Opinie Złote Królestwo

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 17 kwietnia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy!

    Kociana Jones zna wszystkie legendy o Złotym Królestwie i jego skomplikowanych łamigłówkach. Przygotuj się, by w końcu odkryć liczne sekrety królestwa!

    news (2).png

    [​IMG]
    Czwartek, 18.04.2024, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 24.04.2024, godz. 22:00

    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. Kloni17

    Kloni17 Komisarz forum

    No coś nie koniecznie mnie nagrody powalają, troszkę podłubie ale bez spiny.
    W sumie to dobrze , ponieważ nie do końca mam czas w tym tygodniu.
     
  3. 22vader

    22vader Zaawansowany

    nie wiem czy nie wolę sobie solidnie zarobić niż robić prawą stronę bo nie ma tam nic specjalnie interesującego dla mnie, a itemy będę mógł z kimś na G&T wymienić
     
  4. TheiaBloom

    TheiaBloom Zaawansowany

    pamiętam, że w poprzednim evencie tego typu też sporo zarobiłam i specjalnie nie ukończyłam prawej strony i teraz chyba też tak zrobię :music: postaram się wysiać jak najwięcej rośliny i jak najdrożej sprzedać xD:p


    EDIT: tylko pytanie, czy ostatnio wypadajki nie były również ze zwykłej farmy?
     
    Ostatnie edytowanie: 17 kwietnia 2024
  5. MiszkaM

    MiszkaM Forum Pro

    W poprzedniej edycji ceny roślin na targu były szalone. Byłam nie przygotowana, bo dwie edycje wstecz były całkiem przyzwoite tylko polować na targu trzeba było. Ach! ten dreszcz emocji czy uda się kupić ;) Teraz sama nie wiem co zrobić, wolę kupić niż siać ale SG mam niewiele. Pnącze bez skrzyneczek :(
    Miłego dnia.
     
  6. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Mój plan jak zwykle zrobić do pnącza a resztę ile się uda tyle bedzie.
     
  7. Montwa

    Montwa Mistrz forum

    Bardzo nie podoba mi się obecna polityka BP. -.-
    Dlatego, że uderza w mój sposób działania na farmie. -.-

    Uderza też w tych, którzy zdobywają najwięcej PD dziennie. Bo Ci gracze, żeby tak dużo zdobywać, muszą zbierać itemy (dokładniej Kwieciste melodie) co 15h.

    Wiec tak naprawdę najbardziej wartościowa nagroda (czyli item dający 340PD x poziom farmy co 26h) dedykowany jest tylko wybranej grupie graczy.

    Ja nie mam wszystkich pnączy skrajacących, więc na tym nie skorzystam.
    Ci, co zbierają co 15h też nie skorzystają.
    Kto więc skorzysta? Tylko Ci, co zbierają raz dziennie a mają wszystkie pnącza skracające zbiór itemów.

    Brawo BP. -.-
    Dzięki za taką zabawę i równe szanse w grze. -.-

    .
     
  8. saktura

    saktura Mieszkaniec forum

    Na moim obecnym poziomie grania nie ma tu NIC interesującego. Zagadkowe drzewa i zagrody, z których wypada setne to samo drzewko XXL? Bonus +1 odpalający się od razu? 28 skrzynek (policzone na szybko)? Pnącze dla mnie gracza tak sobie grającego, któremu nie zależy na poziomie? Żart jakiś?
     
  9. kett955

    kett955 Analityk forum

    wypadajki z bahamaramy, kiepsko to widzę
    ile zrobię tyle będzie
     
  10. gangrion

    gangrion Okazjonalny autor

    Nigdy nie będzie sprawiedliwie w grze, gdzie część graczy gra od początku jej istnienia, a inni dołączali co kilka lat. Ci co teraz wchodzą do gry są od razu na straconej pozycji ponieważ nigdy nie dotrą do najlepszej 10 ( a tak nawiasem to statystyki powinny pokazywać przynajmniej pierwszą 100 ). Tylko równoległe światy tworzone co rok dają równą szansę graczom.
     
  11. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    15 000 roślin do wysiania na lewą stronę....na jednym polu 188 poletek?
    Jakiś żart?
    Bez dopalaczy ani rusz.
    Coraz większe wymagania.
     
  12. -Wiewiora-

    -Wiewiora- Weteran forum

    Zastanawiam się, jaki sens mają eventy na Bahamie? Nagrody? Dla niektórych graczy być może. Od poziomu 800 to martwe pole, które obrabia się bez żadnej motywacji. Alpejski " nowotwór ", który z ciekawości odblokowałam jakiś czas temu / bardzo żałuję /i na którym nie zrobiłam nawet jednego poziomu - spowalnia grę. Wielkie Brawa dla BP za brak wyobraźni.
     
  13. twardy81

    twardy81 Młodszy ekspert

    robię jak zawsze
     
  14. Dahag

    Dahag Zaawansowany

    W poprzednim evencie tego typu można było sporo zarobić ale w tym nie wróżę takiego eldorado.
    Polecam jednak zrobić chociaż te 5 poziomów dla przedmiotu "lodowy jeleń", +100% do drzew nie chodzi piechotą a jak polujesz na PD to i do 10 poziomu ( pnącze +1000% PD )
     
  15. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Robię ale bez spiny ile się uda to moje;) nagrody niczego nie urywają xD
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tylko pamiętaj, że te eventy są tak skonstruowane, aby zdobycie nagród głównych (czyli tutaj pnącza) było stosunkowo łatwe, a reszta zadań to już bonus dla chętnych;) Aby mieć pnącze trzeba rozegrać 40 gier (9.750 szt. róży wiatrów + 1.053 mapy skarbów) i z prawej strony zrobić 50 zadań.

    Ja oczywiście chcę zrobić całość, więc jakieś tam bonusy trzeba będzie uruchomić, tym bardziej, że chcę mieć komplet wejściówek do wtorkowego poranku. We wtorek gierki, sianie 3 roślinek do zadań z prawej i koniec. Z tego co widzę, w porównaniu do poprzedniej edycji jej wymagania zostały obcięte o więcej niż 50%. Możliwe, że wystarczą tutaj bonusy, jakie zdobędę dzięki minigrom, ale to już sobie na spokojnie policzę przy jutrzejszej porannej kawie:) Wydaje mi się też, że zwiększono nagrody za zadania po prawej. Wszystko się przyda:)
     
  17. gangrion

    gangrion Okazjonalny autor

    Ja nie widzę w tym evencie lodowego jelenia i + 1000 % PD z pnącza
     
  18. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ja jak robię ewent to tylko całość.
     
  19. Yabolek

    Yabolek Moguł forum

    Fakt, przeholowali.

    Chcąc zrobić całą lewą stronę można się zmieścić zbierając 4 razy na dobę (woda + nawóz), ale będzie na styk z końcem ewentu.
    A gdzie czas na rozsianie np kolczastego grzyba.
    Zatem, bez pryskania i bonusów do zbiorów się nie obejdzie by zrobić całą lewą stronę.
    A potem bonusy i opryski na czapetki itp.

    W dwóch poprzednich ewentach tego typu (Kung-fu-tygrysica II , Klątwa Inutepa), pryskałem tylko na czapetki itp., ponieważ z wyspy potrzebne były tylko wylotki.

    Podkręcili wymagania i to sporo, a nagrody nie bardzo.
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Przejrzałem pobieżnie poradnik i również nic mnie nie powaliło na kolana - pas.