Złote banany.

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Ojciec_Tomasz, 2 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Ojciec_Tomasz

    Ojciec_Tomasz Okazjonalny autor

    Dzień dobry,

    Ja w sprawie złotych bananów. Kiedyś trudno je było uzbierać, zaś teraz występuje klęska urodzaju. W świątyni nie ma na co ich zamienić. Zróbcie z tym coś, bo owoce leżą:)
    Pozdrawiam
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj Ojciec_Tomasz.

    Nie wszyscy mają nadmiar złotych bananów, są tacy Gracze, którym ich brakuje a na dzień dzisiejszy nie wiadomo czy w przyszłości nie będą potrzebne w jakichś większych ilościach więc lepiej mieć zapas niż nie mieć. Jest już kilka propozycji Graczy odnośnie wykorzystania czy zamiany złotych bananów w odpowiednim dziale, zapraszam do komentowania i oddania głosu w ankiecie np. tutaj: Złote banany - wymiana, oddanie w prezencie lub tutaj: Banany za gwiazdki, Likwidacja złotych bananów na Bahamaramie.
    Jeśli masz jakąś inną propozycję to przedstaw ją proszę w dziale Zbiór aktualizacji i pomysłów zgodnie z zasadami i dodaj ankietę tak aby Gracze mogli oddać swój głos.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.