Opinie Złota jesień

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 1 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim .
    Ewent skończony , babcia zadowolona , farma i wyspa w drzewkach i zagrodach - cudnie .
    [​IMG]
     
  2. nika0008

    nika0008 Okazjonalny autor

    witam
    61/75 i 49/75 nie wiem czy ukończę czas pokaże, tzn" liście ", milej niedzieli u mnie słonce od samego rana....
     
    Adasadas lubi to.
  3. kruszynka09

    kruszynka09 Czeladnik forum

    poczytałam, posłuchałam i przestawiałam mistrza żniw co polana i efekt naprawdę widoczny:D
    ah a TSow nie odkrywam bo mi miejsca szkoda narazie
     
    Dotti lubi to.
  4. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Cześć. Mogłam skończyć po zrobieniu 13 kroków z każdej strony, bo interesowały mnie nagrody,które tam były. Ale to mi zajęło dobę. zatem, ustawiłam poprzeczkę na wysokości 23. I ... nadal nie konczę , bo jakoś mi ten event nie przeszkadza w mojej koncepcji działania na farmie.
    Robię go wyłącznie na 25 super polach Farmy i 20 Wyspy Zbieram i sieję kiedy sobię o tym przypomnę. Najczęściej dwa razy na dobę. Liści mi spokojnie wystarcza , bo dużo ich leci z moich drzew. Obecnie jestem na 31 i 36. jeszcze pare drobiazgów do wtorku powinnam zgarnąć. Bez wysiłku, kliknia. Ot tak, przy okazji.
    I chyba wieczorem zakończe sianie na farmie wystawiajac ponownie zagrody, no i zdobyte nagrody. Nie che mi sie kupować tego hamaka :p I tak się na nim nie pobujam.:D Jestem bardzo zadowolona.
     
    Ostatnie edytowanie: 5 listopada 2017
    -norbijas- i xBabciaEwa lubią to.
  5. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Krokodyle są (75/75) natomiast Bażanty czekają na 16 żółtych liści (70/75).
     
    Anhedrea i xBabciaEwa lubią to.
  6. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Rzeczywiście masz prawo narzekać na wypadajki. U mnie niby szału nie ma tzn. wielu graczy ma lepsze efekty, ale przy czerwonych liściach rozrzut wynosił u mnie 4-17 szt. a średnia ok. 10 szt. z łąki. Żółte chyba ok. 20 szt. z łąki średnio. Oczywiście, wielki problem to nie jest;), ale świadczy o tym, że dla niby losowej wypadalności zaszyto w grze więcej zmiennych niż tylko stan pucharów i czas wzrostu;)
     
    .Robaczek., -norbijas- oraz Dotti lubią to.
  7. edytka1978

    edytka1978 Mieszkaniec forum

    U mnie żółte liście lecą jak szalone, a czerwonych brako_O:cry: z całego zbioru 6 czerwonych:(
    A co to TS to Ci, co narzekają na pomarańczowe zagrody niech wiedzą że są jeszcze żółte, np. kurniki. "Szczęśliwie" dzisiaj wpadły na moją farmę;)xD:cry:
     
    Dotti lubi to.
  8. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    U mnie niestety z wypadajkami jest tak od zawsze - odkąd pamiętam leciały słabo, czasami bardzo słabo i nie zmienia tego żadna uszlachetniona roślina długorosnąca, puchary wiszące na drzewie i napełnione po brzegi czy inne czynniki, które u większości graczy się sprawdzają.
    W tym evencie na szczęście mogłam użyć tego, co mam na stanie (nie tak, jak w poprzednim, gdzie moja średnia wypadalności wynosiła 0-1 szt. wypadajki na zbiór, a najlepszym wynikiem były 4 sztuki xD ). No i trafiły mi się żyrafy, których nie miałam. :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 5 listopada 2017
  9. xPiraniax

    xPiraniax Zaawansowany

    35/11 tutaj, jestem za słaba w uszach na bahamę, ale też liście mnie blokują, nie robię Bahamy bo wtedy mi nie starczy na rogi z młyna na pierwszą kolumnę, obecnie 102 czerwone liście i 1 żółty :)
    Zagrody jak zwykle nie powalają :) w poprzednim evencie dwie zagrody strusi pomarańczowe, a w tym mleczarnia żółta i fabryka jaj pomarańczowa, choć z fabryki się cieszę bo miałam zwyklą :D Ale kurcze od ponad miesiąca ani jednej nowej zagrody dla zwierzaków :(
     
    oset53 lubi to.
  10. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Koniec !
    Krokodyle i bażanty nakarmione, reszta też, drzewa rosną, a ja odpoczywam :)
    Pozdrowienia dla Wszystkich, co muszą jeszcze chodzić w gumiakach z grabiami. :)
     
