Opinie Złota jesień

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 1 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Nie graj z rok aktywnie.. i tak odkryj z sadzonek eventowych coś co już masz -.- chyba za krótką przerwę zrobiłam jednak xD
     
  2. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Zadania farmowe zrobione, pnącze odpalone. Pozostały jeszcze wyspowe 62/75 , ale brakuje żółtych jesiennych liści....
    Dozbiera się przez te 2 dni trwania eventu. Drzewka z TS za 59 minut do zebrania,ciekawe co z nich wyrośnie???
     
    gosiagosia60, SperanzaE oraz xBabciaEwa lubią to.
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    xDnapisałaś o szlachetnej qpce to jej cenę Ci podałam xD
    przynajmniej czyste będą xD

    to cena guano w sensie dosłownym :p która zresztą po wpisie urosła xD
    a zwykły mniej szlachetny nawóz waha się między 2800-3000 xD
    event utknął liście zagrabili xD
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja po 2 tysiaki sprzedałam .
    Też stoję i czekam na liście , może przy zbiorze wpadną . xD
     
    empatyczna, gosiagosia60 oraz SperanzaE lubią to.
  5. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Analityk forum

    u mnie 50, i 50...;) myślę że da rade skonczyc :)
    orientuje się ktoś ile rosną gozdziki z dopalaczami, super nawozem, i bonusami ze szklarni, ale bez kasztanka? byly fajne rozpiski, przez estorkę ale obrazki juz sa nieaktywne :((
     
    gosiagosia60 i xBabciaEwa lubią to.
  6. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Nie chciało mi się wierzyć, poleciałam sprawdzić u siebie... i też do 3k dochodzi.
    Coś dziwnego tu się stało jak mnie nie było xD
     
  7. abask

    abask Komandor forum

    Czerwonych liści brak 170 roślinki jeszcze 5900
    Na Baha liści brak 195 a roślinki 2550
    Oj, ciężko...
     
    gosiagosia60, SperanzaE oraz xBabciaEwa lubią to.
  8. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    po latach kurnik jest cenną zagrodą xD nie ma tylko gdzie i kiedy tych kur hodować
    pewnie dlatego i jajka coraz droższe xD

    jaja jak berety coraz większe :p
    czerwona orchidea nie wiadomego pochodzenia rośnie :Ddo wieczora dojrzeje
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD No to Cię BP wynagrodziło z uciechy z Twojego powrotu. A może to taki chytry plan żeby zrobiła jeszcze kilka eventów z sadzonkami w nagrodach i wtedy sypnie nowościami.:p
    Moje dały nawet kilka fajnych xxl;)

    Długorosnące rosną wszędzie, bo liści brakuje :p
     
  10. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Część z wyspy spokojnie skończę, jadę na super polach i pomagam sobie zielonymi kropelkami ;) Gorzej z farmą, bo nie zamierzam wszystkiego burzyć ani marnować kropelek (cena kupki u mnie doszła do 3300 :inlove: a ja rano myślałam, że 1600 to dużo :p bogacę się w zastraszającym tempie 8)) Ile się uda, tyle zrobię z części farmy :) Przynajmniej załapię się na 2 tajemnicze zagrody i a nuż się wykluje bażant xD marzenie :p
     
  11. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:)
    Zatrzymały mnie żółte liście,jeszcze 17 zadań do końca,ale już wkrótce zbiór kolczocha posianego z maską tiki,po południu coś krótszego posieję,chyba zieloną herbatę z magicznym napojem,a na noc znów kolczoch i rano będzie finisz:D.Grunt,że już pnącze hula:p.
    [​IMG]
    Powodzenia Farmerzy!
     
  12. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    witam mam pytanko o maskę tiki z jakiego pnącza pochodzi? i z tego co widzę na targu niedostępna tak jak melonowa magia i co daje? a w kwestii eventu pnącze odpalone i jak większość tu piszących zatrzymały mnie duże braki w liściach:cry:
     
    gosiagosia60 i morellaa lubią to.
  13. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Maska tiki pochodzi z zegara z pozytywką"Karuzela".Już jakiś czas temu były do zdobycia.Niestety na targu wciąż ich nie ma,a szkoda,bo wielu graczom by się przydały[​IMG],a tak to tylko w prezentach można ją wysłać.
     
  14. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    dzięki za info czyli w zasadzie można było tylko kupić za realną kasę;)
     
    morellaa lubi to.
  15. abask

    abask Komandor forum

    Mam maseczki ale jakoś ich nie używam :)
    Czekam aż urosną roślinki a to jeszcze dłuuugo...
     
    morellaa, duzy6666 oraz xBabciaEwa lubią to.
  16. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    lewica 60/75, prawica 57/75

    właśnie liście zagrabiłam, te prawdziwe w ogrodzie xD ależ by się przydały na farmie :p;) choć większość to już raczej brązowa...
     
  17. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dzień dobry :)

    Na farmie wysiałaś 58% rośliny i zdobyłaś 73% wypadajek.
    Na Bahamie wysiałaś 61% rośliny i zdobyłaś 64 % wypadajek.

    Minęło 41% czasu wyznaczonego na wykonanie eventu.
    Jeszcze nie ma połowy, a Ty masz robotę wykonaną w 64% średnio licząc ... może i ciężko, ale jutro wieczorem kończysz :)
     
  18. tigre

    tigre Fanatyk forum

    ale można ją wymieniać przecież - jest nawet wątek do tego tylko jakis mało aktywny - wrzuć tam wymienię tiki na (tu wstaw co Ci się przyda) i sama pozaglądam :) Ja od sąsiada dostałam (wielkie wielkie dzięki) i w tym evencie baaardzo się przydaje więc sama chętnie bym przytuliła jeszcze :D (reklamę robię - będą chętni ;))
    liście liście liście - znów zastoje mam z baśki :(
     
    gosiagosia60 i duzy6666 lubią to.
  19. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Czy u Was też nawóz w takiej cenie?
    [​IMG]
     
  20. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum

    u mnie na targu trzeba zapłacić za 100 szt.nawozu od 315,600,00 do 374,974,00 .....masakra,podlewam samą wodą,jeszcze 15 min.i będę zbierać kwiatki(tylko te liście tak słabo lecą)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.