, bo nagrody nie powalają, zrobię nostalgię bo nazbierałam specjalnie roślinki na tą misję.
     
  4. Gogosia

    Gogosia Analityk forum

    tak czytam was i ilości są powalające :( 49 000 1 rośliny X 4 i to samych zwykłych a do tego te specjalne :( no niby czas mam mogę co 3-4 godziny wejść do gierki tylko czy zdążę? da radę ktoś obliczyć? małe pola z cmj
     
  5. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    a dokładniej, ilosc eventowek potrzebna przy 2-krokowej części, ale tylko do 6tego kroku na każdym poziomie przy kociana i Ingrid odpowiada calosci eventowek w opcji 3-krokowej u wszystkich 4ech gości,

    przy 2krokowej dochodzą jeszcze eventowki u inspektora i zosi

    2 kroki _ polowa kociany, polowa ingrida = 3 kroki wszystkich 4ech

    a czemu polowa, 3 x po 2kroki to dopiero 6 krokow gdy w 3-krokowej opcji jest caly poziom

    Różnica:
    pozostaje druga polowa kociany i Ingrid,
    oraz caly inspektor i zosia

    co prawda inne roślinki ale roznica eventowek jest ogromna,

    podsumowując nie warto jechać po 2 kroki, no ewentualnie jakies polaczenie ale czy to lepiej to nie liczylem
     
    ***kacper*** i dotikampo lubią to.
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O rany, jak fajnie rosną te ilości do wysiania xDxDxD
    Parę stron przybyło od czasu, kiedy mnie stąd nadgorliwość Kierownictwa przegoniła (i zniechęciła), a tu już podchodzimy pod 50 tysi każdego badyla.
    Tylko tak dalej, trzymam kciuki, żeby do rana doszło do stu tysi xD

    Luuudzie... na kompie to zwykle jest taki systemowy kalkulator...
    ... z prostym mnożeniem i dodawaniem powinien sobie poradzić 8)xD
     
  7. Gogosia

    Gogosia Analityk forum

    [​IMG]

    Chcę iść od początku do końca 3 krokami - czy to są wszystykie ilości czy mam pomnożyć x 4?

    bo tak to jest prosto napisane :p
     
    .Magda60. i ***kacper*** lubią to.
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie trzeba już nic mnożyć i opłaca się robić wersje 3 kroki
     
    olgs3, dotikampo oraz Gogosia lubią to.
  9. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    to sa wszystkie ilości(tabelka 3 kroki), każde zadanie żeby je wykonać trzeba 4razy i wystepuje 6 razy :)
     
    BA_Czerwona lubi to.
  10. Gogosia

    Gogosia Analityk forum

    dzięki właśnie policzyłam że to już jest wymnożone ;)
     
    BA_Czerwona i abc2016 lubią to.
  11. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum


    no tak oswiecilo mnie, w 2 krokach można wybrać czy jedna roslinka czy druga, hehehe, a zalozylem ze obie, to już nie wiem co lepsze, w każdym razie ja lece po 3 kroki :D

    orchidea i chmiel, a następnie balonowe kwiaty i piniatunia :) i wszystkie zwierzaki na 1 poziomie
    nad reszta się pomyśli później :D

    ____

    u kociany nie trzeba oddawać słonecznika i piniatuni albo piwonii i balonowych, można naprzemiennie, raz słonecznik raz piwonie, podobnie z eventowkami
    a w przypaku piniatuni i balonowego sa takie same ilości, wiec najlepiej ta co krócej rosnie

    podobnie u pozostałych gości, strasznie to namieszane
     
    Ostatnie edytowanie: 23 stycznia 2018
  12. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Tak bezpośrednio jak event i misja ze sławetnym błyszczącym kwiatem to nie:) Ale oba wydarzenia dotyczą Urodzin, no i są wykonywane w jednym czasie, tak że trzeba je łącznie planować:)
    Pozostało już tylko czekanie na start. Mam nadzieję, że niczego nie pokręcę przy czasówcexD
     
  13. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    dzieki to akurat wiedzialam myslalam ze jest jakis cwancyk
     
  14. ifff_78

    ifff_78 Zaawansowany

    a to ok, czyli duuużo mniej :p:p
     
  15. gregorg

    gregorg Młodszy ekspert

    nic z tego nie rozumie ilosci roslin powalaja nie robie po co takie urodziny
     
    bogusiania i tereska1108 lubią to.
  16. Kathea

    Kathea Baron forum

    Taaak, to może event gdzie były by tylko nagrody bez wymaganego jakiegokolwike wsadu?

    Wczoraj roślin ze stodoły to miałam może po 300 sztuk, mięty to nawet tyle nie miałam, obecnie orchidei i chmielu mam wystarczająco, do rozpoczęcia eventu groch i mięta powinno być ponad połowę wymaganej ilości. Serio wysianie tego jest takie trudne?


    Tak z ciekawości to jakie musiały by być nagrody i ile pracy by to wymagało aby event był ok?
     
  17. ewanta

    ewanta Komandor forum

    zakręciłam rano kołem i wypadło +200 % do stodoły przez 12 h- dlaczego rano kręciłam:cry:
    nie mam jak wejść na farmę w godzinach 12-16. zostanie niecałe dwie godziny na skorzystanie z bonusu.... może się uda ze dwa razy posiać eventówkę...
     
  18. Kathea

    Kathea Baron forum

    Nie jest źle, załapiesz się na rozsiew. A na razie możesz siać chmiel lub orchideę i na targ wystawiać nadmiar.
     
    olgs3 lubi to.
  19. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    Dzień dobry wszystkim. :)
    Stodoła zapełniona, groch dosiany. :) Teraz szaleję na targu - ceny w niektórych przypadkach są naprawdę zachęcające, więc co nieco wyprzedaję. :) Wczoraj np. pszenicę sprzedawałam po 279 SG/szt. i schodziła właściwie od ręki, rzeżucha po 62 SG/szt. również. :D Także event nie tylko z ciekawymi nagrodami, ale również z możliwością poczciwego zarobku. ;)
    W bonusie ciągle powtarzam sobie jak mantrę, żeby absolutnie nie zbierać niczego z pól i nie odpalić za wcześnie kuponu na kombajn celem dokonania takowej zbrodniczej czynności przed czasem. :D:p
    No i oczywiście nadal mam nadzieję, że kiedy nastanie już godzina "W" skupię się na tyle, żeby nigdzie nie popełnić błędu: nie pomylić kolejności ani ilości potrzebnych dóbr. xD
    Przed 14-tą zamierzam pokręcić Kołem, może trafi się jakiś bonus na plony, bo wszystkie skrzynie piniaty zamierzam otworzyć dopiero po evencie - tak, tak jestem niepoprawnym marzycielem i liczę na, choćby jeden, dodatkowy item jajkowy. :p
     
  20. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Czytam poradnik i nic nie wiem. Którą z eventówek siać ? Te ilości z poradnika trzeba przecież pomnożyć x 12 poziomów. Fajny event, fajne nagrody ale duuużo roślin do oddania. Tak, jak pisali w zgaduli - trzeba będzie siać eventówkę, nie będzie gdzie dosiać mięty czy tam kręgów wachlarzowych. Nie wiem, czy podołam - a stopień trudności średni....
     
    bogusiania lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.