Złote banany za ukończenie misji dotyczącej Bahamaramy.

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika TLaskowski, 19 stycznia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Oceń pomysł.

 1. Dobry !

  22 głos(ów)
  95,7%
 2. Zły !

  1 głos(ów)
  4,3%
 1. TLaskowski

  TLaskowski Czeladnik forum

  Witam. Chciałbym przedstawić pomysł na dodatkowe złote banany. Oczywiście nie byłoby to "za darmo".

  Jak wiadomo ze zdobyciem ich jest ciężko i odblokować kolejną pozycję w Świątyni jest czasochłonne.

  Pomysłem jest to by misje dotyczące Bahamaramy kończyły się ekstra zadaniem.

  I tak podstawowa misja składała by się z np. 5 zadań po 3 kampanie + 1 ekstra zadanie, które by się "otwierało" po ukończeniu wszystkich 15 kampanii. Nagrodą by było kilka (np. 5) złotych bananów.

  Skąd taki pomysł ?

  Patrząc na ostatnią misje "Rozbitek" to nagrody w postaci TPD są marne i na koniec nie ma żadnego banana.

  Można też w takich misjach zrezygnować z gwiazdek.
   
 2. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  Witam.

  Misja "Rozbitek" nie ma wielkich wymagań dlatego też nagrody w postaci TPD też niewielkie, zapewne dlatego żeby większa ilość Graczy mogła zadania wykonać i zdobyć nagrody.
  Ja osobiście nie narzekam na brak złotych bananów, ale jak to mówią od przybytku głowa nie boli i jak dla mnie w misjach gdzie wymagane są tylko towary z wyspy mogłoby być po zakończeniu wszystkich zadań jakieś mega trudne zadanie z odpowiednimi nagrodami/złotymi bananami.

  Pomysł dodaję do alfabetycznego spisu treści i owocnych rozmów życzę.

  A propozycja zamiany gwiazdek na złote banany już jest :
   
 3. TLaskowski

  TLaskowski Czeladnik forum

  No to na zakończenie takich mało wymagających misji można dać np. 2 złote banany.

  Też zbytnio nie narzekam, ale kolejnym powodem co mnie skłoniło do napisania pomysłu to fakt, że "Morskich opowieściach" w pierwszym zadaniu są potrzebne lilie wodne i papirus, które w świątyni są za melonem, który jest potrzeby na końcu tej misji. W tym roku może być ciężko to skończyć ;)
   
 4. ania1713

  ania1713 Chodząca legenda forum

  Polecam misję "Zamki z piasku" - tam są złote banany prawie w każdym etapie do wygrania (chyba tylko w tym całkiem pierwszym, pierwszym nie ma). Nie pamiętam gdzie jeszcze były złote banany do wygrania.

  Jasne, ww. misja nie należy do najłatwiejszych, ale... czy naprawdę wszystko musimy dostawać na już? Chyba część graczy zapomina już co znaczy słowo "wyzwanie", bo coraz częściej pojawiają się pomysły na więcej złotych bananów, na drzewka florenowe i inne dobra "luksusowe".

  Nie mam odblokowanych lilii wodnych i papirusu, bo póki co tylko w "Morskich opowieściach" są potrzebne, a w kolejnych etapach tej misji potrzebne są następne rośliny, które trzeba odblokować - zostawiam to sobie na koniec. Chociaż jeszcze przez jakiś czas nie zacznę nawet robić tej misji, to bardzo przypadła mi ona do gustu, właśnie dlatego, że jest wyzwaniem :inlove: pokręcona na swój sposób, nieoczywista i nie patrzy na chronologię odblokowania komnat w świątyni ;)
   
  -toja_71- lubi to.
 5. TLaskowski

  TLaskowski Czeladnik forum

  Na "Zamkach z piasku" utknąłem na wielbłądach bo ich nie mam.

  Nic nie pisałem, że za darmo złote banany. Przykładowo, trzeba by ukończyć 15 kampanii i dopiero potem otwierała by się dodatkowa. A do wpłaty w jednym zadaniu byłoby np. 5000 ostryżu, 5000 papryki , 2000 hipopotama