Opinie Złota jesień

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 1 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    zaniepisze -cudne to slowkoxD:cry:
    moge czasami zapozyczyc?:p
    uffff cale szczescie ;)
     
    6elka4, gosiagosia60 oraz zzizzie lubią to.
  2. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    A proszę Cię bardzo. No dobra. Nie ma to tamto, czas na wymarsz. Jak wrócę to będę. Event opóźniony, to jeszcze się nań załapię po powrocie. Trzymajcie się. Narazie.
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tralanetka ma genialne powiedzonka... takie o sercu i innych podrobach pamiętam :inlove:xD
    A co do bananów, to ja teraz nie mam ich już na co zużywać... choć jakieś tam drzewinki od Renza czekają 8)
     
    6elka4, gosiagosia60 oraz ankagdw lubią to.
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    jeszcze ich nie poslalas?o_Oczy to nie te?:p
    jakby jednak mialo tych bananow zabraknac to ja sie bez drzewek spokojnie obejde.
    w nagrodach jest 750 desek:inlove::music:
     
    Ostatnie edytowanie: 1 listopada 2017
    6elka4, gosiagosia60 oraz zzizzie lubią to.
  5. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    no i żeby tradycji stało się zadość o 15 co? przerwa techniczna wrrrrrrrrrrrrrr:mad:
     
    6elka4 lubi to.
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    wlasnie jest przerwa :p

    event hmmmm....jak dla mnie nieciekawy,wiec spokojnie sobie odpoczywam,bazanty sa,krokodyle tez,reszta...szkoda zachodu.
    Czekam na cosik ciekawszego i z petardowymi itemami.......moze sie doczekam ;) :p
     
    6elka4, Nutka oraz gosiagosia60 lubią to.
  7. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Event,więc normalne.
     
    6elka4 i duzy6666 lubią to.
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A jakoś tak w kierunku obuwia się szło 8)
    Moje niedopatrzenie, wstyd wielki :cry:

    Deski, hmm... mam sporo, szkoda że oddać nie można xD
    A bananów nie zabraknie, liczyłam.
    Zresztą ja mam na wyspie taki haniebnie niski level, że parę smoothie załatwi sprawę jakby co 8)
     
    gosiagosia60 i ankagdw lubią to.
  9. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    co prawda to prawda-.- czyli sumiennosc sie nie opłaca:cry: nie pierwszy i ostatni raz :mad:evencik zrobie na luzaku:inlove: dla samej wierzby iwej:) i bażantow sie opłaca ;)dla mnie :pSP nie pogardzexD innymi dobrami tez powodzonka dla wszystkich:D:D:D:D
     
    6elka4, gosiunia007 oraz foczunia84 lubią to.
  10. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    event oczywiście robię ale coraz bardziej męczą mnie te przerwy techniczne jutro pewnie też event zacznie się o nie wiadomo której zaraz po przerwie technicznej chyba pora zakończyć tę nierówną walkę może z nowym rokiem?!:eek:
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Robię 8) Wszystko mam,to co mi tam...:p
     
    6elka4 i ankagdw lubią to.
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    od jutra event wiec chyba ta dzisiejsza przerwa techniczna nie robi wielkiego problemu.
    dywagacji na temat kalendarza nie rozumiem-byl podglad nagrod wiec i wybor czy odkrywac.co ma do tego sumiennosc?o_O
     
    6elka4, LadyGhost oraz gosiagosia60 lubią to.
  13. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Dziś też event - owocowy.
    A to,że kalendarz zniknął wczoraj,więc jak miałam wykorzystać teraz ten bonus?
     
    6elka4 i gosiagosia60 lubią to.
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ah to dlatego mam poczucie jakby niczego nie byloxD
     
  15. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    od dzisiaj też event xDnajpierw o godz przesunięty a teraz przerwa nie można poinformować wcześniej o przerwie tylko jak już się zacznie?
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A dlaczego u mnie po tej aktualizacji sterczy ten kalendarz na polu...? 8)
     
    ross2, AnnDżelina oraz kacper_07 lubią to.
  17. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    event robię :) tak czytam czytam (nie zagłębiając się w nagrody) a tu piszecie o bażantach i krokodylach :D i myślę sobie żebyście się nie zdziwili jak wam z kibelków wyjdą bażanty. Ale patrzę poradnik a tu bażanty dali o_O aż musiałam po okulary lecieć xD :cry: świat się wali :D

    co do kalendarza to: miałam zakręcony okres teraz nie odkryłam 3 prezentów więc +1 do stodoły jest zapakowany w prezencie. I teraz dumam sobie :music: jakby to był jeden nie odkryty prezent to 17 FL to pal go licho ale kurde 42fl, a mam 123fl na stanie (ciułane z misji), wydać tylko po to żeby mieć +1 ????? hmmmmm chyba odpuszczę sobie jak radzicie?? florenowców nie mam.... groszem tez nie śmierdzę... więc FL oszczędzam tym bardziej że zbliżam się do 4 poziomu przetwórni i chciała bym kupić potem na wyprzedaży przepis na CMJ.
     
    6elka4 lubi to.
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    odpusc;) badyl spokojnie dasz rade wysiac bez +1;)
     
  19. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    dzięki tak właśnie myślę... jeden dzień w tą czy w ta ;) a może trafię +100% xD :cry: wątpię bo 3 eventy temu miałam kilka trafień pod rząd więc teraz mam posuchę :wuerg:
     
    6elka4, gosiagosia60 oraz ankagdw lubią to.
  20. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    2 zagrody super ale jakby tam jeszcze doezucić chociaż 4 drzewa np.ambrowiec,gwiezdna jabłoń, jujube , modrzew ,bukan magellana itp....
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.