    oset53, bacowa70 oraz xBabciaEwa lubią to.
  11. betinnn

    betinnn Czeladnik forum

    A ja czekam na liście z nadzieją, że wypadną :) czekam i czekam o krokodylach i bażantach marze od dawna:0 czyli od pojawienia się
    gratuluję wszystkim, którzy już ukończyli!!!!
    Dzięki za podpowiedzi typu maska tiki choć jako młody gracz (wczoraj minęło 200 dni) to czuję się dyskryminowana nie mając dostępu do tych cudownych ulepszaczy :(
    Ale i tak dobrnę do celu czyli do końca :))
    miłej niedzieli:D:D:D:music:
     
    oset53 i bacowa70 lubią to.
  12. Kaja889

    Kaja889 Stały bywalec

    Witam w piękny słoneczny dzionek
    U mnie wygląda to tak:
    75/75 bażanty zdobyte i oczywiście z dwóch TS 2 x bażant, drzewka do paska bo nic ciekawego
    na wyspie TS i drzewka do paska samo badziewie ale nie można mieć wszystkiego
    68/75 wieczorkiem chyba będzie koniec trochę mnie trzymają żółte liście.
    Powodzenia wszystkim
     
    Dotti lubi to.
  13. Ewa6363

    Ewa6363 Okazjonalny autor

    czekam na liście głównie czerwone... do końca jeszcze daleko, ale pnącze już jest
     
  14. dusia63

    dusia63 Okazjonalny autor

    hejka
    60/61 zadań gotowych, mam braki w roślinkach i liściach( brak czasu i czasem dostępu do kompa...)
    Gdyby ktoś chciał pomóc to proszę o liście żółte na : xxxx70
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  16. slawek56

    slawek56 Czeladnik forum

    witam
    ja mam 61/67 zadań , też brak liści i eventowej rośliny....
     
  17. 1zosia

    1zosia Czeladnik forum

    hej
    u mnie 60/57.... liści brak, czasu brak( trzeba złapać oddech- u mnie słoneczko...)
     
  18. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Nie czuj się dyskryminowana z powodu braku Maski Tiki - spróbuj jak ona działa:)
    Niestety nie wszyscy mamy dostęp do wszystkiego co oferuje gra i nie powinniśmy z tego powodu czuć się gorsi.
    Gram już dosyć długo, a też z wielu udogodnień czy itemów zdobytych przez grających od początku, nie mogę korzystać.
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A to i ja sobie zamelduję, co tam 8)
    Zaczęłam event z jednodniowym opóźnieniem (mój stary wypróbowany sposób na niedobór adrenaliny), ale widzę, że trzeba było jeszcze trochę poczekać.
    Do zamówionego bażanta brakuje mi 6 zadań, luzik.
    Gorzej jest oczywiście z zamówionym krokodylem (ten krokodyl będzie mi się śnił po nocach do końca życia - dwa G&T pod rząd i teraz ta imprezka, brr) - ale tak to już jest, jak się sieje na jednym jedynym poletku na wyspie, następnego nie odsłaniam, bo nie i już.
    Za to z radością odkryłam, że kończenie zadań z towarami z wyspy kosztuje (jak dotąd) tylko 5 florków, duża ulga xD
    Coś tam odblokowałam w świątyni, może jeszcze odblokuję, się okaże... ale jakby co, to te różne kaktusy czy hibiskusy nawet niedrogo wyjdą.

    Nie posiadam słynnych Jaśków, a nawet gdybym to miała w pasku, na pewno bym nie używała - tańcowanie z jakimiś itemami po polach przed każdym zbiorem to więcej, niż moja skołatana duszyczka może wytrzymać. Za to chlapnęłam sobie tu i tam super kupką (w nadziei na wyzerowanie stanu tych fosfatów) i w razie potrzeby chlapnę jeszcze.
    Aha, zaraz po starcie spotkała mnie duża przykrość w postaci +100% do stodoły, więc lekko niedospana jestem xD
    Ale za to eventówki w komplecie.
    Wypadajki, cóż - chyba normalnie lecą. Ale u mnie tak już jest, jakoś zawsze daję radę zgromadzić tyle, ile trzeba.
    Więc luzik... tylko z tą adrenaliną ciężko. Mam nadzieję, że jednak nie będzie już następnego razu, ale gdyby się trafił, zacznę z dwudniowym opóźnieniem, może to mi podniesie poziom adrenalinki.
     
    LadyGhost, -MarekW- oraz Tralanetka lubią to.
  20. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    Witam

    Moja „ złota jesień” przeminęła. Z wiatrem ? ;)






    [​IMG]
    Krokodyle napasione super paszą na powitanie, bo wyczekiwane i upragnione od dawna, kłapią paszczami w basenie. Bażanty łypią na mnie spode łba, zapominając, że u mnie są chronione od łowieckich zakusów naszego naczelnego Rębajły.;) Miecio i Przydaś zerkają na mnie życzliwie ze swoich hamaków. No ogólnie jest super. xD

    Moja prośba o maski Tiki spotkała się z nader licznym, życzliwym odzewem braci farmerskiej.

    Nie będę tu wszystkich szczegółowo wymieniać, bo nie chciałabym kogoś pominąć. Bardzo, bardzo Wam kochani i tu serdecznie dziękuję. :inlove:
     
    -MarekW- lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.